• Mr Anderson
    5.4k
    Gotovo sam siguran da su se prodavale nekad do početka uzvratne utakmice play offa LP.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Više nam vrijedi ovih 3600 sad nego da se pokupuje sve nakon 3. pretkola.
  • Papastrumf
    9.6k
    Kao sto sam vec pisao, rekordne 2019. godine do prve europske utakmice se prodalo 4.525 godisnjih.
    Sada smo na 3.600. Ako do utorka to ode preko 4.000, to ce biti sasvim zadovoljavajuce. Ne zaboravimo da istok vise nije u funkciji i to je naravno itekako bitno.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Da je istok u funkciji,uvjeren sam da bi sad bili na 5500 prodanih godišnjih prije prve europske tekme.
  • Salva
    2.3k
    3600, skroz okej po meni. Gotovo je sigurno da idemo preko 5000, pa čak i da se prodaje 50-70 karata dnevno kako je Deda napisao. A na dan tekmi, pogotovo europskih, prodaja će ići puno bolje.

    Moramo bit realni i priznati da velika većina ljudi čeka europu, prvenstveno Ligu prvaka te će godišnje primarno koristiti za te utakmice. Možemo mi prodat i 10.000 komada, džaba nam to ako ćemo na HNL-u imati 2700 ljudi u prosjeku.

    Kaj se mene tice, možemo ih i 3800 prodat do kraja kvalifikacija, barem znamo da će velika većina tih godišnjaka dolaziti redovno na HNL i imamo podlogu govoriti o mogućih minimalnih 5000 gledatelja na malim tekmama. Ne kažem da ne bi bilo lijepo prodati duplo više, ali 2019. godina i “mazanje” ociju sa 7-8k godišnjih je floskula jer osim u Ligi prvaka, Dinama je na utakmicama HNL-a pratilo 2-3k ljudi, izuzev derbija.

    Mene puno više od same prodaje godišnjih zanima brojka sutra i u idućih nekoliko domaćih utakmica.
  • deda
    27.8k
    Senzacionalna vijest za sve vjerne pratitelje dedine dnevne statistike broja prodanih godišnjih ulaznica! :scream:

    Nakon što je u ponedjeljak prodano svega 22 ulaznice, u utorak oko 45, a jučer 51 ulaznica danas nam dolaze nevjerojatni izvještaji s karatane: prodano je čak 55 ulaznica. :party:

    I sad su naravno u trenutku samo da bi zagorčali život mojoj evidenciji smanjili broj ponuđenih ulaznica s 4.523 na 4.388 :monkey:
  • Carrasco
    4.1k
    Sad se broj preostalih ulaznica poklapa sa brojem prodanih ako uzmemo u obzir da su rekli da će biti pušteno u prodaju 8 tisuća ulaznica, a danas su rekli da je prodano 3600.
  • deda
    27.8k
    Gospodo, danas bilježim 77 prodanih godišnjih
    ulaznica.

    Stanje brojača u ponoć je 4.366

    S obzirom na 3.600 godisnjih koje su obajvili jutros na pressici možemo govoriti dakle oko 3.677 prodanih godišnjih do sada.

    Laku noć i danas SVI NA MAKSIMIR!
  • Nousername
    613
    Ako se uclanjujemo preko interneta može li se platiti clanarina putem pbz aplikacije?
  • deda
    27.8k
    Trebalo bi.

    Inače do sada je danas prodano 37 ulaznica tako da smo prešli 3.700
  • Carrasco
    4.1k
    Danas ide lagano do 100...
  • deda
    27.8k
    Moglo bi doista jer već sad brojimo 83 prodane godišnje.

    Edit: evo ga na 91
  • Salva
    2.3k
    Idemo danas do 130 barem
  • deda
    27.8k
    Danas je prodano 137 karata.

    Stanje brojača:4.229

    Broj prodanih godišjih: 3.814
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.