• BornaPŽ1986
    1k
    A kaj zabranjeno je pisati istinu?Jurki

    Nije, to nije poanta. Cudi me da nisu napisali da ga treba docekat s pljeskom na derbiju. A da ne spominjem komentare poput "Josipe ti si sad nas pusti ih". Koje razmisljanje.
  • Ali
    1.9k

    A bas si ga sad piknuo.
    Jedini igrac u bundesligi ili wolfsburgu koji je odbio nositi vrpcu duginih bojanjer jentp suprotno njegovim uvjerenjima... sto je bio dosta hrabar potez s obzirom na okolinu u kojoj je igrao.
    Ali sad je u modu lijepiti mu epitete.. juda, derpe... tko god naleti lupa novu...

    Sam je odabrao put i sad slijedi paljba. Ja sam mu mozda medju prvima rekao kad su ga odjebali u upravi sad odi u Hajduk iz inata, jer bih i ja to vjerovatno napravio da me netko tako izradi. Nevezano za imena, to je moj stav , tako i u poslu ako postignemo dogovor u pregovorina i kad dodje do potpisa mi kazes, ja sad nebi... ok... sutra kad to dobije tvoja konkurencija nemoj da bude ovako onako... sam si se doveo u tu situaciju...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Jedini igrac u bundesligi ili wolfsburgu koji je odbio nositi vrpcu duginih bojanjer jentp suprotno njegovim uvjerenjima... sto je bio dosta hrabar potez s obzirom na okolinu u kojoj je igrao.Ali

    Svejedno.
  • deda
    28.1k
    Ne znamo mi Ali tko je koga izradio u pregovorima oko Brekala, prema informacijama koje ja dobivam uprava je ovaj put dobro odlučila.
  • Ludovic IX
    5.5k
    znači, uprava njega nije odjebala već mu je rekla da pričeka jedan dan da vide što će bit sa trenerom.. 1 dan mu nij trebao značiti ništa. frajla se uvrijedila. a tak i izgleda. ko frajlica

    Valjda trener treba bit taj koji amenuje transfer na kraju da kaže jel mu može pomoć ili ne. ovi su očito tad namjeravali ovog smjenit, bili skrti pa nisu i desilo se što se desilo. mogli su bar bit pametni pa šutit i reć ovom da dođe na liječnički.

    sam dodajem - on da je i došao, po kvaliteti bi bio jedno peti-šesti igrač. on bi vjerovatno bio bolje krilo od hoxhe ali ne toliko da treba cmizdrit za frajlicom.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ja sam mu mozda medju prvima rekao kad su ga odjebali u upravi sad odi u Hajduk iz inata, jer bih i ja to vjerovatno napravio da me netko tako izradi.Ali

    A niš onda, najbolje da i ti iz inata sad se obučeš u bijelo i kreneš navijat za njega i one dolje.
  • Nino Bule
    11.6k

    Nadam se da ako slucajno bude nekih izjava bare ili brekala oko dinama i propalog transfera da se nece sutjet iz kluba ako bude laži i podvala
  • Dudu9
    447
    Mi smo dobili informacije samo od Bare kako je bio tjek tog transfera sad pitanje jel sve to istina, kako je on rekao , koliko znamo u svakom transferu menađeri uzimaju provizije, ko zna koliko je trazio za sebe sto ce Brekalo zavrsit u Dinamu mozda je i to bio problem pa su ga odjeb
  • The Undertaker
    4.1k
    Brekalo je sam odabrao put. Ne treba ga sad objesiti za jaja ali malo je glupavo postupio s obzirom da su mu roditelji u Zagrebu i da mora tu doći kad tad. Ne znam kako mu se isplati nositi stigmu Jude za sitnu lovu. Dole nikad neće biti "njihov" a vjerovatno će biti i glavni krivac ako nešto pođe po zlu.
    Što se mene tiče, treba uvijek gledati tko su ti prijatelji kad je klub u problemima. Ove godine će borba za titulu biti neizvjesna i u takvom trenutku pojačati direktnog konkurenta i vječnog rivala i jest izdaja u neku ruku. Neka uživa dole dok može.
  • Jameson
    274
    Nebitan lik kojem se previše daje na važnosti.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Ispada da je to napravio da bi se vratio Dalicu u repku ove godine i zaigrao na EP. S obzirom kako Hajduk igra, i koliko je opasan i efikasan, sumnjam da ce se nazabijati golova i asistencija.
    Nisam se nikad osvrtao na njegov eventualan prelazak, ali uvijek sam bio misljenja da nam je nepotreban. Covjek nije u formi vec dvije godine, i nije nam nikakvo pojacanje. S obzirom da bi platili skoro milju eura tih pola sezone koliko bi proveo, bio bi apsolutni promasaj po meni.
    Nije ni zabijao ni asistirao puno ni sa jacim suigracima, a sada je dosao u Hajduk.
    Vidjet cemo, ali nekako mislim da nece uhvatiti neku formu i ucinak. Na nasu zalost mislim da ce i takav zavrsiti u repki u nedostatku krila.

    Takoder, i da je dosao u dinamo, dosao bi iskljucivo da se vrati na EP i nakon toga proda negdje drugdje, tako da bi i u tom slucaju njegova lojalnost meni bila upitna. Vec je jednom iskoristio dinamo kao odskocnu dasku, i sada kada godina igra lose, ili uopce ne igra, dinamo mu je opet opcija. Da je rekao doci cu na godinu i pol u dinamo, odigram, vratim se u formu (uz to pomognem klubu i klub jos i zaradi na meni) rekao bih ajde, ali na pola godine je to meni bezveze. Sjetite se samo pljuvanja po Perisicu kada je izasla prica da dolazi samo na pola godine.

    Ja sumnjam u njega i njegove kvalitete, a na njemu je da dokaze suprotno i meni (i meni slicnima) zacepi gubicu.
  • Danko
    605
    Tijekom reprezentativnog okupljanja u ožujku 2021. godine došlo je do sukoba između Josipa Brekala i Luke Modrića. Incident se dogodio u hotelu tijekom večere kada je Brekalo odbio poštovati hijerarhiju u rasporedu sjedenja za stolom", navodi Bild

    Bit će veselo u trokutu nosonja - čimpanza - breksi...
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Mali moron je otisao u partizane kao vid osvete za odjeb Barinom ucjenjivanju kluba sta god ko mislio o sekretaricama i teletabisima. Nisu uvijek stvari crno-bijele. U ovakvom momentu kad se sve lomi, u ovakvoj sezoni, sta je nego izdaja? On kao on je nebitan, ovakva reakcija je stav, dosta je zajebancije s dinamom i navijacima dinama. Nekako mi se cini da se vise nece slijegat ramenima da se iz dinamove skole i zagrebačkih kvartova ide dole. Eto neka smo i to docekali. Bilo je i vrijeme.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    bas zato neka reakcija mora bit. Da je Perisic dosao kod nas i ovakav polomljen za manje para, dolje bi mu obitelj deportirali a njega govnima cekali na ulazu u Dalmaciju. Ne trebamo bit isti, al neka reakcija mora postojat.
  • Crusades1986
    9.8k
    Potpis na sve uvrede prema malom štakoru, nema nikakvih opravdanja za odlazak u gubu.

    Neki bio prosili pred katedralom i ne otišli u zakletog neprijatelja, a neki ne bi uzimali finu lovu u Fiorentini i ne igrali samo da ne odu dolje. Sad se sjetio spašavat karijeru i to kod niže vrste.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.