• badjibadara
    1.6k
    Ali neka, brzo će miševi opet u rupeBosna86

    Nece. Ovo je tek pocetak.
  • NORTE
    8.9k
    Meni je Vlašićevo razmišljanje ok. Begin poučak je tamo glavni. Njihovi igrači nisu samo sportaši, kompleks dere i njih, a i sami su život proveli u takvom bolesnom okruženju. Isto tako se i ja kao navijač poveselim kad njihovi sportaši izgube, vrijedi za sve sportove.
  • vjeko1701
    5.9k
    Tako su nakon utakmice ljudi iz Splita govorili kako Hajduk daje najbolje igrače za reprezentacijumarcio amoroso

    Kažem, razumijem te ali je meni ovo zbilja kamilica. Opet, nije mi niš čudo da njihovo "dite" i rođeni splićanin pokušava svoj klub pokazati većim od najvećih rivala.

    Ovdje specifično on nije napisao da "je jasno kako Hajduk daje najbolje igrače" nego da su ljudi iz Splita to govorili. Jbt. ti ljudi iz Splita su govorili da je Černat blji od Modrića.
  • Bosna86
    11.5k
    Gdje je Vuskovic, daleko veći potencijal od Gvardiola… Gdje su te sve igracine…. uljuljali smo se i zaboravili koliko su ogavni
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Zato sutra odlucno i karakterno uci u utakmicu a malog balavca ako bude igrao nagaziti od prve minute tako da zna kako se postuje protivnik,pogotovo kako se prica o ekipama iz zemlje odakle dolazis i gdje ti igraju suigraci iz repke.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Kažem, razumijem te ali je meni ovo zbilja kamilica.vjeko1701

    Sve 5, ali trebaš razumjeti da nismo svi isti i da nije svima kamilica. Tebi je kamilica, a ja mu psujem sve zbog toga. Ne prihvaćamo svi sve isto, to je normalno.
  • Nino Bule
    11.2k
    Ma di je ovo kamilica, ne znam jesam u zivotu ovako debilan intervju jednog igraca procitao, naravno ne bi nas nimalo trebao dirat jer samo pokazuje koliko je momak limitiran, ipak tovarima pamet nije nikad bila jaca strana.
  • superhik
    10.2k
    Broj debilnih izjava bivših i sadašnjih Tovara proporcionalan je rastu euforije
  • vjeko1701
    5.9k
    Kao što sam davno rekao, od njih očekujete neko gospodstvo a to oni nikad nisu imali.

    Da nije bilo pjesnica prije koji dan, možda bi mi ovo isto bilo gore ali nakon onog ovo mi je onak...



    Ma sve 5, ne moramo se oko svega slagati. Ponavljam, razumijem te.
  • reziser
    6.2k
    Bas zbog ovakvih tipova vlasica, livaje i sličnih sam htio da ih zgaze u nedjelju. Sad iskacu iz paštete i pokazuju svoje pravo lice, euforija im na vrhuncu. Neće dugo :vomit:
    Tovari su zbilja posebna sorta...
  • badjibadara
    1.6k
    Relativizacija tovarskih sranja od strane Dinamovih navijaca mi je 100x gora od prvonavedenih tovarskih sranja.
    Toliko na ovu temu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Inače, na utakmici Dinama i WH u Zagrebu na utakmicu je došla obitelj Vlašić, kupili su karte za Zapad i otišli na običnu tribinu.

    Čim su to iz kluba vidjeli, prebacili su ih u ložu.
  • Nino Bule
    11.2k
    Ja mogu shvatit da ljude ne diraju njegove rijeci, ali nema potrebe se pravit glup. U usporedbi s ostalim intervjuima igraca ovo je dno koje se rijetko dotakne.
  • Neki tip
    18.8k
    Čitam i ne vjerujem. Dajte čitajte s razumijevanjem..

    Vlašić je svoj klub proglasio većim od Dinama!?

    Pred zid s njim!

    Jebote, klub s hrpom naslova za koji navija je proglasio većim od rivala. Grijeha u pm!

    I onda je još, strahote li!, rekao da mu je smiješno kako se igrače čak i kad su u reprezentaciji dijeli na klupske boje pa su zbog toga što su hajdukovci zabili pričali ljudi u Splitu da Hajduk daje bolje igrače.

    To je rekao. A ne da hajdukovci jesu bolji, pa da bi ikakvog razloga imao spominjati srebrne ili da mu predbacujemo što nije.

    Ukratko, jedno je rivalstvo, a drugo pristojnog momka koji voli svoj klub i baš ništa iz te perspektive nije problematično rekao (naravno da je Dinamo (nama) veći, ali nije smak svijeta što on to smatra za Hajduk) - nazivati smećem, gnjidom, govnetom i ne znam kako sve ne.

    Fuj, gadi mi se to. Durite se koliko hoćete što "branim tovara", ionak ne želim ovakva sranja čitati.

    Bok
  • serbus
    3.4k


    O tome sam pisao na temi oko koeficjenta, nogomet je sport, emocija, povijest, rivalstvo jebe mi se za koeficjent guštam u svakoj Dila Gori, Debrecenu, Tobolu...... Al smo pogodili Žilini. A baš me zanima koliko bi onda naši matematičari guštali da Hajduk uzme ligu prvaka pa to bi bilo super za koeficjent.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.