• Juznjak
    3k
    Borko se pita. Baš Borko. Pravog su našli, što jes jes.
  • Riot
    1.8k
    nisam mislio da će mi toliki izazov bit pogledat minut i po videa al iskreno dobro sam se pomučio. Inače jedno od najluđih imena što sam čuo, mojmira pastorčić
  • Bruh
    901
    "kad bi čovjek danas živimo u neko vrijeme kad bi ono mmm nekakvo vrijeme"

    Nemre rečenicu složit bez blesimetra a dobiva nagrade
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Evo pogledao taj proljev od priloga. Fuj fuj fuj,smeća jedna,samo to ću reći. Ovo je bolesno. Biser od novinara spominje "Puste tribine". Pa da,nije prosjek na tribinama dobar,ali je i dalje bolji od prosjeka kakav je bio za vrijeme "gazde" kojeg su spomenuli u prilogu valjda 5 puta. Ako su ovo sad "puste" tribine,kako bi onda smeća na rtlu nazvala posjetu u njegovo doba. Jučer sam spomenuo na jednoj temi jedva 5k ljudi protiv Porta prije 12 godina. To nije pustoš,a? A tek ovaj biser od rtl-ovog novinara u prilogu koji kaže da je dinamovoj vladavini kraj blizu dok se hajduk diže dovođenjem Perišića i jude, i još na kraju posprdno doda da kako su stvari krenule možda i Boban ode u Hajduk. Fore koje su valjda samo njemu smiješne. Mislio sam da je RTL jedina televizija di su novinari (barem oni sportski) netovarski ili bar malo manje tovarski u odnosu na Novu i Hrt,ali očito sam se prevario. Pa i jučer u RTL-u Danas kad su voditelji morali pročitati rezultat tekme na Poljudu izbacili smiješak,što bi se reklo kao da su "dead inside". Nakon toga imali i javljanje reportera ispred Poljuda koji ima isti izraz lica. A tek dio o "gnjusnim uvredama Brekalu", bolje ne komentirat. Kad su splicka dica pjevala gazi purgere to je bilo skandalozno možda 5 minuta nakon objave te vijesti,a već idući dan simpatična scena.
  • Mandelinho
    330
    Ovaj prilog dotične je najmanji problem onoga što ona i televizija na kojoj radi distribuiraju u hrvatske domove!

    Diskriminiraju sve vrijednosti onoga što kao narod jesmo, nemoralno prikazuju moralnim i obrnuto.
  • Sajla
    3.5k
    "judo" je dakle gnjusna uvreda. malo sam guglao i grafit "Hrgoviću Srbine krepaj" s Firula je u naslovima opisan kao "uvredljiv" i "neumjesan", a onaj s Jakoliševom majkom i crnom maramom je bio "neprimjeren" i "uznemirujući". zanimljivo biranje riječi
  • Bruh
    901
    ma... tim dnovinarima ide pjena na usta čim čuju da reprezentacija u nogometu igra dobro. Šute o svim ostalim sportovima koje devastira korupcija i gdje klubovi jedva preživljavaju a bitno da po Daliću 24/7 seru a čovjek ima iza sebe dve medalje sviđalo se to nama il ne. A kamoli da će itko od njih podržavati dinamo u bilo čemu to bi bio skandal. Njima je sami do love i do toga da govore što više gluposti koju ekipa puši...
  • Džudžan86
    243
    Ne znam cemu toliko cudenje Mojmiri i slicnima, normalno je da ce takvi udarati po Dinamu nasuprot "miljenika domace mainstream antifa scene"
  • Teofil Kateran
    876
    Dinamo je malo pao s rezultatima i Brekalo nije došao tu nego dolje. Normalno da će sad udarat i srat. Tako to ide. Dosta je ljudi koji će se nažalost pecat na to, ali mislim da to svima treba biti samo dodatna motivacija, nama u navijanju, a dečkima na terenu. Počela je južnjačka euforija zahvaćati medije sve više nakon posljednjih transfera, ali znamo dobro svi kako se njima euforija grdo obije u glavu svaki put.
    Na kraju sezone se mrtvi broje.
  • wolfgang14
    1.1k
    je*ote kako ogavan prilog. Ko plaća ovakve priloge?? Mamu im j... joj e.

    Daj Bože rezultata da im svima začepimo usta. Bobane, vjerujem da i tebe boli kad gledaš ovo sve, razmisli barem, molim te
  • Chess96
    165
    Nakon one usporedbe o plaćama nogometaša i vaterpolista ništa me ne čudi od njih...Sibirski plavac

    Osim sramotnog priloga o Dinamu, gosti u studiju su veceras bili i vaterpolisti i naravno da nije moglo proći bez ingenioznog pitanja kako komentirate da se u vaterpolu dobije 40 tisuca eura za cijeli stozer, a osvajac prvenstva u nogometu dobije 26 milijuna. I njima je bilo glupo davati odgovor na takvo pitanje.
  • nemapredaje
    2k
    Ekipa, ja već 2-3 godine uopće ne gledam hrvatske televizije, ni lokalne ni nacionalne.

    Vidjet ćete kak će vam život biti lijepši
  • Mali Zeus
    9.8k
    Jesu pustili Dom za vešanje iza toga ili neku novu srpsku seriju?
  • kibic
    1k
    Slažem se. Još da tome si doda ekipa novine, portale i te gluposti, da viš kakva milina od života.

    Kaj nije da to RTL pušta? Bilo mi je žal uopće RTL stream za rukomet tražit zbog bedastih reklama i dnovinara.
  • sport
    2.3k
    Istina o Brekalu se skriva u usmenim dogovorima i jamstvima koje je tražio a to vjerojatno nikad neće izaći u javnost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.