• Neki tip
    19k
    to je nedavno prešlo u sferu zanimljivosti iz svijeta nogometa :wink:
  • Krizy
    35.4k
    a u pravu si :sweat: :grin:
  • BluePhone67
    3.2k
    8ady4z9dxa37u0y4.jpg
    rnpqzt1q3nqbtlv7.jpg

    Sn 23.12.2019
  • Eduardo
    17.3k
    Knjaz vrhunski kao i uvijek.

  • reziser
    6.2k
    Dinamo je danas na Trgu bana Jelačića zaključio prvi dio kampanje 'Fair play na tribinama'. U Maksimiru se na sve načine trude spriječiti pirotehniku, rasizam, mržnju i diskriminaciju na tribinama, pa je Dinamo za svaku HNL utakmicu koja je prošla bez kazni donirao 10 tisuća kuna, dok je za svaku europsku utakmicu bilo uplaćeno 5000 eura. I tako su 'modri', ove jeseni, prikupili čak 218 tisuća kuna.
    Prvi dio sezone je gotov, pa su u Dinamu u suradnji s Hrvatskim Crvenim križem prikupljeni novac donirali udrugama koje se bave djecom, mladima i socijalno ugroženim skupinama. Peteročlana komisija sastavljena od predstavnika Dinama i Hrvatskog Crvenog križa je prema jasno određenim kriterijima transparentno dodijelila novac onima koji je najpotrebniji.

    Na ovaj se natječaj prijavilo 15 različitih udruga, a nagrađeno ih je čak sedam koje su međusobno podijelile 200 tisuća kuna. A nagrađene Udruge su:

    1. Isusovačka služba za izbjeglice u Republici Hrvatskoj
    - 20 tisuća kuna

    2. Centar za edukaciju i savjetovanje Sunce
    - 20 tisuća kuna

    3. Udruga Maštara
    - 20 tisuća kuna

    4. Udruga za djecu s teškoćama u razvoju Zvončići
    - 30 tisuća kuna

    5. Hrvatski savez slijepih
    - 30 tisuća kuna

    6. Udruga Ozana
    - 40 tisuća kuna

    7. Udruga Sv. Vinka Paulskog u Republici Hrvatskoj / Konferencija Sv. Luise de Marillac u Zagrebu
    - 40 tisuća kuna
  • The Undertaker
    4k
    Osim ovog sa Pašalićem.
  • Nino Bule
    11.3k
    Uglavnom ne gledam hajdukove utakmice ali im uvijek zelim sve najgore, ne kuzim zasto ljude boli kurac sto je jedan hajdukovac rekao da dinamo nije njegov klub i zasto to portali prenose kao da je to vijest.
  • Neki tip
    19k
    Zato što nismo svi imuni na nacionalno i obojani isključivo klupskim bojama.
    Nije samorazumljivo da netko od igrača iz Hrvatske koji igra vani na konstataciju da je Dinamo/Hajduk/Rijeka/Vinogradar naš klub kontrira da njegov nije. Ima na to pravo i nit me dira nit uznemiruje, ali nije baš tako posve obično, uobičajeno i očekivano pa da ne bi bila zanimljivost.
    I s glupljim se sadržajem popunjava medijski prostor.
  • Dino
    2.2k
    Mene tak boli briga kaj bu jedan tovar reko, al zao mi je Knjaza. Ovaj ko zadnja seljacina veli “to nije moj klub”. Trebal je sutit i ispast dobar domacin.
  • ZGV
    3.1k
    Ja bi isto to rekao na njegovom mjestu.
    Vozač skutera je sve objasnio.
  • Nino Bule
    11.3k
    nisam ni ja imun na nacionalno i ostali klubovi sto se mene tice mogu uspjet u europi ali hajduku sve najgore u svakoj utakmici
  • marcio amoroso
    32k
    On je njima dolje kao neki idol pa se pokušava još malo dodvoriti.
  • Kwedi
    3.8k
    https://m.24sata.hr/sport/predali-smo-nagrade-gvardiolu-i-olmu-cast-je-dobiti-ovu-titulu-666907

    Modri su napravili izbor u kojem je 20 izvjestitelja koji prate Dinamo glasalo za najboljeg igrača



    Baš me zanima kojih to 20 izvjestitelja?

    Toliko ih nema ukupno gledajući mamićevce i normalne pa koji su to točno novinari?
  • The Undertaker
    4k
    Pa nije problem u Pašaliću. On je rekao točno što bih i ja na njegovom mjestu. Problem je Knjazovo žicanje (kao u šali) Pašalića da nam, kao, pusti. Umjesto da on Pašaliću ponudi da mi njima malo pustimo pa da ne bude 4 komada kao u Zagrebu, on se spušta na taj nivo pa ga ovaj poklopi.
  • reziser
    6.2k
    zakaj mi na ovoj temi pričamo o... Pašaliću?! :roll:
    dinamo nije njegov klub......
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.