• deda
    27.4k
    Od kad su brojači puno manje se laže. Minimalno mislim. Vž je napuhivao brojke jer nije imao brojače. Sad bi ih trebali uvesti. Ja vjerujem da će prvu sezonu imati prosjek od 3.000
  • deda
    27.4k
    Ako je istina da je Alaves platio Istri 2 milje eura odštete za Miereza onda znamo koja je funkcija kluba u Puli. Od prvog dana sam si tak nekak i mislio. A jasno je i zašto ne funkcionira momčad.
  • Dudu
    2.6k
    Sličan fazon što rade Red Bull Leipzig i Red Bull Salzburg, svake godine 2 tramsfera po 20ak milijuna Leipzig plaća Salzburgu :D

    EDIT: Al gledam na Transfermarktu, piše da ta odšteta od 2,22 milijuna eura ide argentinskom Tigreu, ne Istri

    https://www.transfermarkt.com/ramon-mierez/profil/spieler/435022
  • xavier
    11.1k
    Ako je istina da je Alaves platio Istri 2 milje eura odštete za Miereza onda znamo koja je funkcija kluba u Puli. Od prvog dana sam si tak nekak i mislio. A jasno je i zašto ne funkcionira momčad.deda

    Otkud ti to? Mierez je igrač Tigrea i cijelo vrijeme se znala odšteta koju za njega treba platiti.
  • xavier
    11.1k
    Pišu Osječani da Marić ide u Hajduk za 2 milijuna eura.
  • deda
    27.4k
    To je logično isto kao i plaćanje Miereza 2 milijuna Istri.
  • Eduardo
    17.2k
    Ivan Prelec (31) novi je trener Istre! Klub iz Pule se odlučio za hrabar potez i na klupu je doveo trenera koji je Goricu prošle godine uveo u prvoligaško društvo. Prelec tako postaje najmlađi trener 1. HNL. Do sada je tu titulu imao trener Osijeka Dino Skender (35).
  • Eduardo
    17.2k
    Hajduk otkupio Posavca od Palerma za 400.000 eura i vezao ga ugovorom do 2023. godine.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Sumnjam da im je Posavec došao za tako malo para. Ne smiju reći koliko su ga stvarno platili.
  • Kwedi
    3.8k
    talijani isto negdje objavili. palermo je ionako [bio] pred kolapsom. a i kvalitetom ne vrijedi više.
  • deda
    27.4k
    Riječani i dalje jako s ulaznicama

    NK_RIJEKA__172x285_tablica_2019_20_FINAL_PULA1-e1560537206288.jpg
  • Eduardo
    17.2k
    Domagoj Pavičić prema svemu sudeći mogao bi riječko sunce (ili kišu) zamijeniti onim portugalskim. Naime, prema najnovijim informacijama za ovog veznjaka zainteresirana je portugalska Benfica! Glasine su to koje su se pojavile na transfermarktu, a gdje ima dima - ima i vatre

    Dugogodišnji kapetan Gorice Igor Čagalj odlučio je zaključiti karijeru u 36. godini. Gorica mu je ponudila posao u omladinskoj školi i čini se kako će ga prihvatiti te objesiti kopačke o klin.

    Nogomet+ prenosi kako Branko Karačić neće voditi Varaždin u Prvoj HNL. Izgleda kako se nisu dogovorili oko novog ugovora.
  • Infinity
    15.2k
    Konacno malo oku vidljivog betona u Osijeku :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.