• immerwieder
    1.1k
    jedino kaj štima je liga10, a ovom populistu nemamo kaj reći, jadni smo ako nam bu ikad trener, zapravo i ne znam da li nam je ikad bil trener netko tko cijelu karijeru jamra protiv zg,
    a oni i istra buju probali intera izbaciti, a ne bi me čudilo da im i savez odigra nekaj u tom smjeru, jedan belupo je za njih tv u boji
  • Dudu
    2.6k
    Kakav sindrom Rudeša, baš Goričani rade brutalan posao.. Ode Zwolinski, doveli su onog Ndiaye koji mi djeluje kao brutalan napadač i bolji od Poljaka, ode Lovrić imaju Šrolera, štoviše fasciniran sam kako dobro vode politiku odlazaka i dolazaka..
  • marcio amoroso
    31.4k
    Inače mislim da će liga biti dobra jer to drugo mjesto u kvalama za lp je privlačno a i to peto koje vodi u pretkolo EL.
  • LovroZG
    1.3k
    Kwedi, ne može se Gorici dogodit Rudeš nikako. Imaju hrpu igrača koje mogu unovčit ak novaca zafali, a zasad u ove dvije godine projekt im ide ko urica. Prije ulaska u 1.HNL u momčadi su naprijed imali Astafeija i Ojamaau. Igračine za drugu ligu. Onda su ih prodali/otpustili i doveli Zwolinskog, Miyu, Lovrića i td. Na zimu smo im uzeli Atiemwena, a onda su oni doveli Ndiayea koji ima još bolju statistiku nego Atiemwen.
    Već je neko spomenuo Šrolera koji je odličan bio svaki put kad bi dobio priliku.

    Kad bi sam nadomjestili one koje prodaju i pojačali obranu bili bi glavni kandidati za 5. mjesto, a možda i neš više.
  • Kwedi
    3.8k
    ma ne bi volio da se desi gorici rudeš, al i rudeš je imao desetogodišnji ugovor sa španjolcima pa je nastao totalni blackout nakon godine dana.

    naravno, sve ovisi o banketu u blitvi
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ejupi u Slaven :brow:
  • deda
    26.3k
    Gorica ima stadion, ima publiku, ima grad iza sebe. Ne vidim apsolutno nikakve sličnosti s Rudešom.
  • Infinity
    14.9k
    Gorica se vodi onom kupi jeftino, prodaj skupo i dovedi kvalitetnu zamjenu jeftino i tako u krug. Ako na pravi nacin potrose lovu koju su zaradili ocekujem da nastave rasti. Brzo ce doci u fazu da mogu zadrzati igraca 2-3 sezone jer ce biti u mogucnosti da ga plate. Jos da srede stadion malo, da na njemu mogu igrat Europu i dobit cemo konacni pravi klub u okolici Zagreba.

    Usput, rado bih tog Litavca vidio u Zokijevoj fotelji.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne vjerujem da će baš tak rast. Fora s Litavcima je da oni pokupe kojih 70-80% profita od prodaje igrača za sebe i dovedu zamjene. To je legalni import-export jer je sve napisano u ugovoru s tim Litavcima koji vode sportski segment za Črnka.
  • Infinity
    14.9k
    Ne mislim da ce rasti do te mjere da se bore za titulu, al ako budu ista rasli mogu se boriti za Europu. Evo ove sezone su pokazali da mogu, a ako budu jaci onda je to za ocekivati. Ne vjerujem da ce stangirati jer igre u Europi donose pare, veci izlog i puno vise kreme na vrhu kolaca. Stangiranjem ce s vremenom pasti zanimanje i postat ce Inter, pa mozda i pasti totalno. Od njih ipak ocekujem da postanu jaci. Iskreno bi mi bilo drago da liga dobije jedan novi i konkurentan klub koji ce biti stabilan godinama. Time ce liga ojacati.
  • LovroZG
    1.3k
    Mogli bi postat konkurentni, al zadržavanje kvalitetnih igrača po 2-3 sezone Litavcima nije u interesu jer oni ipak žele profit, a rezultat im je nuspojava stvaranja profita s kvalitetnim igračima.
  • Dudu
    2.6k
    Pa tim načelom se vodi 90% klubova, da razvije igrače i dobro zaradi na njima, tako da ne vidim u čemu se taj model Gorice razlikuje od svih klubova iz HNL-a ili klubova kao Benfica, Porto.. Samo na različitim razinama
  • LovroZG
    1.3k
    Razlikuje se u tome da Gorica legalno ne vidi dobar dio zarade. Oni su poligon za prodaju i ostvarivanje profita Litavaca. One dvije milje koje smo im dali za Atiemwena su ostale dobrim dijelom u džepu Litavaca, a ne u klubu.
  • Kwedi
    3.8k
    I ko im je kriv, sami su tak htjeli
  • LovroZG
    1.3k
    Pa ja im niš ne kažem. Njima je to super jer inače ne bi mogli skupit dovoljno para da igraju HNL, a ovak ipak igraju. I to na dost visokoj razini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.