• BluePhone67
    3k
    Ako netko želi iskoristit nagradu tattoo 30% i poklon bon nog skola MM, neka mi se javi do navecer danas. Ako ne, zatvaramo stranicu sa predictorom i nagradama za ovu sezonu.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ajde pliz tri dobitnika neka odaberu od ovih fotografija.

    Možete ih očekivati izrađene u recimo 7 dana od trenutka kad mi i pošaljete koje želite.

    Iznimno u siječnju, ne mogu ih poslati prije 13.01. jer me nema u Zagrebu.

    Poštarina je na mene, ali nisam nikada taj format slao poštom pa ne bi bilo loše da se dogovorimo gdje ih i kada preuzeti.

    Izbor je malo šaren, stavio sam samo Bjelicu i Oršića kao najboljeg igrača ZD i fotku momčadi od fotki koje nisu vezane za tribinu jer su meni osobno najbolje fotke tribine, ali ako želite da malo prokopam ili netko od vas trojice ima želju Livakovića, Petkovića ili Božice Barišić javite...


    tnjs26nfqsvt7xnx.jpg
    g5fzhypbj8arsoua.jpg
    xq8td40ob6samv1t.jpg
    w0fzchtrg96xeb81.jpg
    guq2kqm6ipmtm8tg.jpg
    obcitvtb49z28w08.jpg
    mtco5oizeqs7r28m.jpg
    xtzwtoolpiliykzp.jpg
    3uk6vtof21la51e3.jpg
    rv9d8sec15lts48x.jpg
    c9862zpa66iqtkl3.jpg
    exu0k0doijswars6.jpg
    hqcnxf1hdsbn0v35.jpg
    xmkd0qdm4tyf1ntr.jpg
    baan48xtos037kc8.jpg
    0zewbhbiyimkfn3e.jpg
    yekb2jpad8wn0g96.jpg
    ezmkw9khabm3c1y9.jpg
    99lp84yim16kamgl.jpg
    z0kw4r94x1s4rnlf.jpg
    uj0ccstcev24kpc4.jpg
    j52beknz68qk5bo2.jpg
    l076tq6mky4dya4h.jpg
    synfnmhvsi2iz75r.jpg
    8mb5030o7y7wg733.jpg
    su219ww484miju5u.jpg
    hbz9y97hzyge1msa.jpg
    9dx3j6u3x0rx7u3q.jpg
    myrpvonkhggftm54.jpg
    l45tr5g60dlnk13e.jpg
    nkeimycu22r7722t.jpg
    1nswsxj2edy57gto.jpg
    ymjfeqh3ry5oyxtr.jpg
    rkrp164tr616kdak.jpg
    q4vl1ardwyqxcp4b.jpg
    q4vl1ardwyqxcp4b.jpg
    wyixv8j5i4q2wpth.jpg
  • reziser
    5.8k
    Kaj se događa s predictorom?
  • Infinity
    14.9k
    Sta bi trebalo biti? :grin:
  • cron1ck
    1.5k
    xzhfshfx2b5ez00l.jpeg
    Hvala Zona, dres je dosao i ranije, ali nisam bio u mogućnosti doci do njega. :smile:
  • Eduardo
    16.8k
    odlično izgleda, top :up:
  • Dudu
    2.6k
    Nisam vidio da itko više spominje Predictor. Planira li se igrati u novoj sezoni?
  • Infinity
    14.9k
    Jestel zainteresirani uopce? :grin:
  • Dudu
    2.6k
    Meni osobno je bilo zanimljivo, iako nisam imao previše uspjeha :D
  • nkdz
    825
    meni je bilo fora...ali bi prije dobio eurojackpot nego bio u prvih tri na predictoru :D
  • marcio amoroso
    31.4k

    Bitno je zapamtiti prošlogodišnje stručnjake i znati prepisivati :cool:
  • reziser
    5.8k
    predictor je bio odličan
    ali je zahtijevao jako puno vremena za organizatore
    i još jednom im zahvaljujem na super odrađenoj prošloj sezoni
  • Dudu
    2.6k
    ali je zahtijevao jako puno vremena za organizatorereziser

    Napravio je kolega gh0c sve automatski krajem prosle sezone :wink:
  • nkdz
    825
    Bitno je zapamtiti prošlogodišnje stručnjake i znati prepisivati :cool:marcio amoroso

    u fakat, trebao bi si šalabahter napraviti sa istaknutijim forumašima :D kak @Majki-Papi2111 kaže prepisivanje nije bed :D


    ali je zahtijevao jako puno vremena za organizatore
    i još jednom im zahvaljujem na super odrađenoj prošloj sezoni
    reziser

    ma naravno, nitko to ne spori, jako puno posla je bilo oko predictora i nagrade su bile odlicne i mnogobrojne ali i da je bilo casual izdanje bez nagrada bi sudjelovao jer je format takvog natjecanja bio super. Svaka cast jos jednom proslogodisnjim organizatorima
  • Infinity
    14.9k
    Ove godine ako bude onda ce biti bez nagrada ili s maksimalno 2-3 nagrade. Prosle godine ih je bilo 17 i dosta ih je navalilo igrati zbog nagrada, te su odustajali kad su vidjeli da nece medju 17. Ove godine bih opet ocekivao da dosta ljudi zaigra zbog nagrada, ali bi mi ucinili medvjedju uslugu odustajanjem nakon pet, a ne nakon 15 kola. Volio bih da u igri imamo 200 igraca, nije problem racunati, gubiti vrijeme, problem je kad sam 10 puta gubio vrijeme na tebe da bih te jos pet puta gledao kako ne igras i sesnaesti put obrisao. To mi nije uredu i nije fer. Vidjet cemo da li ce predictora uopce biti, vidjet cu i s kolegom za aplikaciju kroz koju bi 100x bilo lakse, brze i zanimljivije, al pored poziva svim clanovima i buducim clanovima, takodjer apel da ne startaju ako ne misle igrati do kraja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.