• runtothehills
    382


    Istina sto kazes.
    Kazem samo da s obzirom na veliki transfer i dosta godina provedenih u Dinamo (3 ili 4, ne mogu se sada sjetiti), igracki (osobno) nije ostavio nikakav trag.
    Tamna su to vremena bila sto se tice igraca iz Juzne Amerike. Od svih tih igraca, jedino Pedro Morales mi je ostao nekako u svijetlom sjecanju. Tehnicki jako nadaren!
  • Neki tip
    19k
    Ovdje se baš sve i svasta nabacalo.. Kriterij iz prvog posta je da su igraci bili placeni, kupljeni i dovedeni u klub, al da su opaki promasaji, a onda se ubacilo igrace koji nit su placeni ista nit su zarađivali neku lovu. Kao i neke koji nisu nikakvi feleri ni tarabe, nego se naprosto nisu uspjeli snaci u Dinamu, ali napravili su ok karijere.

    Konkretno, pratio sam prije par Dinamovih juniorskih generacija i za Peku koji je tu spomenut znam da nije "doveden" iz Lokomotive, neg je ko perspektivni klinac, doslovno junior, doveden u Dinamo negdje iz BiH (Zrinjski, Siroki, tak nes). Igrao s juniorima u generaciji Antole, Barbarica, Pivarica. Najvise se otad sjecam bas njih cetvorice, jer su odskakali od ostalih, Pivaric na lijevom beku posebno. Onda su isle neke posudbe, vamo tamo, ugovori ovdje pa ondje uz pustanje i prepustanje, kak je vec islo cesto s Lokomotivom, mali se puno ozljeđivao i na kraju mu dali papire da ide. Nikad odsteta za njeg nikom placena, nikad neki ozbiljan ugovor.

    Pa Mate Maleš u ovoj kategoriji? Wilson?

    A i tog Menala nisam bas popratio, ali kud je prije stigao na ovu listu!? Pa kaj nije on tipa 19-20 godina? Bas na forumu citah da je u Olimpiji dobro krenuo. Mozda jos bude stogod od njega. :chin:

    A možda sam ja samo niskih kriterija. :brow: :lol:
  • SAS1987
    13.2k
    A i tog Menala nisam bas popratio, ali kud je prije stigao na ovu listu!? Pa kaj nije on tipa 19-20 godina? Bas na forumu citah da je u Olimpiji dobro krenuoNeki tip sa Zapada

    Offtopic, ali menalo je zasad najbolji igrac slovenske lige.
  • Guinness
    1.9k
    slovenske ligeSAS1987

    Cekici i Vukušić također dobri u Olimpiji
  • deda
    27.5k
    Definitivno ste ovdje otišli predaleko i uvrstili masu igrača koji tu nikako ne pripadaju.
  • Neki tip
    19k
    ma kaj bi bilo off topic, ovu listu očito treba pročistit. :smile:

    Da i nije to što veliš da jest trenutno, ne znam kako klinac koji se tek dokazuje može biti proglašen tarabom i felerom.

    Isto ko i ovih par gore nabrojanih.. neke neostvarene juniore za koje niš nije plaćeno i s kojima se probalo, ali eto nije išlo i dečke koji su uspjeli drugdje, ali u Dinamu se nije bilo posložilo.
  • Građanski1911
    326
    Said Husejinovic, Pablo Migliore, Zoran Zekic, Eddy Bosnar...
  • Kwedi
    3.8k
    Migliore je po čemu los?
  • Kwedi
    3.8k
    Donio je superkup i otišao nazaj u Argentinu. Ne vidim po čemu je taraba?
  • Građanski1911
    326
    Naslov je koliko vidim feleri i tarabe, po čemu je Miglore bio uspješno dovođenje ako je odigrao samo dvije utakmice, na stranu evidentno pranje love koje je izvršeno njegovim dolaskom? Po čemu je bio dobar?

    Po toj analogiji, zašto se na popisu nalazi Miroslav Slepička? Čovjek je osvojio dva prvenstva i kup, zabio je za pobjedu u Bruxellesu, imao je dobru utakmicu protiv Kopra u Europi....

    Josip Tadić? Limitiran igrač, ali ostavio je trag. Mladen Bartolović, Dario Smoje isto...
  • Kwedi
    3.8k
    Pa jel Miglore bio promatrač s klupe kao Bartolović ili najviše zaslužan za Superkup? Otišao je doma jer ima problem u glavi, odnosno sindrom Josipa Sesara, al u tih par utakmica ima Dinamo jedan trofej zahvaljujući isključivo njemu.

    Ne znam baš da su Dario Smoje ili Enes Mešanović na takav način pridonijeli u tak kratkom periodu s takvim efektom kao što je trofej?
  • Zambatine škude
    2k
    Kwedi jel ti trolaš ili si ozbiljan?
  • smog
    236
    Da li je moguće da nitko nije spomenuo tarabu Polovanca.. Istina je da je odigrao nekih 60-tak utakmica za dinamo, ali da je taraba... .
  • Infinity
    15.2k
    Da li je moguće da nitko nije spomenuo tarabu Polovanca.. Istina je da je odigrao nekih 60-tak utakmica za dinamo, ali da je taraba... .smog

    Sta ces njega spominjati, on se podrazumjeva.
  • xavier
    11.1k


    Tema je više o igračima koji su dovedeni iz drugih klubova te nisu opravdali očekivanja odnosno debelo su preplaćeni s obzirom na ono što su pružali na terenu:

    "Ajmo probati se sjetit svih promasenih investicija koji su kupljeni i dovedeni u klub od kada postoji HNL. I jos bolje ako nadjemo informaciju koliko su placeni."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.