• jp23
    2.2k
    Ja bi ošo mali korak dalje, i tražio IQ test prije neg se nekim ljudima poput tog da pristup internetu
  • Robi T
    209
    A sad im je repka bitna? A di je nestalo ono "dabogda svaku ixgubili"?
  • Mrvica
    3.1k
    po tome šta vidim postala je bitna, čak su počeli posluživat kavu onima koji nose dres repke :rofl:
  • Frodo
    65
    “Šutalo može pokriti poziciju desnog beka, onu na kojoj Dinamo nema jasno prvo rješenje. Na toj poziciji u Dinamu igraju Stefan Ristovski i Sadegh Moharrami, ali nitko od njih nije se nametnuo kao jasan prvotimac.”

    Haha.

    https://www.index.hr/amp/sport/clanak/dinamo-dogovara-drugu-najvecu-kupovinu-u-povijesti-kluba-dovodi-branica-iz-serie-a/2373390.aspx
  • Bosna86
    11.5k
    h27ojcmkevwbv0on.jpeg


    Malo zabave
  • Infinity
    15.2k
    Pa uzmemo li u obzir udaljenost istoka i zapada u SAD-u, naravno da je njima udaljenost Pariza i Ukrajine nista :razz:
  • Neki tip
    19k
    Hehehe, sjetila me Rachel na jednu kolegicu iz Portugala.

    Pazi, prof na faksu, očekivao bi čovjek osnove zemljopisa..

    Uglavnom, oboje smo taman negdje početkom ožujka, dakle nakon početka rata u Ukrajini, izlagali na nekoj konf.

    I čavrljamo prije toga.

    Pita ona je li napeto sada u Hrvatskoj, jesmo li svi ok?

    Reko', kako to mislite? Ne znam za sve ljude u HR, ali ok smo, ne znam na sto mislite?

    Ona me onako začuđeno pogleda - pa rat, u Ukrajini, blizu vas, ne?

    :roll: :lol:

    Ok, bliže smo od Pariza, ali i ona je puuno blize od Rachel..
  • maddaddam
    2.9k
    Ne zna Rachel kak’ je to… Kad joj rus prepliva Beringov prolaz i eto ga hop u JUESENDAJ.
  • superhik
    10.2k
    "Mamičev Dinamo" stave dnovinari naslov, a u citiranom tekstu Mamić se spominje samo u dijelu "Šutalo važi za jednog od najtalentiranijih nogometaša Hrvatske i ovaj potez nije neočekivan, posebno što Zdravko Mamić zna da namirisati bisere."

    Znači Srbi ne koriste naziv Mamićev Dinamo, ali domaća gamad mora

    xyqqcvs91zu181dg.jpg
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    - Potpisao bih cijeli život da budemo drugi, treći ili četvrti, nego da funkcioniramo na način kako Dinamo funkcionira, zaključio je.

    Davor Matijevic, SDP.

    Zivimo ekipi u glavi rent free. Uspjeli smo :cool:
  • Mrvica
    3.1k
    Ne možeš vjerovat kako su toksični pa to nema nigdje. Svakodnevno spominjanje Dinama, počeli su iskakat ko iz paštete i po Dinamovim stranicama, komentarima... Čekam samo kad će iznad HR letjeti avioni sa transparentima protiv Dinama.
  • Boogieman
    307

    Članak je na razini osnovnoškolca koji je zaboravio napisati zadaću, pa u pauzi između dva predmeta brzo nekaj našvrljao, tek toliko da ne preda prazan papir i dobije 1.
  • Neki tip
    19k
    Dajte ljudi, kak je riječ "toksično" ušla u naše riječnike.. Mislim, piše svatko kako zna i želi, naravno, ali meni je to za kolumnu Jelene Veljače, a ne za razgovor o nogometu. :grin:

    Prvo jučer pop corn, sad i ti @Mrvica, pa jebemu to je onak, za rečenice a la "bježite iz tog toksičnog odnosa, ona vas zapravo ne voli" ili "njegovo ponašanje je toksično, mislite na sebe i zaštitite se od toga".

    Uostalom toksično znači potpuno isto što i otrovno, a kako koristimo otrove, a ne toksike, sve jasno..

    I isprika unaprijed, znam da sam upilio, ali eto ako "toksičnost" barem kod nekoga malo z(a)gadim - uspio sam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.