• Salva
    2.4k
    Do subote i tekme s tovarima otišlo je 3200, nakon tekme je dnevno kapalo max 50ak komada, konkretno danas 51 ukupno. To je 4 dana u kojima se teško prodalo preko 200 ulaznica.

    Jedina enigma je dan derbija u subotu, prema internetu prodavale su se luđački, ne znam tocnu brojku al znam da je prodaja išla vrhunski. E sad pitanje je jesu li to “prebacili” taj dan u pojedinacne karte pa se tako brojalo (jer klub je u jednom trenu stopirao godišnje i umjesto njih pustio pojedinacne) , ili je stvarno toliko prodano…teško je rec ali mislim da preko 4000 nije. Odokativno bi bubnuo 3750.
  • deda
    28.1k
    Salva i ja se slažemo u procjenama. :up:
  • Stjepan
    479
    Ja bih sigurno rekao iznad 4k možda ne bi bilo loše poslat koji mail klubu u vezi broj prodanih godišnjih karata pa da vidimo na čemu smo ako bi uopće oni dali tu informaciju hahh
  • og1986
    2.9k
    Danas na presici rečeno : 3600 za sada.
  • rob ljubavi
    780
    Slabo, jako slabo.
  • deda
    28.1k
    Sad imamo brojku pa možemo dodavat prema dnevnoj prodaji.
  • Nino Bule
    11.6k

    Nije to ni lose, ceka dosta ljudi da se bar shkupi prođe, a vjerovatno i trece pretkolo da prođemo prije nego kupe godisnje
  • Neki tip
    19.4k
    Slabo, jako slabo.rob ljubavi

    Ma nije tak loše.. dosad su kupili ljudi koji kupuju i zbog HNL-a, zbog komocije ulaska, zbog osiguranja mjesta na stadionu u svakom slučaju, zbog prava na prvokup ulaznica za gostovanja..

    Nakon prolaska 2., a pogotovo nakon 3. pretkola brojka će se dignuti barem za 50%, možda i uduplati..

    Jer tada kupuju svi koji žele povoljnije proći za europske tekme i s par derbija, nego da kupuju pojedinačne. Ako se prođe 3. pretkolo i izvuče neki imenom lakši u play off-u LP, da vidiš prodaje.. uduplo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mislim da mi oko 20. ističe članarina, a nikakvu obavijest još nisam dobio. Ak se dobro sjećam, slali bi 2-3 tjedna prije isteka. Jeli još netko u sličnoj situaciji? Da ih sam zovem?
  • deda
    28.1k
    Po meni to isto uopće nije loša brojka i u skladu je s procjenom koju smo sinoć rekli kolega Salva i ja. Uz ritam od 50 prodanih ulaznica dnevno u idućih mjesec dana trebali bi doseći više od 5.000

    S obzirom na rast cijena, nefunkcionalnost stadiona (istok), meni bi osobno to bila zadovoljavajuća brojka. Sve iznad 5 tisuća bit će bonus.

    Inače od ponoći je prodano 24 ulaznice.
  • Neki tip
    19.4k
    Članarina ti ne ističe s datumom, nego s mjesecom.. Vjerojatno ćeš dobiti do kraja srpnja. Meni isto ističe u kolovozu, a ak niš ne dođe, otiđem do fan shopa i produžim..
  • Mr Anderson
    5.4k
    Do kad traje prodaja godišnjih? Jel do uzvrata u play offu LP? Nek bude dobar rezultat u prvoj, biti će i navala na godišnje.
  • deda
    28.1k
    Obično do pred prvu tekmu play offa.
  • Neki tip
    19.4k
    više puta smo to već pisali.. nije nigdje zapisano ni propisano, klub sam procijeni dokad mu se isplati..

    Ali dosad nije išlo do nakon prve tekme play offa, nego do play offa, dakle nakon 3. pretkola se zatvarala mogućnost kupnje.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Sad sam provjerio po računu da sam prošle godine uplatio članarinu 18.07. Istina, na kartici piše do 07/22.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.