• SAS1987
    13k
    Dalić bi zbog NK Varaždin širio ligu na 12 klubova. Takve izjave bi oćekivao od nekoga tko nema pojma o nogometu ili od nekoga tko ima privatne interese. Znamo u koju kategoriju pada Dalić. Ja bi napravio i strože kriterije za klubove u 1.HNL, posebno što se tiće stadiona. Ako može Dugopolje napraviti vrhunski stadion mogu i ostali gradovi. Ako ne mogu, nek igraju drugu ligu.
  • Eduardo
    16.8k
    Ejupi u Slaven :brow:marcio amoroso

    Potpisao je na godinu dana uz opciju produljenja za još jednu godinu.

    - Lijep je osjećaj vratiti se u Koprivnicu i Slaven Belupo. Vratio sam se doma. Ljudi u klubu predstavili su mi ambiciozan plan za iduću sezonu. S obzirom na to da pet klubova može izboriti Europu, gledat ćemo kako doseći plasman među prvih pet - rekao je Ejupi između ostalog za Slavenovu službenu stranicu.
  • xavier
    11k
    Evo sad znamo i imena ostale trojice u ovoj priči oko Cibalije. Miroslav Bičanić, Andy Bara i Nelio Lucas. Ovaj zadnji je inače Portugalac i osnivač Doyen grupe koja nam je poznata i iz događanja oko Dinama.

    Znači imamo još jedan klub koji vodi agencija za prodaju igrača "pojačana" domaćom logistikom.

    EDIT

    Nek netko prebaci post na odgovarajuću temu.
  • Bosna86
    11.1k
    I ovaj drugi ima dinamove krvi na rukama
  • Eduardo
    16.8k
    Misterij riješen :smile:

    Mladi hajdukovac Franko Kovačević potpisat će za Hoffenheim! Rudeš, gdje je Kovačević bio na posudbi, aktivirao je odštetnu klauzulu za napadača od 300.000 eura i proslijedio ga u njemački klub u kojem igra Andrej Kramarić, piše Dalmatinski portal.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Očekivano da su imali plan, taj Kovačević ima nešto, možda ga treba samo malo istrpiti.
  • Infinity
    14.9k
    Cek, ovi su na osnovu te klauzule maznuli cistu zaradu tovarima pred nosom? :lol:
  • marcio amoroso
    31.4k

    To bi pravednici malo drugačije objasnili :lol:
  • Eduardo
    16.8k
    Osijek 4., 5., i 6.kolo iigra s Dinamom, Rijekom i Hajdukom :smile:

    Varaždin is u prva dva kola ima Rijeku i Hajduk. Zanimljivo otvaranje za povratak prvoligaškog nogometa u Varaždin.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mogao bi im prosjek ta prva dva kola biti 7-8k
  • Kwedi
    3.8k
    Nema šanse
  • Infinity
    14.9k
    Prvo kolo u Varazdinu bi bilo 5.000 i da dolazi Rudes, a s obzirom da stize Rijeka mislim da ce biti pun ili skoro pun stadion. Hajduk je jos veci mamac pa bi se ta euforija mogla i produziti malo. Mislim da ima sanse da im u ta dva kola bude 7-8.000 prosjek.

    Ako ne budu ubjedljivo posljednji i ako budu brali bodove misim da ce izgurati i cijelu sezonu s preko 4.000, mozda i preko 5.000, jer ce ipak Dinamo, Hajduk, Osijek i Rijeka doci po dva puta, tj. dizat ce prosjek, a vjerujem da ce i na ovim manjim utakmicama biti bar 3.000 ljudi. Imali su sad u cvajti skoro 2.500 u prosjeku uz najnizu posjetu 1.200 ljudi pa mislim da ce u visem rangu to biti puno bolje, pogotovo jer to cekaju vec godinama.
  • Kwedi
    3.8k
    Nisu imali takav prosjek, cijelo vrijeme pumpaju 1.500, a po izvještaju s utakmica i slikama - nema šansone.
  • LovroZG
    1.3k
    U Rijeci igraju prvu.

    embgpr0z8bq2mafc.png
  • Kwedi
    3.8k
    Kad smo kod gledatelja, uvijek se sjetim kak sam jedne godine prolazio kroz Zaprešić i igrali Inker-Rijeka, a slušao na radiju. Tip veli hiljadu ljudi u eter, ja stao i sa redarima ukupno prebrojao 142 osobe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.