• Papastrumf
    9.4k
    Ne vjerujem u to. Nema sanse da bi to oni napravili.
  • deda
    27.5k
    Di je pečat?
  • 000
    941
    Juan Carlos Oscar Navarro Munoz. Bio na istoku, ne znam protiv koga smo igrali, Hajduk ili Rijeka, uglavnom solidno popunjen stadion, a spiker ga najavljuje pred ulazak u drugom poluvremenu, i onako razvlaci, kao spanjolski, daje si na vaznosti... A "Sin vjetra" potkresanih krila, nesto je cak i znao sa zogom, ali totalna takticka zapustenost i spavanje u zaledju... Zbog njega se skoro pokefali na pripremama u Chileu te godine.

    Ricardo Teberio. Canjuga dobio naputak da malo skandivizira Dinamo. I tko zna kako i preko koga, ulove ovog tipa dok je igrao golf negdje na plazi u Spanjolskoj. Njofra popizdi, naravno, ovaj ipak tamnoput, ne odgovara predstavi koju je imao u plavokosim svedjankama, pardon svedima, pa mu prodaju pricu da je ovaj poput tadasnjeg reprezentativca Kraljevine Svecke Dahlina. Epilog se zna, lik nije imao kondicije ni za nositi palicu za golf. Pokojni Zidak pisao da je fini tehnicar. Lik uzeo lovu i otisao. Ne znam da li je taknuo loptu uopce. Nogometnu.

    Dalo bi se jos toga iskopati. Prenga senior, pa onaj Borovic sto su za njega dali Cvitu na posubu i Dzevada pride...

    No, nije mi toliko krivo za te igracke promasaje koliko za promasaje u ostalim segmentima kluba pocevsi od trenera. Ovi igraci su vanzemaljci u odnosu na ekipu koja ih je trenirala, dovodila, placala, zavlacila, obecavala i lagala... Ti mene bole.
  • BluePhone67
    3.2k
    Trenutni popis za sada, kasnije mozemo radit selekciju vazno da se sto vise sjetimo igraca koji su dolazili.

    Sulejman Krpic
    Albin Pelak
    Dino Spehar
    Ivan i Hrvoje Plum 300 000 € placeni
    Rasmussen free transfer
    Anderson Costa 800000 eura
    Mikulenas 2 milijuna maraka
    Walid Atta 1,2 €
    Dino i Filip Skvorc
    Antun Palic
    Ilija Sivonjic
    Dodo
    Ivan Peko
    Ante Puljic
    Grzegorz Sandomierski
    Miro Slepicka
    Jakub Sylvestre
    Osmar 450 000 eura
    Karimi 360 000 eura
    Guillermo Suarez 1mil eura
    Vila 250 000 eura
    Papadopoulos
    Bakary Sare
    Wilson
    zakarić
    bekić
    enes mešanović
    luka menalo
    Clayton, Free
    Zvonko Pamić
    Ruben Lima, Free
    Mario Grgurović
    Sesar
    Smoje
    Leotar
    Nowotny
    Bryan Carrasco
    Boras
    Alieu Darbo
    Mesarić
    Suarez
    Osmar
    Guela
    Vitor Junior
    Carlos
    Sasko Pandev
    Marin Skender
    Karlo Primorac
    Denis Glavina
    Silvio Spann
    Vitor Junior
    Almir Bekic
    Josip Brezovec
    Dalibor Pandža,
    Gheorghe Andronic
    Mate Males
    Mate Dugandzić,
    Tomislav Mikulić,
    Patrice Kwedi,
    Tomislav Vranjic
    Josip Tadic
    Tomislav Dragicevic
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nitko nije Čuturu spomenuo, on je došao zajedno s Leutarom. Dobar lik, ali taraba od igrača. I kak se zvao onaj neki bek iz Hajduka koji je došao u paketu s Jeličićem. Jel Novaković? Teška taraba.
  • Kwedi
    3.8k
    Miljenko Mumlek - sjajan igrač, plaćen milijun maraka, nekaj sitno okej odigrao u prvoj sezoni, nakon tog ozlijede i raskid
  • Kwedi
    3.8k
    Miroslav Dujmović - blokirao Dinamo u jednom momentu oko ugovora bila pizdarija, čak odigrao nekaj, al isto belosvecka prevara, odnosno neko okrenuo masne pare
  • SAS1987
    13.2k
    Cutura, Sesar, Leotar, Kiki Polovanec... Koje su to godine bile :D
  • Kwedi
    3.8k
    Jertec, u paketu s Pokrivačem, makar se htjelo samo prvog, na kraju ovaj psihički puko i nije mogao odigrati ozbiljan nogomet, a Pokrivač na koncu dobro prodan. Makar drugi njegov povratak bio smijurija
  • The Undertaker
    3.9k
    Zar nisu Jertec i Buljat uvaljeni poslije Hajduku za solidnu lovu?
  • BluePhone67
    3.2k
    Miroslav Dujmović - blokirao Dinamo u jednom momentu oko ugovora bila pizdarija, čak odigrao nekaj, al isto belosvecka prevara, odnosno neko okrenuo masne pareKwedi

    Hehe, kako sam na njega zaboravio. Ne vjerujem sam sebi da sam "Striku" iz Bihaca zaboravio
  • BluePhone67
    3.2k
    Zar nisu Jertec i Buljat uvaljeni poslije Hajduku za solidnu lovu?The Undertaker

    Cisto da se ne zaboravi oko tih transfera i suradnje mamica i hajduka.

    https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/647139/Kako-je-Hajduk-kupovao-igrace-od-Mamica-Sponzoru-dao-reklamu-a-on-Dinamu-platio-milijun-eura-za-Jerteca-i-Buljata!
  • Krizy
    35.1k
    Alexandre Oliveira 2000./01.(?)
  • Kwedi
    3.8k
    Oliveira nije promašaj, jeftin igrač i bio solidan. Znam da je bio visok metar i žilet, mislim da protiv Parme u Maksimiru bio odličan
  • Kwedi
    3.8k
    Off topic - protiv Parme sjajna utakmica Dinama, obje u stvari i mislim da je to dosta zanemareno i podcijenjeno kad se pogleda kakve nogometne gromade su igrale za Talijane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.