• deda
    27.5k
    U zadnja tri dana kapnulo je još stotinjak komada tako da smo sad vjerojatno na nekih 4600-4700. Ne vidim da je klub obznanio konačni rok za kupnju godišnjih.
  • Keyser Soze
    8k
    Ide to do 5000, realno jako dobra brojka.
  • NORTE
    8.9k
    Ne vidim da je klub obznanio konačni rok za kupnju godišnjihdeda
    Nije, ali sve isto kao uvijek, do poluvremena s Bodom, još 8 dana.
  • Tercel
    368
    Jel imao netko problem prilikom kupovine godišnje Visom online? Kupujem za frenda i već mi 3x baca grešku prilikom kupovine.
  • deda
    27.5k
    Meni Visa radi 100%. Možda nešto griješiš ili je server u banani. Pričekaj sat-dva.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    mene su serveri za tekmu protiv tovsra zezali kad se pustilo u online, sutra dan bez problema.
  • deda
    27.5k
    Danas su prodane 33 godišnje
  • deda
    27.5k
    Klub će se očitovati u sljedećih 48 sati do kad traje prodaja godišnjih ulaznica, ali za pretpostaviti je do uzvratne utakmice s Bodom.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Jedno pitanje, mozda blesavo. Produzio sam clanstvo na stadionu uoci utakmice s Ludogorecom i umjesto poste sam odabrao osobno pokupit clansku. Gdje je mogu pokupit sad na Osijeku ili na Bodi iduci tjedan?
  • deda
    27.5k
    Vjerojatno na karatani ili fanshopu.
  • Mlađi referent
    10.3k
    U fanshopu je možeš pokupit

    Jučer je dečko ispred mene dizao na taj način
  • deda
    27.5k
    Jučer su prodane 33 godišnje, a danas 36.
  • deda
    27.5k
    OBAVIJEST O ZAVRŠETKU PRODAJE GODIŠNJIH ULAZNICA
    Ovim putem obavještavamo navijače o tome da će godišnje ulaznice GNK Dinamo za sezonu 2022/23. u prodaji biti još nekoliko dana.

    Prodaja godišnjih ulaznica završava u ponedjeljak 22.08. u 19 sati.

    Termini prodaje godišnjih ulaznica na Ticket pointu:

    Četvrtak 18.08. 11 - 19h

    Petak 19.08. 11 - 19h

    Subota 20.08. 11 - 21:50h

    Nedjelja 21.08. Ticket point ne radi

    Ponedjeljak 22.08. 11 - 19h
  • deda
    27.5k
    Utorak:33
    Srijeda:36
    Četvrtak:52

    Mislim da smo na 4.800
  • deda
    27.5k
    Ne znam jel su oni što prtljali danas opet s ulaznicama jer ispada kako je prodano 196 komada danas što mi se čini abnormalno puno u odnosu na protekla tri dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.