• jp23
    2.2k
    Vjerujem da će Osijek ili Rijeka bit drugi, Hajduk vjerojatno četvrti, ili ako Gorica bude u brutalnoj formi peti
    Ili div iz Zaprešića ispada ili Varaždin
  • Neki tip
    19.6k
    :smile: mislis nas i Osijeka? :wink:
  • Neki tip
    19.6k
    kak bi Vela onomad rekao Čečiju - a jesi hazarder! :grin: :wink:
  • reziser
    6.5k
    Po meni, dinamo zna se prvi, mozda ne s toliko velikom razlikom kao prosle godine.
    Za drugo do 4 mjesto, redoslijed, hajduk, osijek, rijeka. Iako bi volio drugaciji raspored.

    Za evropu ce se boriti gorica i lokomotiva. I inter bi konacno trebao ispasti, nekak mi to najmanje zao za ispadanje. Bilo bi mi zao i istre i varazdina zbog stadiona i ipak vise gledatelja.
  • Neki tip
    19.6k
    Mislim da će Osijek na 2. mjesto.. možda to moja želja progovara, ali rekao bih da je to i realna mogućnost. Hajduk i Rijeka ugusto za 3. mjesto. Hajduku ipak mala prednost..

    U borbu za 5. mislim da mogu ući svi osim Intera i Varaždina. Gorici i Lokomotivi više vjerujem, ali i Slaven i Istra se tu mogu umiješati.
  • Infinity
    15.3k
    Meni Istra za sad pozitivno iznenadjenje, puni su bolji nego sam ocekivao.

    Inter bi mogao ispasti, a ne bi to ni bilo lose. Mislim da ce oni i Varazdin zaglaviti debelo ispod osmog mjesta i par bodova bi moglo odluciti. Inter je kuci imao Lokose, Varazdin i Istru od kojih je iscupao svega jedan bod i vidim ih ipak iza Varazdina. Ne toliko daleko, ali ipak iza. Ne vjerujem da ce itko od te dvije ekipe uzeti vise od 20-25 bodova. Al imamo zimski rok i proljetni dio, tu se moze puno toga promjeniti.
  • Neki tip
    19.6k
    Da, Istra iznenađuje. Ali super mi je što su promijenili pristup, ipak su im domaći igrači sad u većini..

    A jel nesto propustam u vezi s tim Interom? Vidom da ih bas puno ljudi na forumu ne voli. Mislim, zeli im ispadanje.. ne znam, ja sam indiferentan prema njima, svejedno mi je kaj će biti s njima.

    A to za gledatelje sam i ja nakon tekme s Dinamom komentirao. U tom Zapresicu ko da nikog ne zanima nogomet. :confused:
  • Eduardo
    17.8k
    Mislim da je Rijeka napravila odličan potez uzevši Bišćana za trenera. Upravo njega vidim kao glavnu prednost u odnosu na Hajduk i Osijek.

    Interu želim osiguravanje ispadanja što je brže moguće.
  • xavier
    11.2k
    Jedini kome želim ispadanje je Lokomotiva, ali kako se to na žalost neće ostvariti, onda mi je svejedno.
  • Neki tip
    19.6k
    Interu želim osiguravanje ispadanja što je brže mogućeEduardo

    E, to pitam.. što propustam? Nisi usamljen u toj zelji, puno ekipe to navodi.
  • Eduardo
    17.8k
    Već smo vrtili tu raspravu i došli do zaključka da ih ne vrijedi spominjati u tom kontekstu jer nije niti malo realno.

    ne simpatiziram ih niti malo. Ne znam u potpunosti zašto... jednim dijelom zbog Toplaka, ne volim ga jer cendra cijelo vrijeme... ne znam, jednostavno mi nikako ne sijedaju zadnjih sezona. Nije oduvijek bilo tako. Rado bih umjesto njih vidio tu Šibenik, Cibaliu pa i Zadar.
  • Neki tip
    19.6k
    ok, ma mislio sam da postoji neka priča..
    i ja bih radije ove nabrojane, čisto zato što mislim da njih nogomet i HNL jednostavno vise zanimaju neg Zapresic i nekak opcenito svojom pojavom vise donesu Ligi. I rivaliteta i gledatelja.

    Varazdinsko kmecanje prosle sezone mi je jako islo na zivce, tak da se nadam da ce ove Sibenik uci.
  • deda
    28.6k
    Ovom LP smo jednom Varaždinu osigurali pola proračuna. A u subotu očekujem veliki tansparent na Poljudu "hvala Dinamo". Nema načemu, idrugi put. :cool:
  • reziser
    6.5k

    ma neće prijatelji s juga prihvatiti tu lovu :rofl:
    sve izgubili dabogda, ne?

    sad opet imaju šansu zasjesti na 1 mjesto....i opet neće uspjeti
    zato, svi dolje!
  • BluePhone67
    3.3k
    Mozda bi radje uzeli pare od susjeda i oni su usli u LP, a nije da kroz povijest nisu imali i dobre odnose sa njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.