• Jaki
    100
    Bravo deda.
  • Neki tip
    19k
    Dobar ždrijeb, ali i Ferencvaros i Maribor i Rosenborg su dovoljno dobri klubovi da nas izbace. Dovoljno jake momcadi, dovoljno iskusni, podržavani. Pravi pristup i bit će sve ok. Najmanje opuštanje i podcjenjivanje i nadrljali smo.

    Polako, korak po korak, i stići ćemo. :)
  • Dudu
    2.6k
    Poraženi ide na Maccabi Tel Aviv - Suduva
  • reziser
    6.2k
    Ozbiljno i hrabro na ferenc...:i gazit kolko ide....uz podrsku tribina...
    Nadam se da uefa nebude opet pronasla neku 'gresku' na tribinama...pamet u glavu svima...
  • Neki tip
    19k
    a zakrčenih prolaza će biti, ali to je vjerojatno financijska kazna.. ono zbog čega bi se i tribine praznile (imamo uvjetnu od ranije, automatski bi se aktivirala) je skandiranje koje uključuje (pogrdni, tako shvaćen) naziv jedne manjinske skupine.
  • Kwedi
    3.8k
    Ferenc je zajebaniji protivnik od Čmaribora i Rosenborga
  • reziser
    6.2k
    Znam ja sve to...lako za zakrcene prolaze.. bitan je rasizam, i transparent blue lions?!
  • Carrasco
    4k
    Oko 12... naših 10
  • Cosey
    433
    Baš sam sad pročitao kako su odgodili oba kola prvenstva. To dosta pokazuje koliko su fokusirani na Dinamo i generalno na ulazak u eurogrupe pogotovo u Ligu prvaka kad imaju realne šanse.
  • dzg7
    242
    Ukoliko dinamo prođe, u play offu prva je na maksimiru?
  • nkdz
    829

    Da, 20./21.8
  • Hipo
    406
    to je loša vijest.
    I za posjetu.
  • Morales7
    184
    Kaže Bjelica ima još 2,3 dvojbe. To po meni mogu biti, Pinto/Stojke, Kondzior ili Hajro/Olmo i Gavran/Petko. Moj glas ide Stojanoviću, Kadzior van Olmo unutra i Petku
  • Jaki
    100
    Hajrovic je sigurno u prvoj Kadzior se pogubi u europskim moze uci po meni bi trebo Petko zbog forme pocet i dao bih ipak prednost Pintu nemogu smislit ovog.
  • reziser
    6.2k
    Eventualne slijedeće tekme i prođemo mađare
    Srijeda 21.8 zagreb
    Utorak 27.8 u gostima

    Ako slucajno ispadnemo od maađara onda u gostima 22.8. I doma 29.8
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.