• Mr Anderson
    5.2k
    Ak sam dobro skužio, navijači Zrinskog su mu zaželjeli da dođe u Dinamo. Gledao sam ga par puta, po stilu mi izgleda ko Gavran za siromašne. Za Dinamo nije u svakom slučaju.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Nek postpise dozivotni, samo da ga se za Dinamo spominjalo nebi. Kakve smo imbecile dovodili, s ZM nikad neznas
  • NORTE
    8.9k
    Index: Real i Betis remizirali bez golova.

    Sve bi to bilo super da se klub ne zove Real Betis.
  • Dino
    2.2k
    Nisam neki strucnjak kad je rijec o standardnom hrvatskom jeziku, gramatici i pravopisu, ali brate mili, koliko su ovi nasi novinari nepismeni. Ne znam imaju li na faksu ikakvu izobrazbu takvog tipa, nisam upucen uistinu, no rezultate vidam svakodnevno i ne mogu ne primijetiti. Cak i da nemaju, postoji nekoliko sluzbenih stranica na kojima mogu u tri klika provjeriti kako se sto pise. Dno.
  • Captain America
    13.1k
    Ne znam imaju li na faksu ikakvu izobrazbu takvog tipaDino

    Ti misliš da prosječni Imbexovac ide na faks :rofl: Uvreda je instrukcije kod Matije Babića nazvat faksom :joke:
  • Dino
    2.2k

    A gle, kod tog strucnjaka dobijes instrukcije iz hrvatskog, povijesti, tjelesnog i informatike u tri i pol skolska sata i znas sve. :rofl:

    Al da je bar samo index u pitanju, jos bih shvatio. Problem je sto na svim portalima pronalazim neke osnovnoskolske greske. Mozda bih se samo trebao opustiti i prestati citati.
  • Infinity
    15.1k
    Zar vi mislite da novinari pisu tekst koji ide van? Pisu, ali bez velikih slova, zareza, s pet razmaka i slicno. Svi ozbiljni portali imaju lektore.

    Ovo o Realu i Betisu ne bih komentirao.
  • Dino
    2.2k
    Ma moja poanta je bila da su portali i sadrzajno, ali uz i pravopisno u banani.
  • NORTE
    8.9k
    Novi shit of the day, index o navijačkom nasilju.
  • GZomanid
    572
    A i Lalić ima izjave od kojih bi se trebao ograditi FPZG, stvarno ime nejde u prilog imati takvog glupana za profesora..
  • NORTE
    8.9k
    Index pomiče granice gluposti.

    "ČETVERO upucanih, 20 ozlijeđenih policajaca, 15 ozlijeđenih navijača, 43 uhićenih. Epilog je to najvećeg okršaja policije i navijača u Hrvatskoj"

    Navijačka supkultura u Hrvatskoj očito je nastala 2022.godine.
  • Sljeme
    1.7k
    Jer inače je njihov kadar poznat po pameti i objektivnosti. :lol:
  • Keyser Soze
    8k
    https://telesport.telegram.hr/kolumne/gol-u-gostima/prica-s-juga/

    Bio sam jedan od onih desetak Hajdukovih navijača na gostujućoj tribini. Ono što policija radi je sramotno

    U našoj gostujućoj kolumni piše Daniel Žderić, osnivač i direktor izdavačke kuće Profil (i zagrebački hajdukovac)

    "Bio je to jako čudan doživljaj. Istovremeno se osjećaš povlašteno i izdvojeno, imaš praktički čitavu tribinu za sebe, ali si tužan jer znaš da je s tobom trebalo biti još barem 1.500 navijača tvog kluba.

    Prije toga, na ulazu se me tako bešćutno i grubo ispipali i ispregledali da je valjda samo kolonoskopija nedostajala. Nikad i ni na jednom stadionu takvo nešto nisam doživio, samo u svom rodnom gradu. A prijatelj iz Splita — inače vrlo pristojan čovjek, menadžer u jednoj vrlo jakoj korporaciji — ispričao mi je da je kao Hajdukov navijač mnogo puta od policije i redara doživljavao slična i gora poniženja. Znao bi doći i dva sata prije utakmice, a ući tek oko 20. minute ili već na poluvremenu, često bi ga zadržavali i do dva sata nakon utakmice. Takvo je ophođenje velika sramota, bez obzira na to s koje strane dolazilo. Ako je u Dinamovu slučaju vezano uz umrežavanje vodećih ljudi zagrebačke policije s klupskom upravom, tim gore.

    Stajao sam tako na Jugu i gledao kako Dinamovi navijači na suprotnoj tribini, oboružani svim mogućim rekvizitima, gotovo pola utakmice posvećuju vrijeđanju Hajduka i hajdukovaca na najgrublje moguće načine. Kako zborno pozivaju na ubijanje i neprimjerene seksualne radnje. Gledao sam kako bacaju baklje na travnjak, pale vlastiti transparent i dio tribine, izazivaju prekid koji je trajao desetak minuta. I nije im se dogodilo ništa. A njihovim rivalima nije bilo dopušteno unijeti krpe ili megafon na tribinu.

    Pitam se zašto organizatori i policija ne mogu ili ne žele bolje kontrolirati red na stadionu. Jesu li nemoćni i nesposobni ili imaju neki skriveni cilj?

    I dok ništa ne može biti opravdanje za nasilje, trebamo se upitati tko zapravo radi na prevenciji i smirivanju strasti, a tko ih svojim ophođenjem samo potpaljuje."




    Baš mi ih je žao, jedino njih diraju redari, jedino se njih vrijeđa, jedino oni uđu pre kasno na stadion, njima ne daju unositi, nama daju... Fuj, licemjerje1950
  • Ludovic IX
    5.1k
    čekaj sad da se upale 111 baklji na hajduk - rijeka.. onda neće bit problem..

    ja sam čekam da počne priča da je kamenovanje dinamovih navijača i igrača prošli put isto orkestriran iz zagreba
  • flexXy
    1.8k
    čekaj sad da se upale 111 baklji na hajduk - rijeka.. onda neće bit problem..Ludovic IX

    Bit ce to nema nitko na svitu i juznoamericka atmosfera. Uvijek izigravaju zrtve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.