• Majki2111
    2.6k
    Na pozitivne zaposlene mislio sam na svaku tetu čistačicu, svakog redara koji se brine o travnjaku, svakom treneru koji razvija igrače mlade, svakog kuhara. Svi oni rade svoj posao kvalitetno i zato jesmo kvalitetan klub.
  • xavier
    11.1k


    Pročitao sam ja post i jasno mi je na što se referiraš. Niti ja ne govorim da je klub vođen "loše", dapače, klub je vođen odlično u skladu s ciljevima koje su imali oni koji su donosili odluke. Oni su sebe namirili za nekoliko generacija i time je njihov cilj ispunjen.

    No Dinamo i dalje igra na ruševini od stadiona te je čekao desetljećima da napokon ostvari taj san o prezimljavanju u Europi. U tim segmentima mislim se onda baš više ni ne čini naročito uspješan za klub koji se hvali desecima milijuna eura koje je zaradio na transferima.

    Da, klub se sjajno pozicionirao u smislu da većina kvalitetnih mladih igrača prolazi kroz njega te prilikom odlaska ostvaruju milijunske transfere. No kako si i sam napisao, ne navijam za firmu i ne vesele me odlazni transferi...
  • Neki tip
    19.4k
    Pa onda se slažemo. I onda ono tvoje pitanje meni upućeno o zaposlenicima nije upućeno na pravu adresu.

    Gornji post kojim se obraćam Zambatinim škudama, mislio sam da je očito, je bilo ironiziranje njegovog stava o svim operativcima.. mislim da je on shvatio na što i koga ciljam i suvislo odgovorio. Za ostale se bojim da su post shvatili doslovno, dakle pogrešno.
  • Neki tip
    19.4k
    Ne znam zašto si napisao "svi"Zambatine škude

    Pa ne znam doslovno nijednog clana iz neke operative,Zambatine škude

    Moguće da operativu drugačije razumijemo.
    Kasnije si dodao da misliš na one koji odlučuju. Operativa ne odlučuje ni o čemu, nego obavlja svoj posao. Mislim da ti je jasno na što sam aludirao i ok, objasnio si na što si mislio. Nemam što dodati. :)
  • The Undertaker
    4.1k
    Svi koji se nisi ogriješili o zakon i koji dobro rade svoj posao su poželjni u klubu. Uprava odlučuje tko je taj. I nitko drugi.
  • BluePhone67
    3.3k
    hz9ixzqe82ww7gbq.jpg
    poyngymhdl0v0l40.jpg

    Sn 20.12.2019
  • xavier
    11.1k
    Svi koji se nisi ogriješili o zakon i koji dobro rade svoj posao su poželjni u klubu. Uprava odlučuje tko je taj. I nitko drugi.The Undertaker

    Kad smo kod zakona i propisa, Dinamo je udruga građana i propisi kažu da bi odlučivati trebali članovi udruge. Ne mislim naravno da bi trebali odlučivati o pojedinim potezima nego da bi trebali moći birati tijela koja će odlučivati.

    Umjesto toga imamo lakrdiju gdje izvršna tijela formalno bira skupština koja je sastavljena od ljudi koji opet nisu izabrani od strane članova udruge nego su ih tamo postavili upravo ovi koje bi oni formalno trebali birati.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja sam i mislio na zaposlenike kluba uključujući i igrače. Naravno da ovo što si napisao za skupštinu i, posljedično, upravu stoji. Doseg utjecaja članova odnosno skupštine je odabir predsjednika odnosno uprave. Dalje je njihova briga.
  • Ludovic IX
    5.6k
    ako ćemo strogo, svaka odluka u klubu od strane ove uprave je nelegalna zbog načina izbora te iste uprave. Znači, dolasci, odlasci igrača su nelegalni..
  • The Undertaker
    4.1k
    Potpuno krivo. O legalnosti, u principu, odlučuje sud ili nadležni državni organ. Za sada, koliko ja znam, ne postoje sudske odluke koje govore suprotno. Legitimitet je druga stvar i o tome se da diskutirati, prvenstveno o legitimitetu ovako odabrane skupštine.
  • Ludovic IX
    5.6k

    to je istina ali i kod nas je legalno i sve što radi bandić tako da o tim sudovima i nadležnim organima nećemo jer svi znamo da sve ovisi o onome tko drži vlast
  • deda
    28.2k
    Ma sve nakon 45. je nelegalno.
  • Dino
    2.2k
    Potpuno valjan zakljucak
  • BluePhone67
    3.3k
    Sutra je Dinamo Pub kviz u Sesvetama u Caffe bar Galerija od 18 h, jos se stignete prijaviti. Maks 4 igraca po ekipi, pa ovom prilikom pozivamo iz blizih kvartova kao sto su Dugo Selo, Jelkovec, Ses Kraljevec, Cerje, Staro i Novo Brestje, Kobiljak, Selčina, Luka, Retkovec, Dubec, Trnovcica, Donja i Gornja Dubrava itd.. Itd.. da se odazovu ovoj prilici tko moze i uvelicaju ovoj manifestaciji Dinamovstine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.