• nemapredaje
    2k
    Molitva Isusu na nebesu je očito bila kontraproduktivna
  • Antisha
    653
    Vjerojatno jer su odmah nakon toga krenuli s "čestitkama" za Purgere i Riječane.
  • Guinness
    2k
    Ovo je nova, ažurirana, verzija hajdučkog proklestva?
    Prije se ispadalo, sad se kontinetalna natjecanja osvajaju.

    Eto, mora im se priznati, napredak je vidljiv.
  • Mrvica
    3.4k
    Svakog dana, u svakom pogledu, sve više napreduju! :lol:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Molitva Isusu na nebesu je očito bila kontraproduktivnanemapredaje

    Ko je moga zamisliti lani, da će Boga slavit partizani.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Oni bi se molili Isusu al i da im je zaštitno lice lijeva kamarila. E ne može.
  • Teofil Kateran
    908
    https://x.com/bernardjurisic/status/1752376523829469213?s=20

    Ovaj lik je toliko iskompleksiran s Dinamom da ja ne mogu vjerovat. Trebalo bi izbrojat ima li više objava o svom Hajduku ili o Dinamu...
  • Paggini
    8.5k
    Zajebana je stvar stvoriti masovnost na konto mrznje prema "zajednickom neprijatelju" jer to često postane cijeli identitet.
  • bbb medimurje
    3k
    Krece opet bara z izjavom u sportu novetv
  • Bruh
    901
    ma mediji vode kampanju protiv dinama a ovaj im došao kao naručen...
  • Kreten
    84
    Nova TV nema apsolutno nikakvog kredibiliteta kad je u pitanju hrvatski nogomet. Kad su pitali onog lika iz Latvije jel dolazi na proslavu titule hajduka ili golmana Armenije nakon utakmice jel Perišiću vrime i hoće li Hajduk osvojiti. Kad gledam bilo kaj vezano za sport tam trebam gastal uzeti kolko mi se diže iz želudca.
  • Neki tip
    19.6k
    Jel ima netko među nama da ne voli Hajduk?

    Ima nas puno.

    Ima li tko da mrzi Hajduk?

    Ima, bome, ima i to.

    Zašto očekivati drugo od protivnika?

    Pa nek me mrze. Boli me uvce što me mrze. Nek me mrze još toliko. Nek se snebivaju, nek lažu, nek manipuliraju, izokreću, nek rade što god žele.

    Nek twitaju, pišu, nek kmeče, vrište, plaču i skviče, muzika je to za moje uši.

    @Paggini je odlično primijetio, to je postalo dio njih, dio identiteta, onoga što jesu.

    Time samo potvrđuju zašto su oni oni, a nisu mi.
  • Kepec
    5.1k
    Dinamovci se cijeli vijek bore s imenom Dinamo, upravom, braćom Mamić, represijom, u posljednje vrijeme sa stadionom i demokracijom i tako dalje u nedogled. Za veliki dio toga smo se izborili, za jedan dio smo blizu, za neke stvari moramo još čekati.
    Oni se ne bore ni sa kim i ni sa čim, ipak opet nađu nekoga i nešto tipa nas, hns i sudačku komisiju da se bore protiv toga. I neka se bore i neka žive u tom svom svijetu.
    Neki ga ovdje vole, neki ne, ali jedan Bjelica je jednom prilikom rekao onu poznatu i već 100 puta izrečenu "Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom. Zato su i bolji".
    Pustite sve te Bernarde i ostale tipove i stranice neka pišu i razmišljaju kako žele, blokirajte ih i nemojte da vam kvare dan svojim glupostima, a pogotovo da ne kvare ovaj kvalitetan forum.
  • Oluja
    3.7k
    Ja uzivam u njihovoj mrznji prema nama kao i u svojoj mrznji prema njima, ali za razliku od njih mrznja mi nije na prvom mjestu nego ljubav prema Dinamu
  • Deleted User
    0
    a što su to oni , a što smo mi ? mislim kad pričamo o ljubavi i mržnji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.