• Eduardo
    17.2k
    Što se događa u HNL-u, pojačava li se tko izuzev Osijeka?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Gorica je dovela par igrača koliko sam skužio, većina klasični anonimci no čini se da bi mogli bit pojačanja, Rijeka zasad mislim da nije nikog dovela? (lagao sam doveli su Babića iz lokse) al nisam siguran. Istri se samo osipaju igrači, Slavenu isto (obje momčadi mislim planiraju rekonstrukciju) Hajduk klasika čeka se "zvir" dovedu nekog igrača koji ne igra u drugoj ligi haha
    I da Loksa se pojačava sa svakakvim žnj igračima iz tajlanda, kosova, maroka mislim čak, ugl "perverzna" pojačanja
  • LovroZG
    1.3k
    Slabo se pojačavaju klubovi, al zato još većina nije ni jednog važnog igrača prodala. Osim Lokse, oni se okreću budućnosti kolko vidim. A Istra s Alavesom zasad nastavlja po starom.

    Zato Hajduk nastavlja svoj cirkus i pravi nam dostojnu konkurenciju u glupostima za ovaj mjesec.
  • Dudu
    2.6k
    Osijek se riješio dosta igrača, pa dosta i doveo, mislim da su ozbiljan kandidat za drugo mjesto, a ostali čekaju da prodaju nešto, da bi doveli.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Po meni je Rijeka glavni kandidat za drugo mjesto. Zadržat će kostur ekipe, uz koje pojačanje bit će jači nego prošle sezone. I imaju odličnog trenera, možda i najboljeg u ligi.
  • Eduardo
    17.2k
    Belupo opet prodaje u CSKA...

    Zvonimir Šarlija napustio je redove Slaven Belupa te nastavlja karijeru u ruskom velikanu CSKA Moskvi gdje će se pridružiti još jednom bivšem igraču koprivničke momčadi - Kristijanu Bistroviću. Nakon Pešića, Olića, Bistrovića i Vlašića, 22-godišnji stoper bit će peti Hrvat koji će braniti boje moskovskog kluba.

    "Prije svega, zahvalio bih se svima u klubu, pogotovo direktoru Šimunoviću i treneru Sertiću koji su mi omogućili da budem kapetan svog kluba. Odlazak u klub ove veličine i klub takvog značaja, ne samo u Rusiji, već i u Europi je ogroman korak naprijed za mene u karijeri. Znam da me čeka velika konkurencija, ali vjerujem u sebe i svoje mogućnosti i nadam se da ću opravdati povjerenje ljudi u CSKA. Znam da su Bistrović i Vlašić tamo i sigurno će mi to pomoći u prilagodbi", rekao je Šarlija na odlasku iz kluba.

    Nije zaboravio ni dosadašnje suigrače.

    "Želio bih svojim dosadašnjima suigračima, bez kojih sve ovo ne bi bilo moguće, zaželjeti svu sreću u ovom prvenstvu. Ako im se vrati barem 50% od onoga što nije otišlo na našu stranu prošle sezone ostvarit će odličan rezultat. Peto mjesto bio bi veliki uspjeh za Slaven Belupo jer klub zaslužuje Europu", zaključio je Šarlija.
  • deda
    27.4k
    Vele da bi Dolček mogao dolje
  • Blaz
    350
    govorili su i za krovinovica , pericu i mnoge da je gotova stvar
  • Mr Anderson
    5.2k
    Krovinović je jedno vrijeme dok je bio u Zagrebu trenirao kod nas na igralištu s privatnim trenerom. Kad smo ga pitali jel istina da ide u Hajduk na posudbu, samo se nasmijao i rekao nešto u smislu da se netko šali.
  • Kwedi
    3.8k
    Krovinović je član Hajduka, nikaj neobično da završi dole
  • 000
    941
    Ne znam ciji je clan, ali samo jedna bluza mu savrseno pase:

    CL41r4X.jpg
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ma da i je član Hajduka sigurno se nebi igrao sa svojom karijerom radi njih, odnosno odrekao se dobre plaće.
  • deda
    27.4k
    :rofl:
  • reziser
    6.2k

    kad je hajduk pogodio s pojačanjem? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.