• Mlađi referent
    10.2k
    Kaj god mi mislili, stvarno trebaš mega talent da budeš ovako antipatično ljudsko smeće kakvi su tovari

    U situaciji gdje će 90% navijača i ultrasa stat u njihovu obranu po nekakvoj inerciji i navijačkoj solidarnosti, oni ovdje krenu cipelirat sve oko sebe i od mamićevske GNK uprave i drotova naprava svetce. Cijela njihova reakcija poslije svega “ja, ja i samo ja”, “samo nas maltretiraju”, “gle kak Boyse puštaju da rade ovo ili ono”, “mi smo prvi, mi smo jedini”, “mi smo borci, svi drugi su nikaj”, “zakaj Boyse ne dirate”… kao da se zadnjih 15 godina sustavnog iživljavanja upravo na grupi iz Zagreba nije dogodilo, dok su oni svo to vrijeme imali ( i imaju još) navijački bez prepreka…fuj
  • Keyser Soze
    8k
    čekaj sad da se upale 111 baklji na hajduk - rijeka.. onda neće bit problem..Ludovic IX

    Slušat ćemo Šapitovo "ludega li grada, ludega li svita, ovo ima samo na Boci Juniors brale"
  • seljak86
    2.2k
    Ajmo pretpostaviti da je to samo jedan debil i da to nije Torcidino stajalište
  • Mlađi referent
    10.2k


    Ma moj komentar je generalno na tovare, komentare koje postavljaju gdje stignu, to su ljudi kakvi im popunjavaju tribine, i ja vjerujem da se vodstvo Torcide ne bi baš tak prosulo, no nikad ne znaš.

    Čak su i oni u onom svom proglasu imali bisere tipa “neviđeno do sad da policija puca”, kao da se slučaj Galić nije dogodio prije još 12 godina, u tekstu se spominje i “kulminacija represije na navijače Hajduka”, dok su grupe trpile i trpe puno gore stvari od ovog kaj se njima dogodilo.

    Spominju se i one famozne crne liste i neodigrani derbi, i presmiješno kaj su ih klauni iz GNK uprave upravo dobro podsjetili - iskompromitirali su svu svoju borbu, pol godine nakon neodigranog derbija su ušli poput bubica po jednakim uvjetima i unatoč listama, tako su ulazili i neko vrijeme još poslije toga. Na kraju će i ova priča završit isto, kompromisom na sljedećem derbiju jer će se nadat tituli i prijavit će transove 48 sati prije. Kao kaj bi napravili i ovaj put da su mogli osvojit prvenstvo. I kako ih podržat i glumit da je priča velika kad znaš da će završit kompromisom kao i bezbroj puta u njihovoj povijesti
  • Ali
    1.9k
    Evo jos srcedrapajuceg oplakivanja jadne splitske nevine djecice:

    "Danas se cijeli dan govori o nasilju Torcide, a nitko ni slovom nije spomenuo da je ta ista Torcida bila prva koja je trudnice i bebe izvlačila iz Petrove bolnice nakon potresa u Zagrebu"

    Objavljeno na: vecernji.hr/sport/jugoslavenski-milicajci-nisu-pucali-u-hrvate-a-hrvatski-policajci-pucaju-na-splitske-momke.

    Dakle, drage moje kolege bbb, evo sad citamo da je torvida bila ta koja je prva dosla pomoci bebama u petrovoj ono nesretno jutro... valjda je nastavak izmefju refova, vas nije bilo nikako ili ste fosli tek ksd dte vidjeli kako oni to pomazu...
    Fuj, i to je majka, jos se potpisuje sa dr.mr.sc... Fuj
  • Captain America
    13.1k
    Ma Torcida je financirala inkubatore u Petrovoj :lol: :lol: :lol: Borite se s vjetrenjačama, nakon kamenovanja autobusa s našim igračima prije par mjeseci nisu vrijedni spomena. Policija je pretjerala s upotrebom pravih metaka (tu nisam nikog vidio da to spori) umjesto gumenih, al ova "nevinašca" itekako imaju putra na glavi. Uspili su u nakani da se ne priča o predivnoj atmosferi na Maxu i Dinamovom naslovu već da oni opet pune novinske stupce.
  • Ali
    1.9k
    Potpisujem sve receno, osnovni cilj Lalica koji kontrolira splitske navijace je postignut, skrenuta paznja sa proslave naslova prvaka na prepunom Maksimiru.

