• deda
    27.8k
    Već par sati ne radi online kupnja godišnjih :monkey:
  • M77
    452
    Jučer i danas do ovog trenutka se prodalo 158 godišnjih ulaznica... Stanje brojača je trenutno 4071.

    Broj prodanih godišnjih sve ukupno: 3972
  • Stjepan
    479
    Za godišnje piše da su karte za online kupovinu rasprodane?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Dinamo je dosad prodao 3.900 godišnjih ulaznica
  • deda
    27.8k
    Moram pohvalit ove s ulaznice.hr

    Nešto je štekalo sa plaćanjem pa mi je dva puta prošla uplata. Nazvao sam ih, rekli su mi da pošaljem mail. Vratili su novce u roku par minuta.
  • Neki tip
    19.2k
    Za godišnje piše da su karte za online kupovinu rasprodane?Stjepan

    Pisalo je tako jučer, baš sam išao pogledat nakon tvog upisa, ali evo vidim da ih danas opet ima (i) u online prodaji.

    Pa ajmo tko nije.. :)
  • NitkoBitan
    12k
    SN kazu da je do jucer (pola sata prije utakmice) prodano 4200 godisnjih. Bilo bi zanimljivo vidjeti stanje po pojedinim tribinama. @deda Poklapa li se ta brojka sa tvojom evidencijom?
  • NitkoBitan
    12k
    Jucer je bilo u ponudi oko 4050 godisnjih ulaznica a trenutno ih ima oko 3900. Mozda je mali dio naglo maknut iz prodaje ali mi se cini vjerojatnije da je dio ljudi cekao da osiguramo barem grupnu fazu KL.
  • doubletrouble
    1k
    @deda do kojeg broja prodanih godisnjih smo dosli?
  • deda
    27.8k
    Na moru sam pa ne pratim baš. Ali valjda je to nekih 4.300-4.400

    Evo sam bacio oko na brojač. Sad je 3.986 karata u ponudi
  • NitkoBitan
    12k
    Kakva je bila do sada praksa kupnji godisnjih ulaznica, jesu li se prodavale do prve ili druge tekme play-pffa (bilo za LP ili EL) i je li ti ovisilo koju tekmu igramo doma?
  • NORTE
    9.1k
    Do tekme u Zagrebu do kraja 1.poluvremena.
  • Stjepan
    479
    Sektor Sjever dolje 3 rasprodan - godišnje ulaznice
    3970 je broj preostalih godišnjih ulaznica
  • Stjepan
    479
    Tribina Zapad dolje 7 rasprodano - godišnje ulaznice
  • Klenx
    4.1k
    Nakon ovog jučer i ako maznemo kod Boda neki dobar rezultat bit ću razočaran sa ispod 5500 godišnjih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.