• xavier
    11.1k
    Dolaskom Davida i prethodno Ivana Dolčeka dugoročno smo riješili pitanje lijevog bočnog.reziser

    Kad je dolazio, Dolčeka su najavljivali kao "hrvatskog Riberyja", a sad je lijevi bek...
  • LovroZG
    1.3k
    Novinari su Dolčeka najavljivali ko Riberyja, u Hajduku su ga odma bekom proglasili.

    Ja se samo nadam da ti 19-godišnjaci neće inat isti tretman ko svojevremeno 19-godišnji Tudor i Juranović na desnom beku. To bi ih ubilo psihički.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne znam jel Dinamo uopće pokušavao vratiti Čolinu. Vjerojatno misli da će tamo prije igrati, u Dinamu bi vjerojatno bio u B ekipi.
  • Eduardo
    17.2k
    Osijek i Belupo otvaraju danas u 19:00.

    Nisam siguran koliko je Skener dobro riješenje na klupi za ovaj projekt. Volio bih da Osječani budu ti koji će biti glavni konkurenti (koliko toliko) ali nikako nemam povjerenja u ovog lika.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Siniša Oreščanin je dobio otkaz.
  • LovroZG
    1.3k
    Trener na kojeg se treba obratit pozornost u budućnosti.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nije loš trener definitivno.
  • BluePhone67
    3.2k
    Ne mozes ispast los ako zivis kraj Kikija Polovanca par kuca dalje. To se te nogometne vode :cool:
  • Eduardo
    17.2k
    Burić novi trener?

    Meni se Oreščanin svidio i kao trener i kao osoba. Totalno netipično za Hajduk.

    Malenica na klupi kod Osijeka. I on pred transferom?

    ArenaSport ima novu grafiku za HNL, nije loše. Nadam se da bude u prijenosima i novog informativnog sadržaja o igračima i sl. Takodjer, imaju i novu HNL emisiju koja starta već u nedjelju u 22:00h.
  • Dudu
    2.6k
    Ne može se reći da je Osijek izdominirao prvo poluvrijeme, ali čini se da je najveće pojačanje povratak Bočkaja, on i Kleinheisler surađuju jako dobro, Mance prvijenac.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni Osijek ok izgleda. Puno bolje nego tovarija sinoć.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Osijek odličan, mogli bi oni bit i drugi ove sezone
  • LovroZG
    1.3k
    Malenica na klupi kod Osijeka. I on pred transferom?Eduardo
    Da, valjda će proć bolje od Sluge što se tiče kluba.

    Grafika za HNL je lijepa, još sam kad bi skužili da se bijelo na svjetloplavoj podlozi ne može čitat...
  • Eduardo
    17.2k
    Potpuno zaslužena pobjeda Osijeka. Odličan gol Marića, mogli bi on i Mance biti paklen tandem u HNLu. Belupo ništa nije odigrao. Čini mi se da je Osijek oštećen za penal kod 1:0.

    @LovroZG da, ta boja je meni isto zamjerka...
  • Eduardo
    17.2k
    DAMIR Burić novi je trener Hajduka! Nakon tri godine vraća se u Hajduk i preuzet će prvu momčad nakon što je Siniši Oreščaninu zbog ispadanja od Gzire u 1. pretkolu Europa lige uručen otkaz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.