• NORTE
    9.3k
    Zoran potvrdio da klub traži novog trenera koji će preuzet čim završi sezona.


    Sad kad Zoki srusi tovare u derbiju. Kakva ce to parodija bit. :rofl:Markelo
    Kakva parodija ĆE bit? Ovo već je parodija. Normalno da će srušit tovare u derbiju, ali ne on nego igrači Dinama. Postavit će prvu tj. najbolju momčad koju je imao Bjelica, ono što Jovićević nije znao napravit, i pregazit jadnike s Poljuda ko plitak potok.


    Ma ovaj klub je zna se već šta,samo ta riječ nije dozvoljena na forumu.Ero
    Mamićev.


    Ne znam kako bi netko mogao slavit pobjede dok je ovaj trenerEro
    Zašto ne? Kako na Poljudu dok je bio trener tako i u nedjelju. Pa nije da će se slavit golovi protiv Istre ili Varaždina.
  • vjeko1701
    5.9k
    Da budem iskren, kolko god me bolilo, ne bi mi bilo žao da nas južne vertikale dobe u hendikepu..
  • Crusades1986
    9.8k
    Ja hocu da ih pobijedimo. I zelim da ih Gorica prestigne na 5. mjestu i da ne igraju Europu.
  • reziser
    6.4k
    Ja hocu da ih pobijedimo. I zelim da ih Gorica prestigne na 5. mjestu i da ne igraju Europu.Crusades1986

    kao da sebe slušam :up:
  • Dudu
    2.6k
    Sa stanjem kakvo nam je u klubu vec godinama, ne shvacam zasto nam utjeha mora bit sto je kod Hajduka gore, pa jebe mi se za njih.. Mene zanima da se rijesimo Mamica, da klub predstavlja ono sto treba predstavljat. Dabogda Hajduk bio drugi najbolji klub na svijetu, ako to znaci da cemo mi bit najbolji... Zato i jesu i Dinamo i Hajduk tu gdje jesu, jer se bavimo vise jedni drugima nego o sebi.. Uistalom zato je i Hrvatska tu gdje jest i zato ne zasluzujemo bolje, sve smo ovo zaslužili i kao navijaci i nacija, sami sebe guramo u propast...
  • agramZ
    2.3k
    hvala bogu za futsal dinamo..
  • Salva
    2.4k
    Vise me ni pobjede protiv tovara nece veselit...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    gsmjdf1zunhk80rm.jpg


    Cjepivo će imati jako veliki efekat
    Cjepivo:
    4l4d2bzwcdzmpgsg.jpg


    Malo zafrkancije, nadam se nece nitkome škodit
  • Eduardo
    17.6k
    Bilo bi smješnije da si ostavio samo 'virus'... čuj, Tudor i Hajduk kao cjepivo i to u ovoj situaciji, a oni su virus sami za sebe.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    editovao sam , pazi sad
  • SAS1987
    13.5k
    zasto nam utjeha mora bit sto je kod Hajduka goreDudu

    Ma nije nam utjeha. To je više uživancija ili hobi.
  • SAS1987
    13.5k
    Index danas:
    ...Kako doznajemo, Mamić i dalje ima ugovor s Dinamom za mjesto sportskog direktora...

    #uskok #hdz

    Nacional prosle godine:
    Situacija je jednostavna: ukoliko se Zoran Mamić nalazi na bilo kojoj formalnoj poziciji unutar kluba, a posebno ukoliko ima pravo potpisa, u drugom procesu u kojemu je nedavno potvrđena optužnica od suda će automatski biti zatraženo određivanje istražnog zatvora.


    Najnevjerovatnije mi je da nema ama bas nikakve organizirane reakcije dinamovih navijaca. DTSM radi odlican posao ali valjda nama je svima jasno da pravnu bitku necemo dobiti, osim u slucaju pritiska.
  • Jaro
    5.6k
    Kakva org akcija?
    Prosvjed? Peticija? Bojkot?
  • Majki2111
    2.6k
    Evo poslušao sam tribinu, kaže Topić d je pričo s nekim ljudima i da je Jovičević postavljo rkipu na teren isključivo po spremnosti. Sa loptom se nije radilo. Nije se radilo ništa s loptom i nogometno, nego kondicijski.
  • Dino
    2.2k
    Aaaa onda je tim sve bogme opravdano
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.