• LovroZG
    1.3k
    Mislim da nemamo kategoriju koja to određuje, al ak uzmemo u obzir da kod nas članstvo traje 365 dana, a ne vrijedi za neku godinu ili sezonu, dalo bi se na tehnikaliju izvuć da nisi kontinuiran član, pogotov ak to nekom tak paše. Mislim da je i meni tak na par članskih. Ili zaboraviš na vrijeme uplatit, il klubu treba mjesec dana da odradi svoje i nastane rupa.
  • Dino
    2.2k

    Meni su sve takve s deset dana do dva tjedna razmaka. Vjerujem da ce to smatrat nekontinuiranim ako ikad dode do potrebe za tim.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ako će u datom trenutku klubu odgovarat da nije kontinuirano članstvo, takvo će i biti, a ako će mu odgovarat obrnuto, smatrat će obrnuto. Zato se svugdje drugdje učlanjuje za kalendarske godine, a ne za 365 dana od dana učlanjenja.
  • Eduardo
    17.3k
    Bilten Dinama iz 1953. - čovjek je uplatio članarinu četiri godine unaprijed :grin:

    lp8fr2wptc6rht6m.png
  • plavi72
    694
    Čestitka stigla!djdpsvk2soiewl65.jpg
  • Dino
    2.2k
    Ona s Ademijem mi je bila isto super jer je to Ademi, ali su je furali nekoliko godina. Mislim da imam tri iste cestitke :rofl:

    Ova je fakat top!

    Btw, sretan rodendan @Igor
  • plavi72
    694

    Sinu je roćkaš,ja sam ljetni,ali hvala svakako pozdrav mom Blatu,rado prespavam u apartmanu Arena u Blatu(Kupinečka ulica),lijepa kuća,vlasnica divna,cijena odlična kad je čula da dolazim radi utakmica d...
  • deda
    27.6k
    Ukoliko još ima ovdje ljudi koji do sada nisu bili članovi, ne stignu do BBB fanshopa ili im se to ne da rješavati na derbiju, a to žele postati neka mi se jave u inbox. Također i postojeći članovi koji se nisu učlanjivali preko povjerenika, a žele sutra-prekosutra produžiti isto slobodno mi se mogu javiti.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Cestitke..Ja ću ti se javiti u 8.mjesecu..
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Bogami i moja do 8...
  • NitkoBitan
    11.8k
    Vidio sam na fbu par objava vezanih za uclanjivanje u Dinamo (ispunjavanje pristupnica) po kaficima sto u Zagrebu sto u nekim manjim gradovima. Ima li to ikakve veze sa grupom i "nasim" povjerenicima?
  • luka modic
    608
    Čak određeni nude i besplatna učlanjivanja,traže samo podatke i to je to,ljudi koji nisu toliko informirani oko čitavog principa i povjerenika vjerojatno se i učlane iako ne znaju kome pomažu.Znal itko išta više o tome koja "struja" točno nudi besplatna učlanjivanja?
  • NORTE
    9k
    Čak određeni nude i besplatna učlanjivanja,traže samo podatke i to je to,ljudi koji nisu toliko informirani oko čitavog principa i povjerenika vjerojatno se i učlane iako ne znaju kome pomažu.Znal itko išta više o tome koja "struja" točno nudi besplatna učlanjivanja?luka modic
    Tko su ti određeni?
    Treba li sumnjati koja "struja" nudi besplatnu opciju? :lol:
  • luka modic
    608
    ma pretpostavio sam odmah koja je,ali kontam mozda netko zna sa sigurnoscu,odbjegli pokusava ocito na bilo koje načine skupiti sto vise clanova
  • Mrvica
    3.2k
    Ponudu za besplatno učlanjenje sam i ja dobio, na šta sam rekao da sam to riješio preko Boysa tako da me ne interesira uopće. Čuo sam da u Hercegovini masovno pokušavaju besplatno učlanit, a jasno vam je koja struja je u igri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.