• Hipo
    406
    Iduća tekma Dinama.
    Velika i važna.

    Dilaver izašao protiv Gorice, hoće li igrati?

    Vrijeme će biti dobro :grin:

    Očekujem pobjedu Dinama, jaki smo i to je to.


    Ferencvaros odgodio tekmu 1.kola lige protiv Debrecena :smile:
    KMEEEEEEEEEEE :lol:

    Mađara stiže 1500 na jug a možda i još bez karti...
    1. Tvoja prognoza je (35 votes)
        Pobjeda Dinama
        86%
        X
        9%
        Slavlje fradia
          6%
  • deda
    27.2k
    Fradi je protivnik po mjeri. Nadam se bar 10.000 naših navijača jer bi Ugara moglo biti 2-3 tisuće.
  • Hipo
    406
    Ferencvaroš odgodio i 2.kolo mađarske lige.

    "KMEEEEE"
  • Cosey
    429
    Kvaliteta je definitivno na našoj strani, ali bit će teže nego kaj se misli jer su jako nabrijani.
  • Morales7
    184
    Samo ih ne smijemo podcjenit i bit će to dobro. Sastav koji očekujem je:
    Livaković
    Pinto ( iako mi je Stojke više pokazao, pogotov prema naprijed)
    Lešković
    Perić
    Leovac
    Ademi
    Gojak
    Olmo
    Hajrović
    Oršić
    Petković ( nadam se da od ove tekme Bruno preuzima ulogu prvog napadaća )
  • SAS1987
    13.2k
    Zajebana utakmica, oni će biti jako motivirani jer im je to najjaca utakmica od bog zna kada.

    Rebrov navodno voli spanjolski način nogometa sa puno paseva. Mogao bi im Bjelica prepustiti loptu i vrijebati na pogreske te brze kontre.

    Na kraju, najvaznije je pobjediti brez primljenog pogodak. Puno smo kvalitetniji ali to treba dokazati na terenu. Najviše me brine poslednja linija. Dilaver vjerovatno nece igrati a Katarina jos nije igrajo ove godine.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Sve osim dvije pobjede je za mene iznenađenje. Oni nisu loši ali Dinamo izgleda i ozbiljno i dobro. Predobro za jedan Ferencvaros.
  • Goran
    80
    Dobri su, pogledal sam malo snimke protiv Ludogoreca, prava momčad, ne bude lako, ali bolji jesmo.
    Više me brine ovo da odnos na tribinama bude 1:3 ili 1:4, eh što ste nam napravili od kluba vi u plavom salonu i izbjeglištvu :angry:
  • Mr Anderson
    5.2k
    Dobri su, ali realno koga god drugog da smo dobili ili su tu negdje ili još jači. Mi to moramo proći i gotovo. Ne mora biti uopće neka rapsodija, bitan je rezultat, odnosno prolaz.
  • Dudu
    2.6k
    Jasna situacija, ako ne možeš pobijedit prvaka jedne Mađarske onda i nisi za LP.

    Sve osim našeg prolaza bilo bi veliko razočaranje. Ne zato što su oni loši, nego zato što mi odlični :wink:
  • reziser
    6.2k
    Sjetite se repke protiv Mađara.
    Nema lako ćemo.
    Ak ne uđeš 100 %ili podcjenjivački, za čas si u rezultatskom minusu...
  • Mr Anderson
    5.2k
    Dinamo ih sigurno neće podcijeniti. No, uvijek se može nešto nepredviđeno dogoditi. Slučajan penal, crveni. Iskusniji smo, kvalitetniji, bitno je da budemo na razini prošlog ljeta i proći ćemo. A onda u play offu što bude.
  • Carrasco
    4k
    Livaković-Stojanović-Catherine-Perić-Leovac-Ademi-Moro-Gojak-Oršić-Olmo-Petković

    Hajrović već duže nije u formi, a Olmo može jako dobro odigrati na krilu.
  • davidinamo
    342
    Prolazimo :cool:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    jedino bi tu mjenjo to što bi mi igro Majer umjesto Gojaka ili More jer bi nam ovako falilo kreativnosti u vezi
  • Hipo
    406
    Znači s leškom po ligu prvaka? :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.