• Infinity
    15.1k
    Vidjet cemo sta kaze @gh0c. Ako nema aplikacije smislit cemo nesto. I na pocetku prosle sezone ste dobili na uvid pravila i priliku da ih izmijenite. Tek 2-3 prijedloga su se pojavila. Kasnije je bilo nekih kritika sto je meni bilo nejasno kad se na vrijeme trazilo da se ljudi izjasne.

    Ove sezone cemo u svakom slucaju biti pametniji. Ja sam imao iskustvo predictora s drugih foruma, a sad vi svi imate u najmanju ruku iskustvo s ovog foruma i mozete reci sta valja, a sta ne. Nemojte odmah :lol: Zagubit ce nam se, prijedlozi ce ici tek nakon sto vidimo kako ce i da li ce uopce biti predictora.

    Sto se tice kasnijeg ukljucivanja. Mozda se netko ukljucio kasno i ispratio do kraja i svaka mu cast na tome. Vidim sad da se Neki tip sa zapada ukljucio u cetvrtom kolu sto i nije toliko kasno. Problem je bio to sto su prijave bile ostavljene do desetog kola i sto sam deset kola morao hvatati te novajlije koje su uglavnom odustajale nakon par kola. Nema sanse da ostavim opet prijave do desetog kola, smatram da je i pet kola puno, tri mi je sasvim OK. Razlog je jednostavan i vec naveden. Nije fer da netko odigra recimo prvih pet kola, propusti sesto, sedmo i osmo, te u devetom vise nema pravo nastupa, a netko tko nikako nije igrao ukljucuje se u igru u devetom ili desetom kolu. Ako je pravilo da si diskvalificiran nakon propustena tri kola onda se i prva tri kola racunaju kao propustena sto znaci da su poslije treceg kola diskvalificirani svi koji do tad nisu tipovali. Imajte na umu da je prosle sezone tipovalo oko 100 igraca od kojih je igru zavrsilo 33 cini mi se. Dvije trecine ljudi su odustale, a meni je lakse izracunati bodove za 200 ljudi od kojih 200 igra svako kolo nego se naganjati s novim i brisati stare. Bio bih jako zadovoljan da nas do treceg kola starta 50 i da igru zavrsi 45. Al nemoguce je, bit ce nas 150 i zavrsit ce 30 :lol:
  • Neki tip
    18.8k
    sve jasno i sve stoji
  • reziser
    6.2k
    ako će si netko davati truda oko igre, za novu sezonu...

    moja kritika je bila vezana uz jokera u prošloj igri

    ili promijeniti ime, ili tom jokeru dati drugacije znacenje :D

    pokazalo se, tko je vise igrao s jokerima, bio je na dnu ljestvice
  • Infinity
    15.1k
    Joker se mijenja 100%
  • Dino
    2.2k
    Ja se sam malo prekasno ukljucio na forum za predictor, al definitivno bi igral od ove sezone. Pribrojite i mene pod za ak se glasa za il protiv :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Takoder i ja sam za predictora
  • Infinity
    15.1k
    Izgleda da cemo uspjet pokrenuti novu sezonu, al kolega ce biti online jos danas i nece ga biti 15 dana sto znaci da danas moramo sve rijesiti.

    Evo brzinski PRAVILA. Procitajte i recite sto bi mijenjali.

    Meni je osobno sve uredu osim jokera za kojeg dajem svoj prijedlog:
    3 jokera u sezoni (sezona ce imati vjerojatno 36 kola). Joker bi poduplao bodove cijelog kola, odnosno sve bi se utakmice racunale duplo. Nema nikakvih minusa. Ostvarite 1 bod, dobijete 2. Ostvarite 20 bodova, dobijete 40 i to je to. Prijedlozi s minusima nece biti usvojeni, jer je to prosle sezone mnoge igrace otjeralo.

    Vidjet cu s gh0com, al mislim da bi trebalo da moze nastimati da se tipovanje dozvoli i u pola kola, ali da se ne racunaju utakmice na koje se zakasnilo. S obzirom da aplikacija obavlja sama posao mogli bi dozvoliti tipovanje i do posljednje minute, al tko zakasni nema oprosta, kompjuter ne prasta :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    podijeli sezonu na 2 dijela... Doći će masa novih nickova u razdoblju od godinu dana i biti će uskraćeni... Ovako mogu čekati prvi mjesec i novu sezonu
  • reziser
    6.2k
    3 jokera u sezoni (sezona ce imati vjerojatno 36 kola). Joker bi poduplao bodove cijelog kola, odnosno sve bi se utakmice racunale duplo. Nema nikakvih minusa. Ostvarite 1 bod, dobijete 2. Ostvarite 20 bodova, dobijete 40 i to je toInfinity

    e to je već puno bolje nego oni minusi iz koih se nisi mogao izvući :up:
  • Mr Blue
    3.3k
    mislim da bi trebalo da moze nastimati da se tipovanje dozvoli i u pola kola, ali da se ne racunaju utakmice na koje se zakasnilo.Infinity

    To je to. :up: Ako se ovo omogući, ja sam u Predictoru 100%.
    Dobar mi je i prijedlog da Joker nema negativnih bodova.
  • Infinity
    15.1k
    podijeli sezonu na 2 dijela... Doći će masa novih nickova u razdoblju od godinu dana i biti će uskraćeni... Ovako mogu čekati prvi mjesec i novu sezonuBosna86

    Proljece ce onda imati premalo utakmica, ali bi mogli napraviti da ovo pici cijelu sezonu, a da na proljece startamo jos jednu sezonu, tj. da imamo dva natjecanja paralelno. U ovom trenutku to mozda cak nije ni bitno, nego to mozemo odrediti naknadno. Ovdje nije nuzno u aplikaciji odrediti do kad traje, nego jednostavno na zimu to zakljucim i proglasimo pobjednika. To bi moglo biti neregularno ako odluka padne 'tri dana prije', ali bi recimo do petog kola mogli da se usuglasimo. Meni osobno djeluje bolje da igramo cijelu sezonu, al postovat cu tu volju vecine. Napravit cemo anketu kad bude vrijeme za to.

    Meni je sad najbitnije da mi danas odradimo ta bitna pravila, pogotovo oko jokera, jer gh0c nece biti dostupan od sutra i necemo moci urediti aplikaciju. On mora rijesiti pravila, a ja cu odraditi sve ostalo, tj. dodati utakmice, igrace i slicno. Ima posla i oko aplikacije vala :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    Ajmo bez dzokera?
  • Infinity
    15.1k
    Najveca sansa da ce to tako i biti. Potrebno je mijenjati dosta toga u app da bi se izmijenilo neko pravilo, a gh0c nema vremena. Najjednostavnije nam je odrediti da broj jokera bude 0 i to je to, nije nuzda skroz ga obrisati. Ja bih jokera odrzao radi atraktivnosti, al vidjet cemo sta ce se iskombinirati na kraju.

    Takodjer ce vrlo vjerojatno ostati pravilo da se tipuje do sat vremena prije prve utakmice. Situacija je jednostavno takva i jbg.

    Predictor ce u svakom slucaju 100% ici i ici ce preko aplikacije. Danas, najkasnije sutra ce sve biti usuglaseno.
  • Infinity
    15.1k
    Kad starta futsal liga? Opet nekad tamo deseti mjesec?
  • Mr Blue
    3.3k
    Zasad još nema nikakve službene potvrde, ali u pravilu - da. Sami početak listopada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.