• Mlađi referent
    10.6k
    Baš zato je bitno da se svi probudimo i gubavce vratimo di im je mjesto
  • deda
    28k
    Ne boj se Zeus znam ja jako dobro što govorim. Nadam se da smo to nadrasli i progledali svi, te da ćemo iz ovog izići jači.
  • Mali Zeus
    9.7k
    U svakom slučaju protekla sezona je dobar početak buđenja i sljedeće sezone može biti samo bolje.
  • deda
    28k
    U to sam 100% siguran
  • Markelo
    2.5k
    Oni kad god se skupi ljudi na Dinamovim utakmica, sve proglase Mamićevcima. Kad ljudi nema na stadionima, onda je to pak mrtav klub kojeg nitko ne zanima. Jbg, kvaka 22. No, sada kad se počelo skupljat više ljudi na Dinamovim utakmicama, oni se satraše da nam dokažu da je to radi napetog prvenstva i naravno napokon dobrog hajudka a ne radi Dinama.

    Koliko po Francuskoj ima klubova čiji navijači nisu zadovoljni kako im se vode klubovi pa ih idalje bodre, idalje dolaze na stadione. Okrenut leđa i reći "nije me briga", "eto im tamo", nikad nije dovelo do ikakvih promjena.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Meni je ovo s knjigom zapravo genijalno.
    Ubit ću sebi blisku magarad u pojam s ovim.

    Kakva ekipa se tu skupila, slika i prilika hajduka :starstruck:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Plus mala zvijezdica na koricama. Bez toga nije moglo.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Plus mala zvijezdica na koricama. Bez toga nije mogloMali Zeus

    Kažem...Apsolutni vrh, hajdučka krema se okupila :lol:
  • Armagedon13
    958
    Dron je zasjenio sve !!
  • Nino Bule
    11.5k
    U razmaku od mjesec dana imamo promociju knjige o zajecu na koju se pojave deveric, mlinka, ademi, orsa, livi ...
    s druge strane knjiga bore dezulovica i alex holjiga kao urednik, dva velika borca za pravdu, a vip gosti čedo prodanovic i ljubo pavasovic viskovic. Koliko god je klub sustavno unistavan desetljecima stvarno mi je drago da se nebi petero ljudi pojavilo na promociji knjige o dinamu da ju napise netko poput holjige ili bore, neku higijenu je vecina dinamovog puka ipak zadrzala.
  • Gelipter
    3.5k
    upravo si mi uzeo riječ iz usta. Jesmo i mi Dinamovci često zajebani, uspavani, naivni, ali u usporedbi s južnim šugavcima smo dva svijeta različita. Oni su vječni pobjednik u frustracijama, licemjerju, seljačiji, jeftinoj patetici, opskurnim pojavama kao simbolima hajdučije itd. Fala ti Bože kaj sam Dinamovac... kak mi to često padne na pamet u zadnje vrijeme. I zato samo jako dalje. Fino i gospodski, ali ne dat srat po sebi. Valjda buju se zbudili oni koji još nisu. Dinamo to smo mi! Muku muče!
  • Crusades1986
    9.8k
    Attachment
    VID_20220617_145141_957 (9M)
  • Krizy
    36.3k
    Nabijem ih, jesu dosadni. Vratit ćemo ih na tvorničke
  • Infinity
    15.2k
    Da li je ovo prokletstvo ili Hajduk nije sposoban gurati dovoljno daleko da igra s top ekipama kojima ne prijeti raspad kroz par godina? :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.