• Captain America
    13.4k
    Samo ove godine riva im je obojana u plavo, u centru Dalmacije Dinamo je osvojio naslov, upaljen je vatromet na Poljudu nakon 36. kola i sad im se na promociji pamfleta vijorila Dinamova zastava. Treba pitat u splitskom KBCu jel skočila upotreba antidepresiva.
  • Robi T
    209
    mislim da je nekaj treće....uprava,igrači,treneri...
    Btw,jedan vic na tu temu.
    Pita sin tatu: Tata,je li Hajduk neka serija?
    Tata:Mali,pa jesi ti normalan!?!? Hajduk je veliki klub iz Splita. A zašto pitaš?
    Sin: Pa svi u Splitu govore da čekaju iduću sezonu.
  • Neki tip
    19.1k
    sad im se na promociji pamfleta vijorila Dinamova zastava.Captain America

    Koliko ja znam, a mislim da je točno, taj dron i zastava dio su scenarija, a ne spontana "provokacija".

    Dakle, još gore i jadnije.

    U dogovoru s vlasnikom izvedeš "spontanu provokaciju" kao šlagvort za svoju sprdanciju na račun kluba bez povijesti i identiteta, a što bi bio, jelte, Dinamo. Kojim se baviš na promociji veličanstvene knjige o veličanstvenom klubu.. Dežulović ima smisla za humor, to mu valja priznati, ali ovo je za smijati se njemu, a ne zbog njega.
  • Captain America
    13.4k
    Ovo nisam znao. Genetski otpad s dna kace ako je tako.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ako je dio scenarija onda je već došlo do razine za hospitalizaciju i liječenje naslaganih kompleksa.

    Ni na promociji samoprozvane kvalitetne knjige o "najvećem" klubu u Hrvata ti ne možeš ne spomenut "mali" Dinamo. Tiru riru :up:
  • Ali
    1.9k
    Di su decki iz knjige o Zeki, da organiziraju u prostorijama dioklecijana za vrijeme splitskog kulturnog ljeta promociju knjige o Zeki !
    Idemo vidjeti koliko su dobri domacini
  • Mlađi referent
    10.4k
    Lukaku naseg nogometa q5kvipd7m827rqmd.jpeg
  • mniokl
    254
    Naravno da je najveći Hrvatski klub trn u oku tovarima kad mu gledaju u leđa 111 godina.I još će 1000!
  • og1986
    2.9k
    Ivan Perišić dugo je bio na meti Hajduka, ali na kraju je umjesto Poljuda izabrao londonski, Tottenhamov stadion.

    Veći shit dugo nisam pročitao
  • Keyser Soze
    8.1k
    3o2blw0nxda6og3q.jpeg

    uživajte :blush:
  • vafenss
    233

    Od doticnog ludaka se moze napraviti zasebna tema
  • Nino Bule
    11.3k
    Tko je to ?
  • Mlađi referent
    10.4k
    Tko je to ?Nino Bule

    fake account Holige :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Dnevnik maloumnog hajdukovca
  • Nino Bule
    11.3k
    Ja mislio neki random komentar, kad ono 700 lajkova na ovom proljevu od teksta. Treba uvest iq test prije nego se dozvoli ljudima da prate i komentiraju nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.