• Infinity
    15.3k
    Dalje ne shvacam kakva je to Modric legenda dinama, lik je osvojio 2 titule i usao u ligu europe... Postoji onda 100 vecih legendiBosna86

    To ni ja ne shvacam. Ljudi igrace boduju po onome sto su ucinili poslije Dinama, a ne u Dinamu i za Dinamo. Zasto Dzeko nije legenda Zelje? Zato sto je bio panj i nije napravio nista. Modric je u Dinamu bio daleko iznad Zeljinog Dzeke, al u Dinamu je igralo puno velikih igraca koji su Dinamu puno vise znacili i koji vise zasluzuju status legende. Nek Olmo ostane jos jednu sezonu i uvede Dinamo u LP i tamo napravi nesto i uci ce u je*enu legendu da se nece obrisati taman da sutra ne odigra minute u nekom Schalkeu i za dvije sezone zavrsi u MK Donsu. Zivo me boli ona stvar sta je Modric ucinio s Realom, taj Olmo ce biti veca legenda Dinama nego Modric, al to je tesko shvatiti, trebalo bi cekat sta ce Olmo kasnije postici.
  • Kwedi
    3.8k
    Ako tako amnestiramo štakora, jel onda Zdravko i Zoran i Vrba mogu bit amnestirani?

    Koja je razlika?
  • BluePhone67
    3.3k
    Apropo da se nadovezem oko velicina igraca u Dinamu i postenju. Prica se, pise se oko Bobana da je lova od njegovog transfera otisla u Hrvatsku lutriju racun i da se oprala. Ja sam za sve slucajeve da se ide na sud, ne zanima me niti Boban, niti Modric niti Biscan niti Lovren samo Dinamo. Ne stitim nikoga, osim klub.
  • Kwedi
    3.8k
    Da se ne lažemo, ovo dijeljenje love od odštete je modus operandi naših klubova još od ex Yu lige. Kod Mamića je razlika što su bili previše bahati i mislili da im nitko ništa ne može pa to nisu pokrivali ugovorima na vrijeme. To ga, naravno, ne opravdava ali ga ne treba razapinjati i proglašavati ciganom. Mamić je vjerovatno najbolji funkcioner koji je ikad bio u Dinamu i kao takav treba imati poseban tretman
  • Kwedi
    3.8k
    Jel ima razlike?
  • The Undertaker
    4.1k
    Čitajte sa razumijevanjem. Tko je uopće napisao da je Modrić legenda Dinama? Tko je uopće napisao da ga država ne treba kazniti ako je kriv. Ja samo kažem da Modrića više osuđujete zato što nije uvalio Mamića a ne zato što je oštetio klub. Da je drukao Mamića, bio bi heroj usprkos tome što je oštetio klub. A to je potpuno krivo razmišljanje. Nema smisla da se dalje ponavljam.
  • Pop corn
    5.2k
    Poanta svih ovih vaših upisa je jednostavna: ima razlicitih misljenja. Ok, ajmo - izbori u klubu, par kandidata i izaberimo vodstvo. Ako vodstvo ne bude radilo po zakonu, postoje mehanizmi referenduma i makne ih se, procesuira na sudovima i izabere demokratski novo. I to je poanta svega.
  • Kwedi
    3.8k
    poanta je da ne postoje svete krave i da bi svi trebali biti jednaki pred zakonom.

    ako znamo tko su četnici koji su opljačkali klub, onda znamo tko su i njihovi ratni drugovi: modrić i lovren.

    ako idemo u daljnju prošlost, tu mi je prvi na pameti ćiro i privatizacija dinama '93.
  • Kwedi
    3.8k
    Čitajte sa razumijevanjem. Tko je uopće napisao da je Modrić legenda Dinama? Tko je uopće napisao da ga država ne treba kazniti ako je kriv. Ja samo kažem da Modrića više osuđujete zato što nije uvalio Mamića a ne zato što je oštetio klub. Da je drukao Mamića, bio bi heroj usprkos tome što je oštetio klub. A to je potpuno krivo razmišljanje. Nema smisla da se dalje ponavljam.The Undertaker

    jel za tebe modrić kriminalac, ne za nas jel ga osuđujemo više ili manje već za tebe kao navijača, člana ili nešto treće - je li on kriminalac koji je oštetio dinamo?

    da ili ne?
  • The Undertaker
    4.1k
    Da li je onaj tko unese petardu ili baklju na tribinu kriminalac koji je oštetio Dinamo. Da ili ne?
  • xavier
    11.1k
    Ja samo kažem da Modrića više osuđujete zato što nije uvalio Mamića a ne zato što je oštetio klub.The Undertaker

    Ne znam otkud stalno to izvlačiš. Modrić je pomogao Mamiću pokrasti klub odnosno zamijenio je svoju obvezu lovom kluba. To što je imamo priliku priznati, ali nije, samo mu je dodatni minus.
  • Kwedi
    3.8k
    Da li je onaj tko unese petardu ili baklju na tribinu kriminalac koji je oštetio Dinamo. Da ili ne?The Undertaker

    da. ako je zapali, radi portuzakonitu radnju.

    a sad ti odgovori?
  • The Undertaker
    4.1k

    Pa zato što je većina naših legendi kluba od 90-tih naovamo radila to isto ali se lupa po Modriću iz gore navedenih razloga. Budimo dosljedni, sve ih odjebimo.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa zato što je većina naših legendi kluba od 90-tih naovamo radila to isto ali se lupa po Modriću iz gore navedenih razloga. Budimo dosljedni, sve ih odjebimo.The Undertaker

    zašto lažeš?
  • BluePhone67
    3.3k
    Da li je onaj tko unese petardu ili baklju na tribinu kriminalac koji je oštetio Dinamo. Da ili ne?The Undertaker

    Da, treba odgovarat po zakonu. I ponavljam znam troznamenkasti broj primjera koji su za takve stvari dobili odgovarajucu drzavnu kaznu. Ponavljam dali je to tebi malo ili ne, je nebitno ali su kaznjavani, dali su se neki prosvercali vjerojatno jesu, dali je Modric lopov kao i Mamic company jeste, sta se ceka sa sudom i kaznom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.