• Eduardo
    17.6k
    odmah odlazi? Neće ostati do kraja prvenstva?
  • Bosna86
    11.6k
    GNK objavio prije 10 min
  • marcio amoroso
    32.5k
    Gavrane hvala na svemu. Na tome sto si Dinamovac i to nisi krio i na svemu učinjenom. :heart:
  • BlauDivision
    463
    Hvala mu na sve one trenutke sreće koje nam je donosio na utakmicama protiv 5. kluba po jačini u HR :heart:
  • Kwedi
    3.8k
    U isto vrijeme imali dva sjajna napadača i Gavro zadnje dve godine više u sjeni. Al sjajan igrač
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni je samo bitno kod Dinamovog igrača da svaki trenutak daje sve od sebe. On je to uvijek radio. Šutio je kad bi mnogi pukli. I kažem, jedan je od nas, i nikada to nije krio.
  • Bosna86
    11.6k
    Svi klubovi u mojoj karijeri bili su posao. Čisti profesionalizam. I za svaki sam davao cijelog sebe jer drugačije ne znam. No, Dinamo je bio nešto drugo. Dinamo je bio čista ljubav i ostvarenje dječačkog sna. Biti djelom momčadi koja je u dvije sezone donijela toliko veselja i sreće svojim navijačima je nešto posebno.I da nikada više ne odigram niti sekunde na travnjaku, moja karijera je igranjem za Dinamo ispunjena. Hvala svima vama koji ste bili dio mog maksimirskog puta. Od trenera, suigrača, ljudi iz kluba te navijača. S vama je sve to bila pjesma a u meni ćete imati najvećeg navijača!

    Voli vas vaš Gavro",
  • Neki tip
    19.4k
    Naježih se. Doslovno. Kako je to rijetko i kako je (baš zato) lijepo..
  • deda
    28.1k
    Podsjeti te malo zašto uopće navijamo za ovaj klub
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mišljenja sam da se takvog igrača nikada ne treba riješiti, da, treba se pričati o smanjenju ugovora jer je u zadnje vrijeme pao. Ali isto tako ga uvijek možeš ostaviti da uči klince profesionalizmu, i da ih uči kako se voli Dinamo.
    Taj ima klasu da i sa 35 godina bude dobar back up za nas. Šteta. Baš mi je žao što ide.
  • Kwedi
    3.8k
    I meni žao. Al navodno (kuloarske priče) je s pol svlačionice na nišanu bio pa vjerojatno ovo najpraktičnija varijanta za njega i klub
  • Infinity
    15.3k
    On je navodno imao 800.000 eura po sezoni. To je previse za back upa. Meni je isto zao da ide, pisao sam ovdje davno da sam preko nekih poznanstava znao da je on veliki dinamovac i da sam ga jos u vrijeme dok je igrao za Schalke sanjao jednog dana u Dinamu. Jbg, ne moze se sama ljubav toliko placati, ma koliko to ruzno i tuzno zvucalo. Ja bih rado da je ostao, a vjerujem da ga se u klubu ne bi rijesili da nema toliku placu, pogotovo ne prije kraja sezone.
  • Bosna86
    11.6k
    Kad smo već kod plaća, zna li se visina novog KTC ugovora?
  • Crusades1986
    9.8k
    Žao mi je zbog Gavre, što zbog iskrene ljubavi prema Dinamu što zbog njegovog stila igre. U prvoj Bjeličinoj sezoni bio standardan pa ga je onda malo Petković izguro. Puno golova za nas na Poljudu, ona tekma za Svicarsku protiv Štimčeve družbine na Poljudu isto, 2 gola i sramoćenje Maloče... neprocjenjivo. Zao mi je samo sto je pred kraj pao u drugi plan.
  • superSantos
    2.6k
    Da li je netko probao preuzeti ovu jednokratnu kartu za subotu preko ulaznice.hr?

    Meni izbaci prazan bijeli pdf, a nisam jedini
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.