• Olmic
    2.8k
    Meni ovo nije skupo. Idem na sve domaće tekme, bio prije na sjeveru sad sam na zapadu od prošle godine..

    Siguran sam da s obzirom na godišnje, pojedinačne karte će biti 50 i 70 kn što za mene kao nekog tko ide na sve tekme nikako nije isplativo..
  • Nino Bule
    11.6k
    1400 umjesto 2220 (ako igramo el i osminu el, lp je dosta skuplja, vrlo vjerovatno ce za zapad dole bit 400+ kuna u skupini) i cinjenicu da imas osiguranu kartu za svaku utakmicu dinama na maksimiru koju ce igrat.
    Sto se vremenskih uvjeta tice hnl zavrsava pocetkom 11 i krece krajem prvog tako da najgore cemo izbjec ove sezone.
  • Ludovic IX
    5.6k
    Zapad se uvijek prvi proda.. čak se i prije prodavao prije istoka.. dolje mislim, tako da će i dalje oni koje žele zapad, ići na zapad..

    ostale cijene su ok..
  • Nino Bule
    11.6k

    Ovo je vjerovatno "najgora opcija" ako se radi o el, paket za ligu prvaka ce bit osjetno skuplji
  • M77
    455
    Klošari znaju nabijat cijene kad je dinamo u modi...
  • superhik
    10.4k
    Moji izračuni za Zapad
    c96fv6c95jkmbs6e.png
    8pm5f464q9ljp8uw.png
  • jp23
    2.2k
    Ovo predviđaš za ovu sezonu ili?
  • reziser
    6.4k
    cijene su po meni OK, pogotovo sjever. Zapad mozda je 100, 200 kuna preskup,ali nema idealnoga
    ak cete cekat pojedinacne, pa udjemo u skupinu EL, neki ce se lupat po glavi zakaj nemaju godisnje
  • maddaddam
    2.9k
    Kaj čekaš? Uz godišnju ulaznicu budi podrška plavima na svakoj utakmici kroz cijelu sezonu!

    A i ova ekipa iz kluba... Kaj cekas? :lol: Pa jbt ne puste godisnje, ne puste polugodisnje i sad je kaj cekas :lol:
  • NitkoBitan
    12.5k
    Klošari znaju nabijat cijene kad je dinamo u modi...North Rtc

    Nabijat cijene cega? Uzet cu za primjer sjever. Ako nisi clan uclanis se za 60kn i platis godisnju 550kn (znaci 610kn). Za tu cijenu imas 3 europske tekme doma (meni nije bitno koje natjecanje, ali ove godine imamo odlicnu momcad i dobre sanse za LP). Znaci da samo odes na 3 domace europske tekme, Superkup i 2 domaca derbija sa Hajdukom godisnja se isplatila. Gdje su jos pretkola, tekme sa Rijekom i Osijekom... da ne govorim o prednosti za gostovanja (Pampas here i come :joke:).
  • superhik
    10.4k
    To su bili neki izračuni i projekcije nekoliko kola prije kraja prošle sezone

    ulaznice.png

    ulaznice-2.png
  • reziser
    6.4k
    ulaznice je moguće kupiti i na rate, ako i to nije dovoljno da se kupi godisnja, e onda ne znam....

    za tank benzina iskesiramo 700 kuna bez problema....
  • Zagabria
    212
    Znaci isplati se uzet godišnju samo s grupama europe. Još ak prezimimo godišnje su prakticki poklon. Svakako se za cijenu žali ekipa koja dode na 6 tekmi u sezoni...
  • Captain America
    14.2k
    Svakako se za cijenu žali ekipa koja dode na 6 tekmi u sezoni...Zagabria

    Ne bi baš ovako generalizirao. Dinamozag2 je na Instagramu super tekst objavio, a ne djeluje mi ko lik koji dođe na 6 tekmi u sezoni...
  • Zagabria
    212
    Istina mozda jesam pretjerao. Ali opet cijena realna bar po meni. Nemre jeftinije od ovog treutacno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.