• Nino Bule
    11.5k

    Za tvoje zdravlje ti predlazem da manje obracas pozornost na takve pizdarije, to sto je index objavio jednu anketu oko njihove clanarine a ne nase sigurno nije problem medijskog tretmana, nego loseg novinarstva di nemaju o cemu pisat pa si izmisljaju teme di ih nema
  • xavier
    11.1k
    @NORTE

    Možda bi mediji i pisali kad sam klub ne bi bilo kakve podatke oko članstva skrivao kao zmija noge.
  • plavi72
    718
    Ove godine ni zastavica uz članstvo,samo privjesak plastični d...prije mjesec dana...
  • Sunja86
    1k
    Ja sam dobio prije dva mjeseca bila je i zastavica i dva privjeska
  • plavi72
    718
    Zastavica" i dalje brojimo",pretpostavljam...tu sam dobio prošle godine
  • maddaddam
    2.9k
    Do sada mi je najbolji bio USB stick/kartica. Taman stane u novcanik, i cesto zatreba. Ove godine sam samo zastavicu dobio, nikakav privjesak.
  • Mrvica
    3.3k
    Također samo zastavica, bez privjeska
  • Nolifer
    6.7k
    Mogo bi se i GNK malo isprsit, ako su već povisili cijene na 135 kn, što je ajmo reć ok, onda za te pare uz zastavicu bi bilo dobro da stave neku člansku majicu ili kapu\šal....
  • TresnjevkaZG
    674
    Ne treba se GNK isprsiti, ne treba nam nit majica, nit kapa/sal, a niti bilo sta drugo da bi se uclanili u klub , uclanjujes se zbog sebe, a ne zbog majice ili bilo kakvog drugog poklona...
  • Nolifer
    6.7k


    Naravno da se to podrazumijeva, ali to je samo znak pažnje prema navijačima. Isto rade i Boysi, što je za pohvalu, ne trebaju ni oni to radit, a ipak rade.
  • Zagabria
    206
    Nek se isprse pa nam daju pravo glasa.
  • NORTE
    9.3k
    to sto je index objavio jednu anketu oko njihove clanarine a ne nase sigurno nije problem medijskog tretmana, nego loseg novinarstva di nemaju o cemu pisat pa si izmisljaju teme di ih nemaNino Bule
    Ma ok oni su stavili i anketu, ali tu vijest su prenijeli i npr. Hrt i Sportklub, a vjerojatno i drugi mediji...

    Velim, stvar je u tome da oni imaju svoje novinare, vlastite portale i sve se onda širi poput požara i svi prenose. Kod nas je to loše.
  • Draž
    1.1k
    Članarina u dinamu se diže sa 60 kn na 135 kn (18 €) i mediji o tome ni riječi.NORTE

    Diže se sa 60kn na 20€ za punoljetne, a za maloljetne i starije od 60 godina je 10€.
  • plavi67
    920
    fino fino, cijene i sve ce bit ko vani, a plaća ostala ista :rofl: ko prezivi pobjednik
  • Tundra
    518
    Smradovi iz kluba mi danas nisu dali da produžim članstvo bez ikakvog objašnjenja. Kada sam pitao koji je razlog rekli su samo da se trenutno ne može produžiti članstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.