• Keyser Soze
    8k
    Ja se čak i slažem s tobom, ali tako je kod navijača svih klubova. Logično da će netko navijati za Dinamo, a ne za NK Trešnjevku jer je Dinamo ipak brend i klub s puno uspjeha. @Mali dioničar kaže da je navijao za Dinamo jače nego ikada 1984.-1992., ali tad je Dinamo imao najveću bazu navijača ikad i skupio 4 titule prvaka, 7 kupova i KVG tak da možda niste shvatili kaj je @davidinamo htio reći.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Bravo dečki.

    Mora da Fiorentina ili Everton nemaju navijača jer su underperformeri.

    Da ste pratili Jugoligu bili biste jedni od onih Hrvata navijača Zvezde. A bilo ih je.
  • Mali dioničar
    13.9k
    E nek si nam rekaodavidinamo



    Eto nek si se javio na forum prije utakmice Dinamo-Hajduk.
  • The Undertaker
    3.9k
    Svaka vremena nose svoje. U mojoj obitelji nije se puno pratio nogomet a za Dinamo se navijalo jer je bio hrvatski klub. Izraz nacionalnog identiteta. Danas nije realno da klinci zbog toga počnu navijati za Dinamo.
  • Keyser Soze
    8k
    A kultura navijanja na zapadu i kod nas je ista? Everton je osvajao trofeje puno prije nego je Dinamo bio osnovan i mentalitet kod Engleza je puno drugačiji, uostalom ako misliš da bi ovoliko ljudi navijalo za Dinamo da nema ovakve rezultate kroz povijest živiš u zabludi. A to da mene i ovog dečka (kojeg ne poznam nego samo dijelim mišljenje) stavljaš u koš kao potencijalne navijače četničkog kluba ostavljam tebi na dušu, 'rvatino.
  • davidinamo
    342

    Auuu Dinamovština se mjeri upisima na Forumu Zona Dinamo :lol: nastalog prije 3 godine a gle čuda ja na Forumu 3 godine :scream:
  • Keyser Soze
    8k
    Da ste pratili Jugoligu bili biste jedni od onih Hrvata navijača Zvezde.Mali dioničar

    Inače zbog ovog bi se trebalo letjeti na ban, ako ne sad onda ubuduće, pozdrav.
  • Papastrumf
    9.3k

    Zbog cega?
    U to vrijeme je zvezda je bila ta koja je imala najbolje rezultate. Po upisu @davidinamo ispada da su onda svi trebali navijati za njih.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Znači ovdje imamo mobilizaciju jer se uvukao strah da će Maksimirom zagospodariti navijači kluba koji nema naslov 15 godina na stadionu kluba koji je osvojio isto toliko naslova u istom periodu, a dečki stavljaju kriterij za navijaštvo trofeje.
  • NORTE
    8.9k
    strah da će Maksimirom zagospodariti navijači kluba koji nema naslov 15 godina na stadionu kluba koji je osvojio isto toliko naslova u istom perioduMali dioničar
    That's my point. Meni je to smiješno iskreno. Mali ispravak, zadnji naslov im je prije više od 16 godina.
  • Keyser Soze
    8k
    Ja sam njegov upis shvatio na drugačiji način. Mislim da je htio reći kako je Dinamova slavna povijest najviše utjecala na veliki broj dinamovih navijača, naravno da je tu veliku ulogu odradio i tadašnji mentalitet Zagrepčana, ali Dinamo je oduvijek bio dio velike četvorke s razlogom. To ne znači da su svi rekli: "Gle ovi imaju najviše trofeja idemo navijati za njih", ali postoji razlog zašto je od početka najpopularniji bio Dinamo, a ne neki mali ZG klub. NK Zagreb je imao jako puno navijača, pojavio se Dinamo s boljim rezultatima i odjednom je Zagrebova publika počela opadati, pitam se zašto.
    Kaj se ovog za ban tiče, neće me nitko stavljati u rečenicu kao mogućeg navijača zvezde u bilo kojem kontekstu, kako mene tako ni bilo kojeg forumaša ovdje.
  • Keyser Soze
    8k
    Inače hajduk nikad ništa u svojoj povijesti nije osvojio ili igrao u Europi pa baš čudi kaj imaju toliko navijača...
  • Mali dioničar
    13.9k
    postoji razlog zašto je od početka najpopularniji bio Dinamo, a ne neki mali ZG klubnamodi grebza

    Vezano za povijest zagrebačkog nogometa postoji razlog zbog kojeg je Zagreb kao kolijevka nogometa i grad koji je dao 3 prvaka države razvaljen do te mjere da je nakon rata imao jednog prvoligaša koji je bio najneuspješniji od 4 velika kluba lige.

    Kaj se ovog za ban tiče, neće me nitko stavljati u rečenicu kao mogućeg navijača zvezde u bilo kojem kontekstu, kako mene tako ni bilo kojeg forumaša ovdje.namodi grebza

    Kaj se tiče Zvezde, primi moju ispriku. Samo zato jer se radi o srpskom klubu.

    Ali stav “trofeji su kriterij zbog kojeg navijam za klub” dovodi do zaključka da bi sa tim stavom u Italiji navijao za Juventus, u Njemačkoj za Bayern pa eto tako je došlo i do uvredljive paralele za ligu u kojoj je Dinamo nastupao.

    Postoji čitav niz opskurnih, neuglednih i rezultatski neuspješnih klubova s vojskama navijača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.