• Eduardo
    17.6k
    Nisu izdržali pritisak, ne igra se svake sezone utakmica koja te lansira na prvo mjesto ljestvice.
  • deda
    28k
    Legendarni Krle upisao svoj 91. i 92. gol u HNL-u. Još ga 6 golova dijeli do 5. pozicije na vječnoj listi strijelaca.
  • Neki tip
    19.4k
    Ćuže imao asistenciju. Ako je vjerovati procjeni mog sina (nepunih 7 godina :lol: ) koji je gledao cijelu tekmu (mali fanatik, zna apsolutno sve HNL igrače :brow: ), odigrao je lošu utakmicu, odsječen i nevidljiv. Ali dobro, asistencija je tu, a i zasad uzimam s malom rezervom malčeve procjene. :)
  • Carrasco
    4.1k
    Izborio je i penal. Danas Osijek i Gorica pobjeđuju. Kvota 22 :yum:
  • Neki tip
    19.4k
    Ako je vjerovati procjeni mog sina (nepunih 7 godina :lol: ) koji je gledao cijelu tekmu (mali fanatik, zna apsolutno sve HNL igrače :brow: ), odigrao je lošu utakmicu, odsječen i nevidljiv.Neki tip sa Zapada

    Ćuže je, čitam, bio najbolji igrač Istre. Mislim da neću malog dati u trenere. :brow: :lol:
  • immerwieder
    1.2k
    moj najmanji je 10,5, zna sve igrače championshipa i dio League1, sve je to bolje od igrica
  • Neki tip
    19.4k
    Dobar posao taj Bišćan radi s Rijekom. Nisu oni neka ekipa, pojedinačno gledano, ali posloženi su i imaju uvijek dobar pristup i zna se tko što radi. Baš "ruka trenera", što se kaže. Eto 1- 1 s Osijekom, između 2 europske po meni sasvim dobar rezultat, bez obzira što je doma. S tim da im nije sviran penal koji je više trebao biti, nego što nije.
  • deda
    28k
    Dario Čanađija potpisao za Goricu
  • Hipo
    406
    s Rijekom. Nisu oni neka ekipa, pojedinačno gledano,Neki tip sa Zapada

    Baš suprotno.
    Rijeka ima baš dobre igrače u ekipi, čak i na klupi.
  • Neki tip
    19.4k
    to je klasična "naknadna pamet"..

    '98. pola nacije željelo smjenu generacije, a godinu dana nakon prvenstva, kad se emocije malo slegnule, "i moja baba bi s takvim igracima usla u finale". Isto i 2018.

    Sad, kad ih je Biscan poslozio i promovirao, Lepinjica i T. Halilovic su igracine, a maltene nitko cuo za njih do prije godinu dana. Punčec? Tomečak im krpa lijevog beka, desno Kvržić prebačen s krila, Čolak do prije pola godine nije mogao gol pogodit ni da je duplo već itd.

    Jednom kad nas Bjelica raspizdi, necu se cudit kad zakljucimo da bi "s onakvim igracima i moja baba usla bar u polufinale EL, a ne ispala u osmini od nikad slabije Benfice".
  • Hipo
    406
    Prskalo (čovjek im donio titulu)

    Solidna obrana:
    Župarić, tomečak, mamić, punčec...

    Pavičić, acosty, murić, kvržić

    Čolak (životna forma)

    Klupa:
    Capan, gorgon, j.puljić, halilović


    Za hnl to su imena.
  • Neki tip
    19.4k
    Pa sad jesu.. prije godinu dana nisu bili.

    Capan daleko od Lokomotivinih nositelja igre, Pavičić nikako ostvarit potencijal, Čolak je SAD u životnoj formi, Murić nije igrao od valjda 17. godine cijelu tekmu, Tomečak se s klupom, a kamoli igralištem, nije sastao godinu dana u Belgiji, došao oživjet karijeru (kao i mnogi.prije njega u Rijeci - to im je politika), Acosty kod Keka rijetko igrao, Prskalo "donio titulu" pa dvije godine grijao klupu.. itd.

    Naravno da su to ok igrači, ne može ni Klopp s tarabama biti 2. u HNL-u, ali da su sad neke igračine i da se moglo predvidjeti da ce ovako dobro igrati - baš i nije. Ili barem ja ne.pamtim te proroke. :)
  • Eduardo
    17.6k
    Nije njima Prskalo donio naslov. Imali su odličan kolektiv, odlično posloženu i balansiranu ekipu sa prekaljenim starim liscem na klupi.

    Haliović nikako nije klupa pod Bišćanovom palicom već glavni veznjak uz Lepinjicu.
  • Infinity
    15.2k
    Ja bih rekao da Rijeka pojedinacno mozda i nema neke top igrace, ali su jako lijepo poslozeni u odnosu na ta 'imena'. Uostalom, to bih rekao i za Dinamo prije godinu dana kada su Orsic, Petkovic i dio ekipe za vecinu navijaca djelovali kao anonimusi, a danas su igraci u koje se kunemo. To uostalom i jest najbolji recept za HNL klubove, jer je provjerene top igrace skoro pa nemoguce dovesti. Mozes nanjusiti nekog dobrog i ako ga dobro nanjusis onda te ceka nagrada, a Dinama je itekako docekala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.