• SAS1987
    13.3k
    Ove sezone je u HNL na 2,07 što je 0.69%.
  • Infinity
    15.2k
    0.69%.SAS1987

    Ma ne moze biti toliko los :joke:
  • xavier
    11.1k
    l3fza90q4t5pg6zt.jpg

    Izbor slike nikad ne razočara...naravno da je na slici uvijek netko drugi u prvom planu :cool:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Strahonja na stadiona opet nes bulazni o nepostojecem prekrasaju za nas nakon cega pada autogol perica
    Osobno nisam videl situaciju jer je arena stekala
    Je mozda netko bolje videl?
  • Blue98
    722
    9n3nd884bjh4274a.jpg

    Kad će prestat tovarska patetika po medijima
  • NORTE
    9k
    Kad će prestat tovarska patetika po medijimaBlue98
    Tek je počela.
  • Blue98
    722


    Jadni mi onda
  • superhik
    10.2k
    spot je užas. Nimalo emocije s kojom se toliko hvale.
  • Blue98
    722


    Nisam gledo al svaki dan mi izbaci neki članak o novoj pjesmi o hajduku.
    A eto izgleda da ne mora vise bit ni kvalitetno al ako je o njima odma se mora na sva zvona o tom pisat, fuj.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Pjesma je kao 2 pjesme u jednom, totalno nespojivo, Antić repa kao i onda se ubacio Mišo s refrenom. Al bemti oni od jedne obične pjesme naprave priču da to traje tjednima.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ma ovi navijači hajduka bi prodali bubreg da mogu osvojit jedan naslov prvaka. Komplekse smo mi nabili i mi i Rijeka i Osijek da je to čudo.

    Nakon prvog poraza će im opet bit kriv trener kojeg sada veličaju i takooo u krug.

    Ali ajmo se mi bavit svojim izdanjima pa nek drugi cvile kako i koliko hoće.

    Kao što je netko napisao:'tko god da sad ne dođe na tekme danas i u nedjelju , a u Zagrebu je ili radi,studira,školuje se neka se zapita kakav je navijač.
  • badjibadara
    1.7k
    6e2yUDE.jpg

    Na vrata svlacionice. Danas.
  • Mali Zeus
    9.4k
    U dvije tekme takva promjena da se već može zaključiti da kažnjavaju svaku opuštenost. :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Rekao bih da se "malo" previše opterećujete Hajdukom. Pa nek govore i pišu što god žele...meni osobno nema ništa bolje nego kad ih euforija udari na najjače pa ih onda prizemlji serija od 3-4 utakmice u kojima ne mogu dobiti Istru, Slaven i Šibenik
  • superhik
    10.2k
    Pobjedili su Lokomotivu i Istru, Rijeku sumnjivo. Prekinite prvenstvo i proglasite ih prvacima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.