• majstor-dzg
    25
    Vidim nitko nije spomenuo mirka hrgovica il sam ga nekako preskocio s popisa.nazalost covjek je dosao u krivo vrijeme u dinamo.ante rukavina(imao par bljeskova kad je bilo najpotrebnije),franko andrijasevic,teo kardum.nikad necu zaboraviti dok je carlos bio u dinamu i mislim da je ivankovic bio trener i rekao da je on najbolji stoper.najvise mi zao pedra moralesa taj je mogao biti vrhunski igrac.onaj lee ady il kak se vec pise kaj je prvo bio mislim u zvezdi
  • Morales7
    184
    Meni jedan od najvećih felera je jedan projekt kluba. Ante Ćorić. Titrali mu jaj.., a nikad ništa nije odigrao. Samo je znao lažnjake lupat i to je to
  • Beowulf112
    301
    Pa dobro nije bas feler.Kupljen za milju prodan za 6.Jedino sto nije ispunio ocekivanja.Slovio je uz vlasica za tada najveceg naseg talenta.Vlasic se izgradio i ubija ga sada.
  • Hipo
    406
    Komnen andrić.
  • Krizy
    35.1k
    Lirim Kastrati
  • serbus
    3.5k
    Da se odmah ispravim igrač nije promašaj, ali je mislim jedinstveni slučaj kod nas pa da se podsjetimo. Više bi bilo zanimljivo istražiti da li je plaćen i kako se sve odigralo nakon nesreće? Sjećam se da smo od Varteksa kupili Silvestra Sabolčkog stvarno brz dobar igrač mlada repka i da sam ga želio vidjeti u d.

    Dinamo ga je kupio ali kroz par dana nažalost mislim da je u prometnoj poginuo a da nije zaigrao za d.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Carlos Santos de Jesús tog panja neću nikad zaboravit. Koliko mi je taj uzea živaca i da tuge sa svojim neobjašnjivim kiksevima u zadnjoj liniji.
  • deda
    27.5k
    U ovoj temi se spominju mnogi koji to nisu zaslužili. S druge strane ja se nadam da smo postali toliko ozbiljan klub da se nitko od budućih igrača neće ni spominjati na temi. Realno, jedno je neispunit očekivanja ili odigrati lošu sezonu, a drugo je bit taraba.
  • thomas22
    256
    Sabolčki je poginuo slaveći transfer u dinamo.
    Strašan igrač i potencijal i jako dobar dečko. Rekao sam već puno puta da je pitanje kako bi se razvijala reprezentativna karijera Darija Srne da Sabolčki nije tragicno nastradao jer po meni je bio bolji igrač od Srne, a Srna je bio vrhunski.
  • Keyser Soze
    8k
    Wilson Eduardo... Kakav je to panj bio, mislim da je imao 1 gol u HNL-u. Sjećam se one tekme protiv Celtica kad smo izgubili 1:0, a Wilson promašio apsolutno sve kaj se moglo promašiti. Otišao je brzo nazad u Sporting i u prvoj tekmi zabio gol kola :rofl:
  • blue heart 72
    1.3k
    Sabolčki je bil igračina, i nevjerojatna je šteta kaj je završil kak je završil. Imal je potencijal za baš VELIKU karijeru

    Kaj se promašaja tiče, bilo ih je poprilično. Ajde da ih bar nekoliko nabrojim : Mikulenas, FD Guella, Dodo, pa onaj "sin vjetra", Carlos je naravno već spomenut
  • SAS1987
    13.2k
    Guellablue heart 72

    On se isplatio asistencijom u Amsterdamu...
  • Baneki
    714
    I Kastrati se iskupio kad je zabio Cluju za prolaz u III pretkolo LP prošle godine.
  • Mulec86
    389
    Suarez ,Vitor Junior ,Marcos ...svi neki veliki talenti ,a od njih nikad ništa u Dinamu iako moram priznat imali su neke dobre elemente jedan je bio brz ko Bolt (uzaludno) ,a drugi je žongliral loptom valjda i doma u WCu .Jedino mi nije jasno kaj su u tom Suarezu vidli osim prezimena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.