• Dudu
    2.6k
    Miya u Konyaspor

    Novi dobar posao Goričana.
  • Neki tip
    19.4k
    Jest, mada se oko 3 najavljivalo..
  • Dudu
    2.6k


    Malo pustiš u medije, da bi dobio par tisuća više :D
  • Neki tip
    19.4k
    A istina, mada mi je to uvijek pomalo smiješno.. to kad novinari "sudjeluju" u prodaji, napuhuju cifre, nabrajaju stvarne i izmišljene ponude, kakti radi konkurencije. Mislim, jasno mi je da to uprave klubova potenciraju, daju novinaru "povjerljivu informaciju", vjerojatno ju malo i "poguraju", jasno mi je i da to nije hrvatska posebnost, al svejedno, blesavo je. :)
  • Neki tip
    19.4k
    Novi dobar posao Goričana.Dudu

    Odmah doveli Čanađiju. Ne znam kaj je bilo u Belupu (uvijek sam malo skeptičan prema igracima koji tak odu na led u normalnim klubovima), ali sta je da je, solidan HNL igrac za Goricu. Makar za rotaciju. Taj klub zbilja vodi razumnu sportsku politiku.
  • Eduardo
    17.6k
    Zašto se Slaven tako olako riješio Čanađije? Gdje je puklo?
  • Neki tip
    19.4k
    Ne znam što je bilo, ali znam da već neko vrijeme nije bio u momčadi. Izbačen u 2. momčad ili kaj oni već imaju prije par tjedana, možda i mjesec dana.. ugl, nije trenirao s ekipom. E, sad, jel sta s trenerom bilo, s nekim igračem, neprofesionalizam, nemam pojma. Opet, nikad nisam za njega čuo da je problematičan od Riječana, a znam ih puno.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj mislite o Varaždinu ove sezone, Mislim da su ipak bolji od Rudeša prošle i da su mogli imati koji bod više (posebno tekma protiv Intera).

    Čini mi se da im je Benko više uteg nego pomoć i da bi im bilo bolje ovdje dovesti nekog mlađeg, bržeg napadača koji više surađuje u kreaciji i obrani.
  • cron1ck
    1.6k

    Slazem da su bolji od Rudesa prosle godine, ali ipak sam vise ocekivao, jos stojim pri tome da bi Sibenik vise napravio i sto se tice dolska ljudi na utakmicu i rezultatski. Za Benka sam takoder rekao isto, covjek jednostvno nije vise kao sto je nekad bio.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma mislim da će za Šibenik dugoročnije ovako biti puno bolje. Koliko kužim, na rubu privatizacije je i to od strane ozbiljnih ulagača. Lijepo imaju sezonu u 2. HNL da se poslože, isplaniraju sve, uspostave kontakte i plan i onda kada vjerojatno izbore 1. HNL nije takav šok i sve zbrda zdola na brzinu.

    Ja osobno od Varaždina igrački nisam baš puuuno više očekivao. U ogledima sa Slavenom i Interom su mogli dobiti i uspjeli barem izjednačiti s igračem manje. Sve ostale susrete nisu previše podbacili osim možda Hajduk. Imaju očigledne rupe u igri, ponajviše zbog višeg tempa i vjerojatno pada koncentracije, to je nekaj kaj moraju do zime srediti i dodatno popraviti na zimskim pripremama. Iskreno mislim da nisu ništa gori od Intera i da zapravo uz malo pameti mogu biti iznad njih. Publika će se vjerojatno još povećati, posebno u derbijima a ak slučajno nanižu dvije pobjede u nizu i općenito.
  • Eduardo
    17.6k
    Eduok požutio, propušta derbi.

    Dobar tempo u Osijeku. Nisam gledao od početka pa ne znam da li je Hajduk imao koju priliku, za Osijek je Mance promašio zicer. Prošao je i golmana i pogodio mrežu s vanjske strane.

    Šta je tovarima s golmanima? Treći golman im brani.
  • Hipo
    406
    Šta je tovarima s golmanima? Treći golman im brani.Eduardo

    A imaju ih 4 :lol:

    Posavec ozlijeđen, možda ga nema ni na derbiju :smile:

    Blažević na klupi, duka valjda nije opcija nakon svih golova od gzire i slaven belupa.


    Ismajli i edouk ne igraju derbi zbog kartona.
  • Neki tip
    19.4k
    6. kolo, a tablica više manje formirana.. bit će tek manjih izmjena

    3wvpy22u1rrx812v.jpg
  • reziser
    6.4k
    Bit će velikih izmjena u razlici između prvog i drugog. :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.