• Neki tip
    19.4k
    Tja, poznato je da antife žive dulje od prosječnog čovjeka. Cjeloživotna, nikad završena borba protiv ustaške guje i svakojake fašističke nemani, katkad otjelovljene i u Dinamovim grafitima, ojača i očvrsne čovjeka pa je i u poznim godinama spreman i sposoban dati svoj obol otporu.
  • Kwedi
    3.8k
    i još si zaboravio napomenuti kako je '45. ušla na konju u stan s visokim plafonom :wink:
  • Neki tip
    19.4k
    Nema sumnje. Negdje u Donjem Gradu, 94 kvadrata, unuci gledaju kako se dokopati nasljeđa.. Ali nadživjet će ih. :)

    Ma pisalo se puno da su antife šarali pa mi zgodno ispalo za malo zafrkancije.. :)
  • xavier
    11.1k
    Ova gospođa očito ima neki pik na dinamove grafite. Onaj tko je slikao, nije je pitao pa ne znamo o čemu se radi, ali prilično sam siguran da njezin krug djelovanja nije širi od par ulica. Znači da vjerojatno ipak ima još onih koji ih uništavaju.
  • Dino
    2.2k
    Kaj to mlada partizanka drzi u rukama? Jel moguce da neko u tim godinama ide dirat grafite :lol: Pa Zagreb moj, tak imam te rad!!!
  • Kwedi
    3.8k
    https://www.24sata.hr/sport/juniori-dinama-i-hajduka-ipak-ne-igraju-majstoricu-za-prvaka-701455

    po novom/starom seniori koji izbore čempion ligu, ulaze njihovi juniori
  • Neki tip
    19.4k
    Pa kaj nije neko pričao, baš ti @Dino?, za onaj grafit u Retkovcu da je neka baba pokušavala "oprati"? :lol:

    Ispravak, sjetih se, @Stihl je to pisao, Dino je mlađi od grafita. :D
  • Dino
    2.2k
    Dino je mlađi od grafita.Neki tip sa Zapada

    :rofl: dosjetka na mjestu
  • agramZ
    2.3k
    ma sta vam je, ova baba je sigurno vjerna glasacica ahsp-a :lol:
  • Simke
    497
    Nase je u bijelu boju pofarbao lokalni sakupljac boca jer je ‘htio vidjet oce li decki jos bolje napraviti’ :lol:
  • Crusades1986
    9.8k
    http://www.24sata.hr/sport/stedjeli-na-bjelici-i-igracima-na-mamica-spiskali-25-mil-kuna-701712

    Nije da ovo nismo znali ali lijepo je i kad šira javnost pročita ovako nešto.

    "Ja sam u Dinamu prijavljen na minimalac da imam zdravstveno i socijalno." :monkey:
  • Ero
    934
    Udara opasno 24sata u zadnje vrijeme.
  • marcio amoroso
    32.5k
    zdravstvenoCrusades1986

    Nadam se da će mu ovo posebno trebati.
  • Eduardo
    17.6k
    Nenad Bjelica u nedjelju navečer osvojio je drugi uzastopni naslov s Dinamom, jer bivši trener "modre" je vodio u 26 od dosad 30 odigranih utakmica (87%) i pod njegovim vodstvom, do stanke zbog Covida-19, osvojeno je 65 od sadašnja 72 boda (90%). Odigra li se svih 36 kola, Bjeličinih će biti 72% nadmetanja, a bit će zanimljivo vidjeti hoće li drugoplasirani imati više od 65...

    Uglavnom, Bjelica je po dolasku u Maksimir u svibnju 2018., te dviju utakmica koje je vodio, posljednjeg kola te sezone te finala Kupa u Vinkovcima, kazao da ti naslovi pripadaju njegovim prethodnicima (iako je, realno, Kup njegov, vodio je finale), sad će u sličnoj situaciji biti Igor Jovićević, pod čijim vodstvom je osvojeno sedam "postkorona" bodova za nedostižnu prednost.

    - Ono nije ni bilo moje prvenstvo, jer došao sam na gotovo, matematički osvojeno, samo smo pobijedili Inter u preostalom kolu, iako mi to u nekim knjigama stoji, ali nema logike. No, ovo jest moj naslov, jer sam odradio 90 posto bodova od ovih koji su bili dostatni za titulu. Moj stožer i ja smo stvarali ovu momčad dvije godine, uoči prekida prvenstva, nakon 26 kola, imali 18 bodova ispred tada drugoplasirane Rijeke i naše su zasluge najveće - kazao nam je Bjelica, koji se javio iz Klagenfurta. Javio se i svojim bivšim igračima preko kapetana Ademija, s nekima čuo i privatno. Gledao je, veli, sve četiri utakmice nastavka prvenstva, ali ih nije htio komentirati.

    - Ne bi to bilo kolegijalno prema Igoru Jovićeviću.
    — Bjelica
  • Bosna86
    11.6k
    [SRETNO GAVRA] Nakon dvije i pol godine suradnje napadač Mario Gavranović i Dinamo nastavljaju odvojenim putevima i ovom mu prilikom od srca želimo sreću u novim izazovima!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.