• deda
    27.5k
    Milijun kombinacija tu ima. Neki daju popust na pojedinačne za klince, neki popust na 1+1, neki imaju odvojene tribine (tovari).
  • Neki tip
    19k
    neki imaju odvojene tribine (tovari).deda

    Eto, još jedan argument u prilog mojoj tezi da ne treba tako. :grin:
  • MM17
    221

    Prolaziš ono kaj sam ja prošao sa malim nakon potresa i seljenja na Sjever :up:
    Koliko sam shvatio iz tvojih prijašnjih upisa klinci su nam sličnih godina, tak da mogu zamisliti samo njegovo oduševljenje :rofl:
  • reziser
    6.2k
    Za članove, zapad, godišnja 1400
  • Eduardo
    17.2k
    izašlo je službeno ili još ne?
  • Olmic
    2.7k


    Znači nekih 60 kn po tekmi..ako se tako gleda nije puno, ali ovako na prvu zvuči dosta
  • Zagabria
    206
    Zna se za sjever kaj?
  • Nino Bule
    11.3k
    Puno je to, onda nece bit pojedinacne ispod 70 kn za zapad bojim se da ce to jako utjecat na posjecenost
  • maddaddam
    2.9k
    pxl_220718_21453720.jpg

    GOLD GODIŠNJA ULAZNICA 2019/2020

    Vrijedi za sve utakmice HT Prve lige i Hrvatskog kupa te za UEFA utakmice koje se igraju pred publikom na stadionu Maksimir. Ne vrijedi za 2. pretkolo Lige prvaka, zbog kazne UEFA-e i odigravanja utakmice bez gledatelja.

    - Tribina sjever dolje 500 kuna (za članove kluba 400 kuna)

    - Tribina istok 650 kuna (za članove kluba 520 kuna)

    - Tribina zapad dolje 800 kuna (za članove kluba 640 kuna)

    *S ovom godišnjom ulaznicom direktno se ulazi na stadion na sve utakmice HT Prve lige, Hrvatskog kupa i UEFA utakmice, nije potrebno podizati jednokratnu ulaznicu.

    BLUE GODIŠNJA ULAZNICA 2019/2020

    Vrijedi za sve utakmice HT Prve lige i Hrvatskog kupa koje se igraju pred publikom na stadionu Maksimir i vlasniku daje pravo prvokupa svog mjesta na UEFA utakmicama. Termini prvokupa će se određivati prema datumu odigravanja utakmica. Ako vlasnik ne iskoristi pravo prvokupa, njegovo mjesto ide u slobodnu prodaju.

    - Tribina sjever dolje 300 kuna (za članove kluba 240 kuna)

    - Tribina istok 450 kuna (za članove kluba 360 kuna)

    - Tribina zapad dolje 600 kuna (za članove kluba 480 kuna)
  • Papastrumf
    9.4k
    1400 je stvarno puno za ovakav stadion. S druge strane, ako se udje u LP, pojedinacna karta sigurno nece biti jeftinija od 250, a rekao bih i 300 kn. Sumnjam da ce i u EL biti jeftinija od 150-200 kn. Ovi koji se neckaju ce vjerojatno pricekati da se osigura minimalno EL jer ce tada biti isplativo uzeti. Samo za HNL je previsoka cijena jer rijetko tko ode na bas sve domace utakmice.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Realno je zapad dolje skup, a sve ostale tribine jeftine.
  • LovroZG
    1.3k
    18×60=1080
    Dodaš tu pretkola i skupine nekog europskog natjecanja i godišnja se isplati, beu obzira na stadion.
  • Crusades1986
    9.5k
    550 kn za sjever skroz prihvatljivo po meni.
  • flexXy
    1.9k

    Tako realno i treba bit. Ono sto mi se jako svida je da ce vlasnici godisnjih imat pravo prvokupa za gostujuce utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.