• Infinity
    15.2k
    Pred utakmicu s Tunisom je bila neka izjava tipa 'morali smo poboljsati infrastrukturu, ugraditi brojace i popraviti travnjak'. I sam izvjestaj s utakmice ponudio je brojku gledatelja koja nije okrugla. Pretpostavljam da su ih ugradili.
  • deda
    27.5k
    Čut ćemo od govnara danas
  • deda
    27.5k
    Nisam siguran da smo s ovim Varaždinom dobili kvalitativni iskorak u odnosu na Rudeš
  • reziser
    6.2k

    Bar imaju stadion i publiku za razliku od rudeša
  • Bosna86
    11.5k
    Ako Osijek danas prodje ocekujem odgodu utakmica sa njima i sa Rijekom ( i veliko kmecanje sa juga)
  • Papastrumf
    9.4k
    Ako prođu, nije ni normalno da se igra. Subota bi bila prerano za Osijek, a nedjelja ne bi nama pasala budući da igramo u utorak.
  • Bosna86
    11.5k
    Naravno, ali ajde ti to objasni glupanima... Ako dobiju Lokomotivu krenuti ce fantazije
  • xavier
    11.1k
    Ako prođu, nije ni normalno da se igra.Papastrumf

    Upravo tako. Kako sam napisao na Snetu, ne razumijem nikad to kmečanje oko odgađanja utakmica. HNS je katastrofa u puno stvari, ali zašto je problem odgoditi utakmicu? Svi to rade.

    Ako Osijek mora igrati u četvrtak, a Dinamo mora u utorak, onda nema dovoljno vremena jer je normalno da između dvije utakmice budu dva slobodna dana.
  • Hipo
    406
    ako Osijek danas prodje ocekujem odgodu utakmica sa njimaBosna86

    Zanimljiva situacija...
    u tom bi slučaju znači imali gostovanje u osijeku negdje usred tjedna.
  • Carrasco
    4k
    Realno nama s ovakvim kadrom i ne treba odgoda, komotno u nedjelju mozemo igrati s jednom postavom i to dobiti i onda u utorak s drugom
  • dzg7
    241
    Spominjali su da ce ove sezone biti VAR, jos ga sad nema, Jel zna netko hoce to krenut u drugom dijelu sezone ili nece uopce?
  • Infinity
    15.2k
    Ja koliko se sjecam najavljeno je za proljece.
  • LovroZG
    1.3k
    Da, za proljeće je najavljeno. Jedino će se sad u Gorici testirat VAR i u prvom dijelu sezone.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jučer mi prijatelj koji živi blizu Gorice priča da je baš euforija oko njih. Da čak i djecu svu kupe okolo i da rade super. Ono kao baš su tema broj 1 tamo. Jel istina to!?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Igra mi nećak u Gorici, već 3 godine, sad ima 12. Daleko je to još od Dinama i Lokomotive po svemu. Od stručnosti kadra pa do rezultata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.