• Keyser Soze
    8.2k
    Ja bi to davao za članske, slično ko kaj FD ima ili Boysi koji su davali majicu pa šal.
  • ZGBhoy
    1.7k
    U Njemackoj ima naprijer da dobijes u vezi Clanstva Sal na kojem stave ime u zlatnim slovima ili u Karlsruheu naprimjer Akcije za Clanove i Vlasnike Godisnjih ulaznica povlastene akcije,sasvim normalno u Nogometnom Svijetu za koji mislimo da pripadamo
  • Ludovic IX
    5.5k
    istina, i za članove i za vlasnike godišnjih. da to nosi sa sobom neku eksluzivnost
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Sasvim dobro sam ja razumio,i opet sam
    pri tome da Dinamo nista vise ne bi trebao,sasvim je i ovo dovoljno…
    A bas me zanima da Dinamo objavi da uz predocenje godisnje ili clanske se moze kupiti majica limited edition po nekoj cijeni od 30/50kn koliko bi onda ljudi to htjelo? Nego dosta bi htjelo imati majicu,ponosit se sa Dinamom i sa tim sto je clan ali ako je majica poklon uz clansku ili godisnju. Smijesno.
  • blue heart 72
    1.4k
    Kao što su Ludovic i ZGBhoy napisali, dobra ideja i vani je to uobičajena praksa da godišnjaci i članovi imaju neke bonuse, koje ostali navijači nemaju.
    Tako nešto bi bilo apsolutno za pozdraviti
  • Ludovic IX
    5.5k
    da, i u futsalu su smješni sa majicama " ponosni član"...
  • LovroZG
    1.3k
    Nekakve majice i simbolika više pašu uz članstvo nego godišnje. Al za to bi i članstvo trebalo malo poskupit - trenutno je jeftinije bit član nego otić na tekmu.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    To je ono sto i ja zelim reci. Jednostavno cijena i ono sto dobijas uz to je sasvim zadovoljavajuca,a ako je majica na poklon nekome razlog za biti clan to je smijesno
  • blue heart 72
    1.4k
    samo čitati sa razumijevanjem. Nije nikome razlog učlanjivanja, da dobiješ nešto zauzvrat u nekom reciprocitetu. Ali je lijepo ako imaš mogućnost dobiti ili kupiti neki "Limited Edition". Što se cijene članstva, apsolutno se slažem da bi trebala biti viša
  • Salva
    2.4k
    Prema ulaznicama.hr., od ponoći je prodano 18 godišnjih ulaznica.
  • Salva
    2.4k
    Prodano je 51 godisnjih karata danas
  • Nino Bule
    11.6k
    Opet nisu pustili brojac za pojedinacne ?
  • Stjepan
    479
    Rijetko su ga kad puštali ako su i uopće što se tiče pojedinačnih karata
  • M77
    455
    Jel zna neko otprilike koliko je prodano godisnjih sveukupno?
  • deda
    28.1k
    Nagađamo. Između 3.500 i 4.000

    Danas je prodana 51 godišnja ulaznica, brojač je na 4.578
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.