• marcio amoroso
    31.4k
    Nikola Vlašić u intervjuu za West ham stranicu:
    "U Hrvatskoj imate veliko rivalstvo između Hajduka i Dinama. Zadnjih 15-ak godina Dinamo ima znatno bolje rezultate, no i dalje vlada osjećaj da je Hajduk povijesno veći klub"
    E sad kad bi fino Nikolica mogao objasniti kako je došao do tog zaključka da je Hajduk povijesno veći klub, bilo bi lijepo
    superhik

    Tovarsko smeće fuj :vomit:
  • badjibadara
    1.5k
    - Bio je to za mene lijep trenutak. Ali, to je bio samo jedan moj uspjeh u 20-ak utakmica protiv Zagrepčana! Sad smo u poziciji da izbacimo Dinamo iz Europske lige i to je velika želja za svakoga u Hajduku, kao i za mene! Ali, ne razmišljam previše o tome, više sam fokusiran na West Ham, želim igrati i pobjeđivati – otvorio se Vlašić, dodavši i ovo:

    - Naše je suparništvo veliko, ali svi smo zajedno kad igramo za reprezentaciju Hrvatske i ne razgovaramo previše o klubovima. U Hrvatskoj imamo velik broj talentiranih i tehnički jakih igrača, ne samo u Dinamu i Hajduku. I većina tih igrača može igrati u jakim inozemnim klubovima, samo im je potrebna prilagodba na drukčiji, agresivniji nogomet od onoga koji se igra u Hrvatskoj – smatra Vlašić.
  • superhik
    9.7k
    Cijeli intervju je zapravo jedan veliki shit of the day. Osim dijela gdje priznaje da ih je Dinamo uvijek guzio kad je on igrao :lol:
  • Crusades1986
    9.3k
    Jad i kompleksi cure iz svake rečenice. Smeće tovarsko.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Govno će uvijek biti govno. Ponijela ih euforija pa lagano pokazuju svi redom kakva su đubrad.
  • Krizy
    33.6k
    Čestitam Vlašiću, najjači je u ovoj temi unatoč velikoj konkurenciji.
    dld8kvu3lhyjftc7.jpg
  • Markelo
    2.3k
    I sad bi mi trebali sve ove svinjarije zaboravit i nastavit bodrit reprezentciju u kojoj su Livaja i ovaj isprdak.
  • Nolifer
    5.9k
    Neka ga Dalić izbaci iz repke, možda će mu se i to svidjeti. Odvratan je
  • marcio amoroso
    31.4k
    Zanimljivo kako Vlašić ne misli na hrvatski koeficijent kao mnogi tu na zoni koji navijaju za naše klubove zbog koeficijenta.
  • vjeko1701
    5.9k
    Realno izjavljuje normalne stvari za nekog tko je navijač Hajduka. Pa neće reći da se nada pobjedi i prolasku Dinama ili da je Dinamo veći klub.
  • Krizy
    33.6k
    Inače, taj mali crv Vlašić protiv Dinama ima omjer 3-5-7, uz gol-razliku 7-24. U 15 utakmica protiv Dinama nije upisao ni gol ni asistenciju. :halo:
  • marcio amoroso
    31.4k

    Realno ga nitko nije pitao tko je veći klub pa se samo provaljuje i basa. Osim toga pročitaj cijelu izjavu pa možda promijeniš mišljenje.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ok, pročitao sam ove tu djelove a ne sve pa možeš reći i da serem napamet. Al tu se neke nas napalo kaj smo kritizirali Livajino pjevanje o srpskom imenu i uspoređivalo nas se s moralnim vertikalama dole. Za razliku od toga ovo mi je čisto civilizirano i ništa strašno.

    Rekao je svoje iskreno mišljenje. Naravno da je za njega Hajduk veći klub kako je za tebe ili mene Dinamo. Naravno da svi oko Hajduka guštaju u ispadanju Dinama, to mi je isto neupitno.
  • marcio amoroso
    31.4k

    “I dok imamo rivalstvo između Hajduka i Dinama, jasno je da u hrvatskoj reprezentaciji igramo zajedno. Ipak, zna biti smiješno što i tada navijači dijele reprezentaciju na igrače ta dva kluba. Evo vam jedan primjer – u rujnu smo igrali protiv Slovenije, pobijedili smo 3:0 u Splitu, imali smo mnoštvo igrača i iz Hajduka i iz Dinama, no sve golove zabili su igrači iz Hajdukove akademije – Marko Livaja, Mario Pašalić i ja. Tako su nakon utakmice ljudi iz Splita govorili kako Hajduk daje najbolje igrače za reprezentaciju”, prepričao je Vlašić

    Šta ćemo sa ovim? Kako smeće ne napominje da je od prvih 11 srebrnih bio jedan igrač iz te jebene akademije.
    Jednostavno laže i izvrće činjenice da bi svoj bivši klub predstavio većim od Dinama.
  • Bosna86
    11.1k
    E moji momci kada sam ja ovo pisao, bilo je drvlje i kamenje… Ali neka, brzo će miševi opet u rupe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.