• marcio amoroso
    31.4k

    Jel moguće da su ovoliki debili? Pa na dresu vidiš da je to prošla sezona.
  • Klenx
    4k


    I Majer do Petkovića :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    A tamo iza zoki mamic
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Znao sam da ce skinut
    2hycakjjxgie70rs.jpg
    o6hbt0mjg3wdqwxn.jpg
  • db-izbjeglica
    11.8k
    U pravu je Petko 100%... Moraš biti nečovjek da ne odeš van u takvom trenutku! :halo:
  • Fićo1986
    899
    ovo sam ja s njim,žicao me čovjek dim cigare
  • Yovitssa
    276
    Sa FB stranice "I moje dite će navijati za Hajduk":

    "– Dinamu želin da izgubi svaku utakmicu: i u Hrvatskoj i u Evropi! I kad ja to rečen, onda niki skoče na mene: “Ivo, nemoj, neka gube doma, ali neka dobijaju u Evropi. To je dobro za rejting hrvatskog baluna!“ Ma, jebe mi se za rejting hrvatskog baluna, samo neka oni gube. Doma i vanka. I oni i Cibona u košarci, i Mladost u vaterpolu, i Zagreb u rukometu... A pogotovo ovi Medveščak šta igra balun na ledu. Čoviče, nije normalno koliko su izmaltretirali cili Hrvatsku s ledon i Medveščakon. Neka idu u kurac oni i njijov led. Mene zanima Split, Dalmacija i more. I gotovo! Volin Hajduka, Jugoplastiku, Tonija Kukoča, Dina Rađu, Blanku Vlašić, Gorana Ivaniševića, volin kad Metković tuče Zagreb u rukometu, kad Zadar tuče Cibonu u košarci, kad Jug tuče Mladost u vaterpolu. A kad Hajduk tuče Dinama, pogotovo u Zagrebu, onda to feštajen danima. Volin, ludo volin Split i Dalmaciju.

    - Sve splisko i sve dalmatinsko mi je u srcu. I pustite me svi na miru, takvi san, i takvi ću ostat dok san živ. Ne mrzin nikoga na svitu, ali Dinama ne volin. Satrali su cili hrvatski balun s pozicija moći, sile, država in je davala koliko in je god tribalo, suci su krali za njih, svi su sakrivali iza toga da je njijov najveći navijač bija Franjo Tuđman. Jebe mi se za sve njih, ja volin Hajduka i ne dan da ga niko takne. Ako nas ko dobije pošteno, ja patin u sebi, muka mi je, ali priznan da je ti šta nas je dobija bija bolji. A Dinamo je puno, puno utakmica dobija na silu. Ne samo protiv nas. I tako osvaja prvenstva..."

    Kolika količina mržnje, ne mogu vjerovati... A autor (neki deda od 90 godina) spominje ljubav...
  • Oluja
    3.3k
    I ja iskreno navijam da Hajduk popusi sve utakmice u Hr i Europi, jebe mi se za koeficijent kad su oni u pitanju. Obozavam kad se sramote.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    To je izjava onog starog debila bege.... On im je kao nekakva ikona, klupska legenda. Kakav klub, takva i legenda kluba... Bitno da oni nikad nisu bili zaštićeni i da je sve što su ikada osvojili bilo najpoštenije na svijetu.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Taj Bego je u pravom smislu riječi tovarski redikul i orjunaš. Mrzi sve zagrebačko, ali mu beogradsko nikad nije bilo mrsko. Tko više pozna povijest Dinama, znati će da je taj stari smrad skoro zaključio karijeru sjajnom tadašnjem Dinamovom krilu, Ilijasu Pašiću, teško ga ozlijedivši. Nikad poslije nije igrao ko do te ozljede.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Neke stvari ne treba stavljati čak ni u shit of the day.
  • Jurki
    7.4k
    hahahah jebote stavljaju dobru drogu u fritule
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.