    Svih ovih 18g oni se tjese u smislu, pokradeni smo, suci, savez blabla, evo Dinamo osvaja a nemogu skupiti niti par tisuca na proslavi naslova...kakav je to klub bez navijaca, nogomet se igra radi punlike. to ima je mantra koja je hranila mase i prikrivala njihov nerad.
    Sad imaju najvise penala, svi ih guraju u savezu, i opet trc. nema naslova prvaka, i gle Dinamo ima sluzbeno 19.000 ocitanih ulaznica, a realnih 20+ na proslavi, dakle maksimum koji moze podnijeti rusevina od stadiona....da ne spominjem da zadnja tri kola rusi sve rekorde dtadiona na gostavanju (koprivnica, kranjca sibenik) i kaj sad... sve njihove obmane padaju u vodu... i izgleda da su jedino smisli ovo sad sto su izveli...
  • SAS1987
    13.2k
    Torcida je prva sletjela na mjesec.
  • og1986
    2.9k
    Kaj se čudite koji k ? Nakon subote pola vas je ovdje stalo u obranu torce i bilo spremno kleknuti pred njih.
    Sad kad kao i obično sve okrenu protiv ZG, boysa, dinama. Sad se svi čudite ko pure.

    Daj se i vi saberite. Govna su bili i ostali. Pali ste na foru malo žešće. Umjesto da iskoristite ovo i udrite jače po njima, vi bi se mazili.
  • Nino Bule
    11.2k
    Jebalo te klecanje, ne radi se o torcidi, armadi, kohorti, nego prekoracenju ovlasti policije koju ja ne zelim dozivjeti na sljedecim gostovanjima (ili domacim utakmicama).
  • Keyser Soze
    8k
    Koliko sam ja vidio, na forumu nitko nije pisao kako su trebali ući i da Dinamo nije dobro postupio po pitanju ovih transeva (nitko ih nije žalio), nego su se svi zgražali nad postupcima policije koja pucala na ljude i tu je nebitno koje si boje.
  • DZj
    43
    Ja sam napisao da mi je žal kaj nisu ušli na stadion , jer sad oni zajedno s svojom upravom mogu a vjerojatno i budu nama nekaj zapaprili kaj se tice ulazaka na poljud, a drugo mislim da njima nije tolko loše bilo biti pred stadionom , da su htjeli ući mogli su ajde ovo s megafonom je pretjerano al svejedno mogli su ući i podržati svoje al kak to obicno biva svoje ime su stavili ispred podrške momčadi , njih bi više boljelo vidjet pun stadion pogotovo pun sjever koreografiju , onu bakljadu i pišanje po njima u navijačkom smislu i podizanje pehara za koji bi guze dali da mogu
  • og1986
    2.9k
    Ako nešto znaju tovari to je onda PR i marketing. U dva dana su se okrenuli od huligana do borca protiv represije, režima i sila zla. Neki ovdje su im zdušno davali podršku jer su mislili kako će ih se torca sjetiti i priznati naše patnje na gostovanjima i doma pa će zajedno ići u bitku protiv murje i tlačenja. Aha...

    Torca lijepo metnula u šupak s narativom kako je to mamicevska policija koja štiti Boyse i tlači ljude s juga. Sve novinare i dopisnike upregnuli, a ovdje se ljudi boje pohvaliti dopis dinama iz bojazni da će biti proglašeni mamicevcima. Stanje ljudi i svijest je postala to da su navijači huligani, ali kako južni ipak lošije prolaze. Kako je paljenje svog transparenta dokaz da rulji ne trebaš dati upravljanje klubom.

    Na sljedećim gostovanjima dole ili bilo gdje će naravno biti još gore, a bakljada torce ili divljanje će biti okarakterizirana kao borba protiv sila zla.

    Ovo je politički i PR-ovski više naštetilo našim navijačima nego što mislite, a nikakva reakcija da se ova situacija pokuša okrenuti u našu korist će nas skupo koštati. Briga me za debile s juga, treba razumjeti da se svaka situacija mora iskoristiti za osobni boljitak.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Dajte nemojte sad da se mi prepucavamo radi tovara. Možemo osuditi neke postupke policije iz čistog razloga što će sljedeći puta tako nastupiti i protiv naših navijača. I mislim da se u tome uglavnom slažemo. Što se tiče njihovog odbijanja ulaska na stadion, iskreno sve više mislim da je to unaprijed smišljeno. Zato, ko ih jebe kaj se tog tiče.
  • Jaro
    5.3k
    Meni nije jasno ko pusi pricu o dinamovoj (klub i navijaci) krivici za bilo sto...
    - ovi su prodali 1600 karata koje su preuzeli od dinama
    - dosli pred ulaz na stadion i odbili uci
    - odlucili usred tekme otic iz kruga stadiona i Zagreba
    - odlucili zaustavit promet na autoputu (zadnji koji su barikadama blokirali ceste znamo tko su)
    - dalje standard kad imas posla s nasom murjom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.