• SAS1987
    13.5k
    članstvo treba biti podijeljeno čak u nekoliko grupa (3,4).deda

    Treba uvesti i neko "nesluzbeno" članstvo ili nesto slicno za nas koji nemamo OIB.
  • deda
    28k
    Ovo je jedna nova rečenica koja se pojavila na uputstvima za članstvo. Ne znam što znači, ali možda se ipak konačno može nešto iskemijat bez OIBa.


    Važno! Molimo sve članove koji nemaju OIB da prije uplate članarine kontaktiraju Odjel za članstvo!


    PS
    Također sam primijetio da je povećan postotak poppusta koji se ostvaruje na kupnju artikala. Dakle, više nije 10%, nego 15%. :clap:
  • Captain America
    14k
    Deda, ova nova rečenica je bila još prošle godine u siječnju kad sam sebi rješavao prošlogodišnje članstvo. Preduhitrio si me da pomognem SAS-u :blush:
  • xavier
    11.1k
    Stranac inače može uredno dobiti OIB. Podnese zahtjev u poreznu i to je brzo gotovo.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    sto se toga tice, meni nisu skinuli nista u klupskom fan shopu, dapace, bili su iznenadeni, a ja nisam htio inzistirat.. online nisam ni probao
  • Klenx
    4.1k
    Da li je krenulo učlanjivanje u klub nakon prebacivanja na euro?
  • marcio amoroso
    32.4k
    sto se toga tice, meni nisu skinuli nista u klupskom fan shopu, dapace, bili su iznenadeni, a ja nisam htio inzistirat.. online nisam ni probaoEfes Pilsen

    Meni su skinuli bez problema iako nisam imao člansku kod sebe. Imao sam samo godišnju i na osnovu godišnje su skinuli.
  • Slavonac
    383
    citam opet nesto za oib, kakvo je stanje?
    u dva navrata sam se htio uclaniti, jednom preko poznanika jednom osobno u shopu kod stadiona...i oba puta su mi rekli bez oib nemoguce
    ?!
  • ZGBhoy
    1.7k
    citam opet nesto za oib, kakvo je stanje?
    u dva navrata sam se htio uclaniti, jednom preko poznanika jednom osobno u shopu kod stadiona...i oba puta su mi rekli bez oib nemoguce
    ?!
    Slavonac

    Kod tebe imaju drugi razlog, ti si im vjecan neprijatelj hahaha
    Salu na stranu, to sa OiB je teska glupost, sad ak bi bil strani drzavljanin nemres se uclanit u Klub, teska bolest
  • BlueVelvet
    336


    Sokiralo ih uvodenje eura pa se još ne zna da li se može učlaniti ili ne, eto Hajduk u 10 dana preskočio naše članstvo... Tj ko će ga i znat kad nitko niti ne zna koliko imamo članova
  • Slavonac
    383
    pa nisam hr drzavljanin...teska bolest taj njihov sistem...
  • The Undertaker
    4.1k
    Koliko znam, nije to neki Dinamov sistem već OIB moraju tražiti prema Zakonu o udrugama. Kako to druge udruge rješavaju, nemam pojma.
  • xavier
    11.1k
    Kažem ponovo, da je tlaka je, ali čovjek koji nije hrvatski državljanin može uredno dobiti OIB, samo mora zatražiti od porezne. Ne kreira se automatski kao za državljane.

    Kako to rješavaju ostale udruge ne znam, ali moguće da ga svi vade u poreznoj.
  • Klenx
    4.1k
    Jel se moze uclanit u dinamo? Jesu konacno rijesili sve dubioze oko kuna euro?
  • Dino
    2.2k
    Smatra li se da sam ja kontinuirani clan kluba ukoliko nisam produljivao clanstvo nego sam isti taj mjesec kad mi istice, odnosno mjesec kasnije uplacivao clanstvo?

    Npr. :
    Imam clansku od 29.6.2018 koja vrijedi do 6/2019, a sljedeca je od 10.7.2019 do 7/2020.

    Edit: Znaci li ista ova rupa dok nisam bio uclanjen?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.