• Neki tip
    19.4k
    Ne znak kaj da mislim. Je li pametno mijenjat trenere ko gače? Di je kontinuitet? Ne znam koliko je to zdravo.Majki-Papi2111

    Ma bolesno, nema tu ni z od zdravog. Smijeniše čovjeka nakon par lošijih tekmi. A korona, a noge teške, a mladi se uče.. Nimalo razumijevanja, ljudskosti, podrške.

    Opet, znaš kako je, samo cilj se gleda, gazi se i preko klupskog vojnika, ako treba.. Čudi me da nisi podrška.. :)
  • Bosna86
    11.6k
    Ajde nemojte dečka šutati na podu, preskočite mu upise i tjt
  • NORTE
    9.3k
    Oreščanin je odličan trener, na stranu to što je ispao od Gzire...kinfa95

    Oprosti al ovo je nemoguće probavit. Možda sam ja u krivu, ali te ex NH trenere ne bih mogao podnijet.
  • Infinity
    15.3k
    Covjek nema nista da se cilj postigne na neposten nacin. Eto sad otjerase njegovog miljenika na neposten nacin i netko preko veze ide na klupu.

    Pusti nas malo, necemo puno :rofl:
  • Crusades1986
    9.8k
    Meni bi Biscan bio isto jako dobar odabir. Talentiran, ima znanje sto igracko sto trenersko, ambiciozan, ekipe su mu igrale vrlo dobar nogomet. Dinamovac je, nitko mu ne zamjera epizodu u Rijeci. Idealan za mlade igrace i njihovu afirmaciju.
  • Ero
    934
    Mislim da je to nemoguće. Ipak je bio u onoj udruzi za naš Dinamo četiri kapetana.
  • Crusades1986
    9.8k
    Da, mislim da je on na razini želje samo :grimace:
  • Neki tip
    19.4k
    Ajde nemojte dečka šutati na podu, preskočite mu upise i tjtBosna86

    Ma slažem se načelno s tobom, ali Majki nije decko s posebnim potrebama. Nije ni glup. Svatko tko na neki nacin javno iznosi misljenje, mora biti spreman i na suocavanje s reakcijama.
  • Nolifer
    6.7k
    kad nam uvali jozaka i sl... opet samar u lice...

    mislim da nebu ni biscan, ni orescanin, nego bas ko njemu pase i ko ce ga slusat...
  • Crusades1986
    9.8k
    Joj fakat. Na tog poltrona sam i zaboravio. Romeo Jozak. Ak on bude, odričem se nogometa. :roll:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Bišćan bi bio odličan trener, to što je otiso iz Rijeke jer nije bio u dobrim odnosima sa navijacima i samim gradom, jer ga nisu prihvatili kao okorjelog Dinamovca to je drugo, eh tu je i problem kao sto je i Ero naveo, a to je jer je bio u udruzi i sam Bišćan je javno podržavao grupu prije 5, 6 godina zajedno sa Futsal Dinamo..

    Ako već moramo nekog, najbolje da probamo sa Tomićem, al hajd sta nam bude, bude.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovo sve bi bile odlične reference...al nakon odlaska gamadi iz kluba.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ne virujen da ce taj bit Tomic. Triba zavrsit prv. i ostat drugi , na lito kval. za europu. Taj “trenutni” ce bit tipa Krznar neko takav. Mamic Jr. nece sigurno!
  • Majki2111
    2.6k
    Ma niš ne pišem da naljutim nekoga. Vjerujte. A ovo za Jovičevića, podržavao sam do Rijeke al nakon i meni je bilo sumnjivo malo... A ovo sam napiso jer nisam očekivo potez. Eno Tomić. Ponudio ostavku nakon 7 utakimac bez pobijede i odbila Loksa. Sad premašuje očekivanja svih s tom ekipom... neki put treba vremena. A za ostale zaključka nemam dovoljno informacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.