• Nino Bule
    11.3k
    Ne kuzim zasto je zapad dole ovako skup, ovo ostalo sve realno ali ne vidim smisao prodavanja godisnjih za s gore i z gore kad ih nitko nece kupit. Pravo prvokupa za gostujuce super, minus za nepostojanje popusta za klince
  • LovroZG
    1.3k
    Klinci do 12 imaju pravo na besplatnu godišnju za sjever gore.
  • Klenx
    4.1k
    Možda zapad dole malo skuplji, ostalo je odlično.
    Ako se uđe u grupe EL ili još bolje LP definitivno isplativo.

    Pogotovo prvokup za gostovanja.
  • Bosna86
    11.5k
    Kad će nas klub uci u 21st??? Mrzim se gurati u redu za bilo sta, ne da mi se sekunde čekati
  • Papastrumf
    9.4k

    Pa mozes kupiti i online.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Konačno smo i to dočekali. Sjever je cijena skroz u redu, lijepo je i što su za djecu dali besplatnu godišnju za sjever gore.
  • flexXy
    1.9k
    Uvijek se iznerviram kad otvorim drustvene mreze i vidim ekipu kaj pljuje da je preskupo, najbolje da dobijes besplatno karte. Takvi najglasniji su oni koji nikad nisu na tekmama. Znaci ajmo racunat kolko te ispadne po utakmici. Godisnja utakmica ti garantira cca 28 utakmica: 1 superkup, cca 3 kup, 18hnl, 3 pretkola, 3 grupa europe. Po utakmici znaci zapad dolje: 50kn, zapad gore 32kn, sjever 20kn. Ako to nije dzabe kad uzmes u obzir da imas veliku mogucnost da ce Dinamo u lp onda fkt ne znam sta ljudi zele.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jel mi moze netko rec dal mogu Ulaznicu kupljenu Online, podic u 8 Mjesecu kad dodem za HR podici?
  • marcio amoroso
    31.9k
    18 puta HNL
    1 superkup
    2 minimalno kup
    3 pretkola
    3 grupna faza

    To je 27 utakmica od kojih je minimalno 7 derbija i minimalno 5 top europskih utakmica. Sve to skupa košta 8 eura po utakmici ako uzmeš zapad ili 3 eura po utakmici ako uzmeš sjever. Ja znam ili razumijem da je nekomu i 3 eura puno, ali ovo sigurno nije preskupo.
  • Bosna86
    11.5k
    Nisam ni ulazio na link, samo sam po slici zaključio… Ajde Bogu hvala
  • Tercel
    368
    Jel mislite da će bit navala i brzo se rasprodat?
  • M77
    445
    Samo da ne bude potrebe za testiranjima makar sve ide prema tome da će na jesen sve ponovno kao i prosle 2 godine...
  • Nino Bule
    11.3k

    Ne, za zapad ce hrpa ljudi cekat da dođemo do playoffa za lp jer je skupa karta, a za sjever se nadam da nece zaustavljat prodaju prije 1000 prodanih godisnjih, sto ce potrajat
  • marcio amoroso
    31.9k
    Uvijek se iznerviram kad otvorim drustvene mreze i vidim ekipu kaj pljuje da je preskupo, najbolje da dobijes besplatno karte. Takvi najglasniji su oni koji nikad nisu na tekmama. Znaci ajmo racunat kolko te ispadne po utakmici. Godisnja utakmica ti garantira cca 28 utakmica: 1 superkup, cca 3 kup, 18hnl, 3 pretkola, 3 grupa europe. Po utakmici znaci zapad dolje: 50kn, zapad gore 32kn, sjever 20kn. Ako to nije dzabe kad uzmes u obzir da imas veliku mogucnost da ce Dinamo u lp onda fkt ne znam sta ljudi zele.flexXy

    Sami smo sebi najveći neprijatelji. Umjesto da stvorimo kampanju da se rasprodaju u rekordnom roku mi pljujemo cijenu za sjever koji košta manje od 3 eura po utakmici. Presmiješno. Presmiješno.
  • jp23
    2.2k
    Čisto informacije radi, odakle vam ove garantirane brojke za grupnu fazu europskog natjecanja i za kup? Mislim koliko znam i dalje postoji mala teoretska šansa u kojoj ne igramo nijednu skupinu europskih natjecanja.
    A kup koliko znam ne garantira da ćemo uopće ijednu igrat doma? Mislim ovisi o izvlačenju parova za kup gdje nije garantirano da igraš doma ili u gostima već kak te izvuče?

    Isto tako žao mi je vidjeti da još uvijek nemamo način povezivanja članskih iskaznica i kupovine karata online
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.