• NitkoBitan
    12.1k
    Jel mi moze netko rec dal mogu Ulaznicu kupljenu Online, podic u 8 Mjesecu kad dodem za HR podici?ZGBhoy

    Ne zivis u Hrvatskoj a uzeo bi godisnju ulaznicu za sebe? Sorry ali to je po meni glup potez. Pretpostavljam da ces uzet za sjever dolje, do sada se znao sav kapacitet za godisnje rasprodat. Netko ce mozda izvisit a namjerava ic na utakmice cijele sezone a ti ako zivis u Njemackoj ces doc na njih nekoliko eventualno. Cak se i financijski ne isplati doci na nekoliko utakmica i uzeti godisnju.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Čisto informacije radi, odakle vam ove garantirane brojke za grupnu fazu europskog natjecanja i za kup?jp23

    Garantirano imaš 18 puta HNL, 1 utakmicu superkupa i 3 europska pretkola. Ako u jednom od ta tri pretkola nekoga izbaciš imaš još garantirano 3 utakmice grupne faze.
  • miro
    3.1k
    Hm...meni osobno ovo ne odgovara. Moram ili dati 3 x 1400 kn, jer za Zapad nemaju nikakav popust za klince, ili se prebacit se na Sjever gore i žrtvovat pogled na teren i na Sjever dolje (klinci ionak 90% vremena samo gledaju Boyse i ispituju me kaj ovi pjevaju). Ne znam...mogli su stavit za klince 50% popusta na Zapad i nekak bi to pregrmio, ovak nisam na čisto
  • jp23
    2.2k
    To je točno i vjerojatnost da nikog ne izbacimo je izuzetno mala, ali i dalje postoji. Taj dio još i mogu razumjeti, ali ovaj sa 2 ili 3 u kupu garantirane mi nije jasan, jer kak to izvlačenje funkcionira, moglo bi bit da sve igramo u gostima
  • deda
    27.9k
    Potpisujem sve cijene, apsolutno realno. Zapad dolje je malo preskup zato što će vlasnici godišnjih sa zapada dolje imati prednost u kupnji godišnjih karata za Kranjču iduće godine. Sad malo fantaziram, ali nadam se da je tako.
  • LovroZG
    1.3k
    Taj dio još i mogu razumjeti, ali ovaj sa 2 ili 3 u kupu garantirane mi nije jasan, jer kak to izvlačenje funkcionira, moglo bi bit da sve igramo u gostimajp23

    Nema garancije za kup.
  • marcio amoroso
    32.3k

    U kupu nemaš nikakve garancije, da.
  • blue heart 72
    1.4k
    točno tak. Ako se pogleda realno, cijene su više nego ok. Još ako se zna da imaš prednost prvokupa za gostovanja, onda još i više
  • NitkoBitan
    12.1k
    Odem na instagram stranicu da vidim komentare na cijene i ekipa pise punu cijenu ulaznica tipa "700 za sjever jeste ludi" bla bla. U svakoj varijanti se isplati uclaniti u klub pa zatim uzet godisnju ulaznicu.
  • deda
    27.9k
    Ekipa je po običaju retardirana
  • Nino Bule
    11.5k

    Opcija ti je i godisnja za tebe a da za klince kupujes pojedinacne i biras im tekme, nazalost vjerovatno ce tako mnogi s djecom
  • reziser
    6.3k
    to je tesko, jer nemres onda sjedit s klincima
  • Nino Bule
    11.5k

    Na vecini utakmica mozes, na europi i hajduku ne mozes.
  • Neki tip
    19.3k
    Klinci do 12 imaju pravo na besplatnu godišnju za sjever gore.LovroZG

    Imaju, ali to je uzasno bezvezna ponuda, jer zaista ne znam nikoga tko bi cijelu sezonu htio na sjever gore..

    Puno bolje bi bilo da su stavili neki popust na ulaznice za klince do 12 nego ovo.
  • reziser
    6.3k
    Uvijek je bilo i bit će tak.
    Nekom skupo, nekom ne.
    Odi u kino s komadom. nećeš proć ispod 200 za izlazak. U kazalište još i više. stvar prioroteta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.