• Bosna86
    11.6k
    Svi i jesu odjebani.. 4 ih je u jednom periodu borbe dalo guzice i to je sve sto smo dobili od tih nazovi legendi.. tako ja gledam na to
  • Kwedi
    3.8k
    a sad ti odgovori?Kwedi


    ajmo, laganini pitanje Undertaker, di sad nestao...
  • xavier
    11.1k


    Ti uopće pročitaš neki od naših postova ili samo pišeš svoje bez čitanja?
  • The Undertaker
    4.1k

    Ja ne mogu biti tako eksplicitan.
    Da li ga država treba kazniti primjereno učinjenom? Da.
    Da li ga se klub treba odreći? Ne.
    Da li treba vratiti novac klubu? Da.
    Da li je kriminalac? I da i ne.
  • xavier
    11.1k
    Da li je kriminalac? I da i ne.The Undertaker

    Hoćemo li ti ili ja biti kriminalci ako ukrademo 10 milijuna eura? Ne znam za tebe, ali ja za sebe znam odgovor i on nije "i da i ne". :vomit:
  • Kwedi
    3.8k
    kakav je tu kurčevi odgovor? ko željko glasnović na glasovanju o povjerenju vladi, da li je kriminalac?

    i da i ne.

    pa nemoj biti pizda, onda radije reci iskreno i reci kako nije kriminalac, ne smeta ti što je ukrao od dinama, ne smeta ti ovakav sistem u dinamu, na uštrb pljačke dinama i republike hrvatske određeni šljam je zaradio dobru šušku i ti s time nemaš problem.

    ne treba biti guza ko meduza s odgovorima "i da i ne"
  • The Undertaker
    4.1k
    Modrić nije osuđen (čak ni optužen) za ništa. Po čemu je on onda kriminalac? Dakle NE.
    Iako nije optužen, znamo da je držao vreću. Po tome DA.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa zato što je većina naših legendi kluba od 90-tih naovamo radila to isto ali se lupa po Modriću iz gore navedenih razloga. Budimo dosljedni, sve ih odjebimo.The Undertaker
    već sam pitao, pa da ponovim; zašto lažeš?

    ako je bobanu u ugovoru pisalo kako se transfer dijeli fifti-fifti, jel protuzakonito? nije.

    ako modriću u ugovoru piše kako sav novac dobiva dinamo i nakon što on potpiše za drugog poslodavca, radi lažan ugovor jel protuzakonito? je.

    zašto lažeš da je isto?
  • xavier
    11.1k
    ako je bobanu u ugovoru pisalo kako se transfer dijeli fifti-fifti, jel protuzakonito? nije.Kwedi

    To mu pokušavam cijelo vrijeme objasniti.
  • Kwedi
    3.8k
    Modrić nije osuđen (čak ni optužen) za ništa. Po čemu je on onda kriminalac?The Undertaker

    nije ni hitler osuđen, čak ni optužen za ništa.po čemu je on onda kriminalac?

    ajde malo se bolje potrudi, ovakav narativ je bio tamo 2009.,2010.... možeš ti malo bolje, daj gasa
  • xavier
    11.1k
    @The Undertaker

    Je Mamić uopće kriminalac za tebe? :yikes:
  • Kwedi
    3.8k
    Gotovo čitav HDZ-ov tim za promociju na društvenim mrežama u predsjedničkoj kampanji Kolinde Grabar Kitarović 2014. te parlamentarnim izborima 2015. godine, uključujući nećakinju Zdravka Mamića, Sandu Mamić, Dinamovoga stručnjaka za digitalni marketing i oglašavanje Mateja Zadru te marketinškoga stručnjaka i bivšega glasnogovornika RTL-a Kristijana Gržetića priznali su da su utajili porez na isplate za marketinške usluge koje su odradili za HDZ u kampanji za parlamentarne izbore 2015. a svi osim Zadre su se i nagodili s Uskokom za uvjetne zatvorske kazne, sporedne novčane kazne te kazne rada za opće dobro.


    Dakle radilo se o tome šta je taj tim zaista pružao HDZ-u kampanji. Naime, tijekom istrage Matej Zadro je u razgovorima s Uskokom priznao kako su se između ostaloga bavili onim što se kolokvijlno naziva trolanjem, dakle satvljanjem komentara na stranice medija, društvenih mreža i dr.


    također se tu radilo i o davanju lajkova na pojedine komentare, a sve kako bi se postiglo to da pojedini komentari koji su u tome trenutku odgovarali našoj stranci budu među prvim komentarima na pojedini članak - rekao je Zadro. Osim spomenutoga “customer supporta”


    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/internet-brigada-koja-je-radila-u-kampanji-hdz-a-priznala-krivnju-potpisali-sporazum-s-uskok-om-i-saznali-kazne-osudena-i-mamiceva-necakinja/8635364/



    @xavier kako ti se čini, jel bojna77 još uvijek aktivna?
  • xavier
    11.1k
    xavier kako ti se čini, jel bojna77 još uvijek aktivna?Kwedi

    Mislio sam da je gotovo s tim, ali...
  • The Undertaker
    4.1k
    Nemojte me nasmijavati. U ugovorima je pisalo...Pa tko je pisao ugovore, tko ih je ovjeravao i tko ih je kontrolirao? Da li vi stvarno mislite da bi naši klubovi redom završavali u stečaju da se sa odštetama radilo pošteno i transparentno? Ugovor je, u principu, papir kojim se pokrivalo unaprijed dogovoreno ''pod stolom''. Ako baš hoćete, i usmeni dogovor, ako je od strane ovlaštenog lica, je također neka vrsta ugovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.