• ZGBhoy
    1.7k
    Ispravak netocnog navoda, uzeo bi za Zapad dolje (ostavim nekome u Zagrebu na koristenje) al razumijem kaj zelis reci i slazem se sa tvojim misljenjem
  • Nino Bule
    11.5k
    Cijene po meni ok samo da su zapadnjacima s djecom dali 50% na karte za klince ispod 14, i sve bi bilo rjeseno. Mozda se da jos to izlobirat da uvedu do pocetka prodaje.

    Isto bi volio sad kad su ovakve cijene da nema vise djeljenja karata sakom i kapom sto "prijateljima kluba" sto psk-u da djele uz odigrane listice.
  • superhik
    10.3k
    Članovi ne mogu ostvariti popust za godišnju online nego samo na Ticket Point-u
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ako netko ima namjeru zbog klinaca uzet sjever gore po meni nek priceka malo da vidi kak ce se odvijat situacija na prvih nekoliko utakmica u srpnju. Cijena za sjever gore i dolje je ista iako je gore losiji pogled. Mozda na manjim tekmama budu pustali ljude dolje, stvarno ne vidim razlog da ih se ne pusta ako ima mjesta kao u prici...
  • Olmic
    2.7k
    Cijena loža isto skočila. 18000 kn košta loža Maksimir
  • Neki tip
    19.3k
    Ulaznice same po sebi definitivno nisu skupe za one koji idu na više manje sve tekme, jer se isplati.

    A sad, ako ideš na LP ili EL i Hajduk, onda kupuj pojedinacno i bok.. pa vidi jel ti se tak isplati.

    Samo mislim da je to s klincima trebalo pametnije, zakaj ih posvuda ne bi bilo. Pa i na zapadu dolje ili sjeveru dolje.

    Jebiga, kaj je tu je, 1100 kn za cijelu sezonu za nas dvojicu na sjeveru dolje i dalje nije puno. Pa da na 15 tekmi odemo, to je 70ak kn po utakmici za obojicu..
  • deda
    27.9k
    Cijena loža isto skočila. 18000 kn košta loža MaksimirOlmic

    Imaš možda cjenik loža
  • Olmic
    2.7k


    Nemam to preko poznanstva saznao..
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Godisnje su namijenjene ljudima koji

    a) dolaze na 70% i vise utakmica
    b) koji zele komociju i platit ce koju stotku vise da izbjegnu cekanje u redovima i zajebanciju s online kupovinom

    a ovdje opet netko ko ce ispratit samo derbije x2 i sve europske je pokrio cijenu godisnje.

    Jest psiholoski zapad preskup, nije se uzelo u obzir dovoljno stanje stadiona i opceniti problem s posjetom ali opet netko ko je redovit ce ga isplatit do polusezone osim ako se izvisi iz grupne faze sto se nece dogodit
  • Captain America
    13.9k
    Ovo za zapad dolje je puno previše s obzirom na stanje stadiona. Dio vas koji kaže da su cijene okej, ne uzima u obzir na nisu svi zagriženi ko mi na Zoni i da im nije ni na kraj pameti dat ozbiljne novce za smrzavanje i kišnjenje od studenog do ožujka. Klub se nadmeće za privlačenje ljudi s kinima, restoranima, shopping centrima... i ljudi će izabrat komociju ispred gledanja Dinama u uvjetima sramotnim za 2022./2023. godinu. Meni je prvom frend s kojim sam se dogovarao da uzmemo reko da mu nije ni na kraj pameti (lova nije problem ni meni ni njemu već se osjećamo ko da nas vuku za nos). Pito sam i drugog i reko mi je da mu se stadion gadi i da će gledat na TVu. Zapad gore nije opcija, bio sam na Osijeku kad je vrijeme već bilo super i smrzavali smo se gore (neću ni pomislit kak je krajem studenog gore).

    Sve u svemu, poprilično maloumna ideja iz kluba kad se uzme kriza, opća inflacija i lako mogući povratak covid potvrda.
  • seljak86
    2.3k
    Iskreno, za ovakve fine guzice me boli k. Ti likovi odlaze kad se gubi u 70. minuti, ne trebamo ih.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Moze li netko izracunat koliki je zbroj cijena karata za zapad za proslu sezonu za sve europske i dva derbija doma? Da vidimo jesu li godisnje stvarno preskupe.
  • jp23
    2.2k
    Kao netko tko je većinu utakmica odgledao sa zapada, računao sam malo troškove. Propustio sam svega 1 susret (Lokomotiva doma u osmom mjesecu čini mi se - tada sam bio na svadbi).

    Valur, Omonia i Legija su bili po 120kn.
    Sheriff je bio 100kn.
    EL paket je bio 480kn.
    Sevillu sam gledao na zapad gore te stoga 150kn.
    Ukupan trošak: 1090 kuna.

    HNL tekme + kup tekma protiv Rijeke:
    7 puta po 50 kn
    5 puta po 40 kn
    1 put po 60 kn
    1 put po 70 kn
    140 kn paket (hajduk na zimu i Rijeka u kupu)
    160 kn paket (Osijek i hajduk sad na kraju sezone)
    Ukupan trošak: 980 kn.

    Kad se sve zbroji, otišlo je 2070 kn. U to nisu uračunati covid testovi (kod stadiona; znam da je bilo jeftinijih opcija, no zato sam i zanemario skroz cijene) dok nisam bio cijepljen (rujan čini mi se).
    Sa članskom iskaznicom bi prošao jeftinije u nekim slučajevima (paketi za hajduk/Osijek i hajduk/Rijeka, te 4 besplatne karte).

    Najveći problem (osim u mom izboru tribine) vidim u tome što ne možeš za online kupovinu koristiti člansku iskaznicu, ili barem u sustavu povezati da te jeftinije izađe.

    Da sam bio na Lokomotivi (50 kn) i da sam na utakmici sa Sevillom bio na zapadu dolje (250 kn umjesto 150kn), ukupni trošak bi bio 1190 za europske utakmice, 1030 za ligaške, odnosno 2220 kn za cijelu sezonu.
  • jp23
    2.2k

    Evo ako računam samo derbije:
    HNL + kup (uračunati paketi, pronađem kasnije koliko bi bilo sve uz pojedinačne, mislim za ravno 100 kuna skuplje):
    430*
    * - uz pakete koji su se nudili
    Europske:
    1190 kn * / 1310 kn **

    * - uz paket za EL
    ** - uz svaku uzetu pojedinačno
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ma, cijene su OK. Znam da stadion nije nešto, ali kupuješ proizvod. Potencijalno 3 utakmice u LP. EL najmanje. Vjerujem i proljeće. Plus 18 utakmica HNL i kvalifikacije. Tko ide često na utakmice isplati mu se. Tko ide samo na europske, briga me. A vjerojatno će biti neki paket za grupnu fazu za one koji neće kupiti godišnje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.